تاریخ انتشار: ۱۰:۰۳ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۵ نظر

سنگ تمام اصولگرایان برای خزعلی؛ پسرش می‌خواهد جلوی سایت‌های مستهجن را بگیرد!

فعال سیاسی اصولگرا گفت: گفته شده است که سفر فرزند خانم خزعلی در مورد وی پی ان بوده و شرکت به ایشان تعلق دارد، شاید قصد این است که وی پی ان‌هایی که برای سایت‌های مستهجن کار می‌کنند خنثی سازی کنند. خوب یا بد بودن کار بستگی به هدف و نتیجه کار ایشان دارد.

سنگ تمام اصولگرایان برای خزعلی؛ پسرش می‌خواهد جلوی سایت‌های مستهجن را بگیرد!
رویداد۲۴ محمدحسن قدیری ابیانه سفیر سابق ایران درمکزیک و ایتالیا عملکرد دولت ابراهیم رییسی را «خوب» ارزیابی کرد و گفت:من عملکرد آقای رییسی را بسیار خوب ارزیابی می‌کنم به ویژه اگر بخواهم مقایسه‌ای با دولت‌های گذشته داشته باشم.

به گزارش گسترش نیوز، مهمترین بخش‌های گفت و گوی این فعال سیاسی اصولگرا را در ادامه می‌خوانید:

*گفته شده است که سفر فرزند خانم خزعلی در مورد وی پی ان بوده و شرکت به ایشان تعلق دارد. این کار دو حالت دارد یا می‌خواهند نتیجه تلاش هایشان را به خارجی‌ها بدهند و یا می‌خواهند در ایران فیلترشکن‌ها را خنثی کنند. نکته این است که آیا می‌خواهند فیلتر‌هایی را که در ایران اعمال می‌شود تقویت کنند و یا شاید قصد این است که وی پی ان‌هایی که برای سایت‌های مستهجن کار می‌کنند خنثی سازی کنند. خوب یا بد بودن کار بستگی به هدف و نتیجه کار ایشان دارد.

*اگر کسی از فرزندان مسئولین برای منافع شخصی و کار شخصی به خارج از کشور می‌رود تا آنجا زندگی کند و کسب درآمد کند شایسته نیست این فرد در مسئولیت بماند. اگر وقتی فرزندی رفت پدر و والدین هم از مناصب حکومتی عزل شوند این قابل قبول است. برخی تعبیر کرده اند که گفته شده وقتی فرزند رفت والدینی که مسئولیت دارند باید از کشور بروند، ولی منظور رفتن از ایران نیست بلکه از مسئولیت کنار بروند، اما اگر کسی برای دور زدن تحریم‌ها رفته است این کار خوبی است.

*یکی از مشکلاتی که ما داریم این است که یک سری از سایت‌ها به دلیل مطالب ضد انقلاب محدود شده اند، اما این وی پی ان‌ها راه را برای آن‌ها باز می‌کند در نتیجه این مسئله وجود دارد که که چطور باید این وی پی ان‌ها را خنثی کنیم؟ مشکل دیگر این است که خارجی‌ها محدودیت‌هایی را بر علیه سایت‌های ایرانی برقرار کرده اند تا سایت‌های ایرانی دیده نشوند همانطور که ماهواره‌ها را برای نشان ندادن شبکه‌های ایران قطع کرده اند و یا امواجی برای دیده نشدن شبکه‌های ایرانی دارند؛ بنابراین وی پی ان‌ها کارکرد منفی و مثبت دارند. باید در ایران راه را برای سایت‌های ضد انقلاب و مستهجن بست. ما باید بتوانیم سد‌هایی که در راه سایت‌های خودمان ایجاد کرده‌اند خنثی کنیم. وی پی ان‌ها یی که بر علیه ایران استفاده می‌شود باید خنثی شود، وی پی ان در دنیا فراوان است و از علومی است که ما در آن ضعیف هستیم و بهتر است اگر کسی این علوم را نمی‌داند برود و یاد بگیرد، شاید پسر خانم خزعلی هم جز این افراد باشد.


بیشتر بخوانید: پسرم به داخل ایران وی‌پی‌ان نمی‌فروشد!/ کاربرد اصلی VPN بهره‌جویی به مثابه «فیلترشکن» نیست


*استفاده مسئولین از توئیتر مثبت است، باید ابتدا ببینیم توییتر چرا فیلتر شده است؟! توییتر برای عدم استفاده منفی از این شبکه فیلتر شده است. اگر مسئولی استفاده‌ای درست دارد و مخاطبینی در سطح جهان دارد و از این امکان هم به نفع کشور استفاده می‌کند چه اشکالی دارد؟! زمانی می‌گوییم مسئولین از این توییتر استفاده شخصی و ضد انقلابی دارند که در این مورد می‌توان اشکال وارد کرد، ولی وقتی از این فضا به نفع انقلاب و جنگ رسانه‌ای استفاده می‌شود این نکته‌ای مثبت است و نیت و کارکرد در این مرحله بسیار مهم است، چون فرض بر این است که مسئول می‌خواهد از نظام دفاع کند.

*در سطح کشور آدم‌های هستند که از تویتر و اینستاگرام و ... استفاده‌ای سوء و منفی می‌کنند. ما می‌گوییم راه را باید بر منافقین ببندیم. آن‌ها پایگاهی در آلبانی دارند و روزانه با چندین نفر در حال دروغ پراکنی و فریب هستند، اما داشتن توییتر امتیازی برای کسی محسوب نمی‌شود. مثل این که بگویید شهید سلیمانی برای شهید همدانی پارتی بازی کرد و او را جزو مدافعین حرم به سوریه برد. فرماندهی در آن جا که امتیازی محسوب نمی‌شود که برود و سر او را ببرند و بر نیزه کنند. درست است که اسم او فرمانده است، ولی فرمانده داریم تا فرمانده! برخی نگاهی نسبت به مسئولیت دارند و تصور می‌شود مسئولیت در جمهوری اسلامی موقعیتی بخور بخور است. از این رو می‌گویند تو عمری مسئول بودی و حالا کنار برو تا دیگری بیاید تا او هم بخورد، عمری فرمانده بودی و حالا نمی‌خواهد فرمانده بشوی؟ ولی او برای دفاع از ناموس کشور رفته است، این موضوع به دید افراد بستگی دارد و باید دید با چه عینکی به مساله نگاه می‌کنند؟! آن کسی که مسئولیت را بخور بخور می‌داند می‌گوید کنار برو تا من هم بیایم بخورم. این یک نگاه منفی است.

*من عملکرد آقای رییسی را بسیار خوب ارزیابی می‌کنم به ویژه اگر بخواهم مقایسه‌ای با دولت‌های گذشته داشته باشم. چه دولت روحانی و چه دولت احمدی نژاد و چه دولت خاتمی اصلا قابل قیاس نیست. البته این به معنی نداشتن اشتباه نیست، ولی در حال حرکت است. شما یک وزیر را در کابینه سیزدهم نمی‌بینید که مثل وزرای دولت قبلی ثروت‌های چند هزار میلیاردی داشته باشد و همه باسواد هستند.

* شاید برخی از روسای جمهور ما در دوره‌ای محبوب‌تر بودند مثلا مقام معظم رهبری در دوره‌ای محبوب بودند و بعد از ایشان می‌توان این مقام را به آقای رییسی داد البته آقای احمدی نژاد هم در دوره‌ای محبوبیت زیادی داشتند، چون خدماتی ارائه کردند. ولی این محبوبیت را از دست داد. امروز مخالف و موافق آقای رییسی و کسانی که به ایشان رای داده یا نداده اند می‌دانند که ایشان در حال خدمت کردن است و شبانه روز کار می‌کند. حال آیا با تلاش ایشان مشکلات کشور حل خواهد شد؟ چون بسیاری از این مشکلات در قبل ریشه دارد و نمی‌توان همه این مشکلات را حل کرد، چون به علاوه تلاش مسئولین به تلاش مردم هم نیاز است. حتی اگر امام معصوم بر سر کار باشد اگر مردم تلاش لازم را نکنند ما به نتیجه دلخواه نمی‌رسیم.

خبر های مرتبط
برچسب ها: انسیه خزعلی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
0
1
تف به شرفتون
احمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
0
1
پسر من هم میخواهد با هدف ترویج معنویات به اروپا یا امریکای جنایتکار برود لطفآ خانم خزعلی راهنمایی و مساعدت فرمایند!
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
0
1
کار هر کس نیست دندان این زنده خوران را از لاشه بیت المال جدا کردن ....
هر کدوم شون یه گوشه دارن حق مردم رو غارت میکنن ملت ساده لوح هم برای سفر به کربلا به لح لح زدن افتادن که برن و راه های جدید غارت بیفته دست این زنده خواران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
0
1
بی شرمی و قاحت دیگه از حساب و کتاب گذشته ... هرچند که برای ما ملت خیلی وقته تمومه شده ماجرا .... یعنی به جرات میشه گفت 80 درصد ملت می گویند دیگه تمومه ماجرا .....
بهار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
0
0
یعنی سطر به سطر این مطالب رو که می خوندم تاسف می‌خوردم به حال کشورمون که افرادی این‌چنین مسئول اون بودند! از ربط دادن مسایل بی ربط بگیر تا نوع استدلال و تفکر ایشون.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: