تاریخ انتشار: ۱۲:۳۸ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

۲۰ ایموجی جدید برای گوشی‌ها معرفی شدند!

 نسخه ۱۵ از استاندارد‌های Unicode معرفی شد که ۲۰ ایموجی جدید در لیست آن دیده می‌شود. با ما در آی‌تی‌رسان با جزئیات این خبر همراه باشید.

اخبار تکنولوژی

رویداد۲۴ این زمانی از سال است که ایموجی های جدید را دریافت می‌کنیم. کنسرسیوم یونیکد بالاخره به‌روزرسانی سالانه یونیکد خود را منتشر کرد و آن را به نسخه 15.0 رساند.

در میان چندین هزار کاراکتر جدید منتشر شده، ما 20 ایموجی جدید داریم، که در میان آن‌ها یک صورت لرزان و یک گوزن نیز دیده می‌شود.

Emoji 15.0 منتشر شده است و اضافه شدن تعداد زیادی ایموجی جدید را رسمی می‌کند. در میان این ایموجی های جدید یک قلب صورتی داریم که سال هاست بسیار از افراد درخواست آن را دارند، در این بین قلب‌های جدید آبی روشن و خاکستری نیز دیده می‌شود. سایر موارد عبارتند از دو ایموجی فشار دادن دست‌ به سمت چپ و راست، صورت لرزان، ماراکا، گوزن، خر، و نماد Wi-Fi.

۲۰ ایموجی جدید برای گوشی‌ها معرفی شدند!
با 20 ایموجی کاملا جدید و 11 دنباله جدید که 10 تای آن‌ها نسخه جدیدی از رنگ پوست هستند، مجموع این تغییرات به 31 مورد می‌رسد. مجموع ایموجی‌های توصیه شده توسط یونیکد اکنون به 3664 رسیده است.

در حال حاضر نمی‌توانید از این ایموجی‌های جدید استفاده کنید. در عوض، باید منتظر بمانید تا دستگاه شما یک به‌روزرسانی دریافت کند تا از آن‌ها پشتیبانی کند. به‌روزرسانی‌های اندروید 13 و iOS 16 احتمالاً در ماه‌های آینده با پشتیبانی از این ایموجی های جدید منتشر خواهند شد. گوگل تایید کرده است که همه آن‌ها به زودی به اندروید می‌آیند و اوایل سال آینده در سراسر محصولات گوگل در دسترس خواهند بود. به همین ترتیب، برنامه‌هایی مانند واتس‌اپ احتمالاً برای دستگاه‌هایی که توسط آن به‌روزرسانی‌ها پشتیبانی نمی‌شوند، به صورت جداگانه از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند.

تا آن زمان، می‌توانید نمادهای یونیکد را برای آن ایموجی‌ها کپی و جای‌گذاری کنید، اگرچه در زمان نوشتن، احتمالاً به خاطر عدم پشتیبانی بیشتر دستگاه‌ها، نمی‌توانید بیش از یک مربع سیاه/سفید در هیچ جایی ببینید.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار تکنولوژی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: