تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۲۸ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
سفر معاون اول رییس جمهور به خوزستان و جلسه با مسئولان ارشد استان؛

محمد مخبر: توطئه‌های دشمن در حوادث اخیر در خوزستان ناموفق بوده است

معاون اول رییس جمهور با ابراز تاسف و تسلیت بخاطر شهادت جمعی از هموطنان ایذه‌ای در حادثه تروریستی اخیر این شهرستان، از خداوند برای مجروحین این حادثه شفای عاجل مسألت کرد.

محمد مخبر: توطئه‌های دشمن در حوادث اخیر در خوزستان ناموفق بوده است

رویداد۲۴ در سفر معاون اول رییس جمهور به ‎خوزستان جلسه‌ای در حوزه مسائل کلان استان و پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری برگزار شد. دکتر محمد مخبر در حاشیه این جلسه افزود: حادثه‌ای که در ایذه رخ داد حادثه‌ای تروریستی بود که امیدواریم عوامل این اتفاق به زودی دستگیر شوند و برخورد قاطع با این افراد انجام پذیرد.

معاون اول رییس جمهور با قدردانی از بصیرت مردم خوزستان در خصوص جریانات اخیر، تصریح کرد: خوزستان یکی از استان‌هایی است که در حوادث اخیر بهترین امتحان را داد، مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس زندگی و فرزندان خود را تقدیم نظام کردند و امروز نیز از پایبندی و حمایت از نظام دست نخواهند کشید و به همین دلیل دشمن در این استان ناموفق بوده است.

معاون اول رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه خوزستان مشکلاتی دارد که هنوز مرتفع نشده، گفت: دولت مصمم است این مشکلات را حل کند و رییس جمهور و دولت نیز نگاه ویژه‌ای نسبت به این استان دارد و آقای رئیسی تاکنون پنج بار به این استان سفر کرده اند که در سفر آخر هم نیز تاکیدات ویژه‌ای داشتند که با جدیت به مشکلات رسیدگی کنیم.

وی افزود: استان خوزستان از اهمیت ویژه‌ای برای کشور برخوردار است و بیشتر مسئولین کشور بخشی از مقطع طلایی زندگی خود را در دوران دفاع مقدس در این استان بوده اند و علاقه خاصی به این سرزمین متبرک دارند.

دکتر مخبر تصریح کرد: دولت مصمم است مشکلات استان خوزستان را مرتفع کند و در جلسه‌ای که با مسئولان استان داشتم، تصمیمات خوبی برای توسعه و رفع مشکلات خوزستان اتخاذ شد که به اطلاع مردم خواهد رسید.

در این جلسه همچنین نهاد‌های ذیربط گزارشی از اقدامات خود در زمینه پیگیری عملیات تروریستی ‎ایذه ارایه کردند که دکتر ‎مخبر بر شناسایی و مجازات سریع و قاطع عوامل این حادثه تلخ تاکید کرد.

برچسب ها: محمد مخبر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
0
2
همش حرفهای تکراری همش توطئه همش دشمن بس کنید و خجالت بکشید. مشتی بی حیای انتصابی!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: