تاریخ انتشار: ۰۶:۱۵ - ۱۴ دی ۱۳۹۵
جواد نکونام در مصاحبه خودش با فردوسی‌پور صحبت‌های جالبی درباره استقلال داشت.
رویداد۲۴-جواد نکونام در مصاحبه خودش با فردوسی‌پور صحبت‌های جالبی درباره استقلال داشت.

جواد نکونام در بخش دوم صحبت هایش که در آیتم ویژه ۹۰ پخش شد، صحبت های جالبی داشت. مخصوصا درباره استقلال و اتفاقات پشت پرده ای که در این تیم می‌افتد.

بازگشت به استقلال
الغرافه برای دو سال قرارداد 5 میلیونی به من پیشنهاد کرد. اما خانواده من استقلالی بودند و دوست داشتم خودم هم به تیم محبوبم بیایم. البته من مخالف دروغ بودم و در هنگام ورود به استقلال چیزی از این تیم نگرفتم. باز هم به آن روزها برگردم به استقلال می آیم اما الان می دانم چه کار کنم. خیلی بازیکنان خیلی کارها می کنند ولی نمی گویند و من الان می دانم چه کار کنم.

رابطه‌ای که با قلعه‌نویی و رحمتی خراب شد
من به خاطر استقلال و قلعه نویی به این تیم آمدم. به نظرم یک سری نفرات خبر آوردند و بردند و رابطه ما را خراب کردند. من چیزهایی دیدم که در پاس اصلا ندیده بودم. از دنیایی آمده بودم که این حرفها جایگاهی نداشت. صحبت ها این بود که اگر من به استقلال بیایم کاپیتان تیم می شوم اما من در مصاحبه مطبوعاتی گفتم که بازیکنانی هستند که از من سابقه بیشتری دارند. اختلاف نظر من و رحمتی بر سر موضوعاتی است که نمی خواهم صحبت کنم. کی روش با این همه افتخارات قطعا به حرف یک بازیکن گوش نمی دهد.

ضربه به استقلال از بیرون
همه دنبال این هستند که موفقیت را برای خودشان به دست آوردند. آن ها حواشی را برای تیم درست می کنند. در ایران در هر حال که جنجال کنی به نفع تو است. اما من می خواهم وجهه ام را حفظ کنم.

پاس، استقلال یا اوساسونا؟
نمی توان یکی را برگزید. از لحاظ قلبی استقلال، از لحاظ موفقیت و شروع کار؛  پاس و از نظر ماندن و افتخارات، اوساسونا را انتخاب می کنم.

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: