عکس - عمومی
حمله مردم به پلیس بلفاست

حمله مردم به پلیس بلفاست

شهروندان بلفاست پایتخت ایرلند شمالی به دلیل عدم شکایت پلیس از سیاستمدارانی که محدودیت‌های کرونایی را نقض کرده بودند تظاهرات کردند.

رهایی پلنگ ایرانی از تله دام در میناب

یک قلاده یوزپلنگ ایرانی گرفتار شده در تله دام در ارتفاعات منطقه سندرک میناب پس از سه روز از تله نجات داده شد و برای درمان به بندرعباس منتقل شده است.
سارها در خورشید سیاه

سارها در خورشید سیاه

سورن سولکر عکاس معروف دانمارکی با الهام از نقاشی سنتی ژاپنی با عکاسی از پرواز دسته جمعی سارها مجموعه ای به نام خورشید سیاه را منتشر کرد.
رژه نظامی شبانه در کره‌شمالی

رژه نظامی شبانه در کره‌شمالی

رژه نظامی به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس حزب کارگر کره در کره شمالی به طور شبانه و با حضور هزاران نفر از مردم این کشور، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و دیگر مقامات پیونگ یانگ برگزار شد.منبع/رویترز
حواشی تصویری مناظره معاونان نامزدهای انتخابات آمریکا

حواشی تصویری مناظره معاونان نامزدهای انتخابات آمریکا

شب گذشته کاملا هریس و مایک پنس، معاونان جو بایدن و دونالد ترامپ ۲ نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر آمریکا در مقابل یکدیگر قرار گرفتند و به مناظره پرداختند. این مناظره تحت تدابیر بهداشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا برگزار شد و یک مانع شیشه‌ای میان هریس و پنس قرار داده شده بود. منبع/ رویترز

مذاکره شاه و صدام در حاشیه نشست اوپک در الجزایر

محمدرضا پهلوی، آخرین شاه ایران و صدام حسین، رئیس‌جمهور پیشین عراق در سال ۱۹۷۵ میلادی در حاشیه نشست نفتی اوپک با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. در تصاویر تاریخی امروز، عکسی از این دیدار را می‌بینید.
۱۰۰ روز اعتراضات در پورتلند

۱۰۰ روز اعتراضات در پورتلند

پس از قتل جورج فلوید آمریکایی اعتراضات علیه خشونت پلیس و ضدنژادپرستی در آمریکا شروع شد. این اعتراضات در شهر پورتلند همچنان ادامه دارد.
طبیعت خیره کننده قونیه

طبیعت خیره کننده قونیه

نیلوفرهای آبی در مناطق وسیعی از قسمت های کم عمق دریاچه بی‌شهیر در ایالت قونیه ترکیه پراکنده شده است و با زیبایی بی‌نظیر خود چشم بینندگان را مجذوب خود می‌کنند.
آخرین اخبار