درباره ما
درباره ما
باسمه تعالی

«تعامل موثر با مخاطب» و «ایجاد پل ارتباطی قوی میان دولت و ملت» از شاخصه‌های اصلی یک پایگاه خبری و تحلیلی است. چنین رسانه‌هایی تاثیر به‌سزایی بر تصمیمات و سیاست‌گذاری‌های حکومت‌ها دارند. این امر موجب شده تا متخصصان از آن به عنوان چالشی جدید در مفهوم کلی «انفجار اطلاعات» یاد كنند. در این دوره سهولت آگاهی‌بخشی و خبررسانی، دولت‏ها را همواره با فشار افكار عمومی و حساسیت‌های آن‌ها نسبت به مسائل مختلف روبه‌رو کرده است.

در عصر حاضر كه «عصر سلطه ارتباطات» نام گرفته، در تمام جهان، اصلی‌ترین رسالت، آگاهی بخشی توسط رسانه‌های جمعی است. افزایش روز افزون شبكه‌‏های خبری، از نقش مهم رسانه‏‌های جمعی و تمایل مردم برای کسب آگاهی و اخبار حكایت دارد. موقعیت رسانه ‌ها و اطمینان مخاطب به آن‌ها چنان است كه گاه، خبرهای تحریف شده و مطالب بسیار مهم و بزرگ، اتفاقی عادی و روزمره جلوه می‏‌كنند. این چنین است که نقش رسانه‌‏ها در مقوله اطلاع‏‌رسانی بسیار تعیین‌كننده است.

با این وصف، اعضای تحريريه رویداد۲۴ برآنند تا با انتشار آخرین اخبار در كنار ارائه تحلیل‌ها و گزارش‌های راهبردی در تمام عرصه‌ها مخاطبان خود را از مهم‌ترین اتفاقات و تحلیل‌های مرتبط در ایران و جهان مطلع کنند.

رویداد۲۴ پايگاهی خبریتحلیلی است با بهره‌گیری از افراد زبده در حیطه خبررسانی و آگاهی بخشی سعی می‌کند زوایای پنهان و آشکار وقایع را برای مخاطبان به شکل واقع‌بينانه و دور از تحريف و بزرگ‌نمایی تشریح کند.

رویداد۲۴ خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چهارچوب قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی با اعلام پايبندی به آرمان‌های انقلاب، امام راحل و پیروی از راه و مسلک شهدا عمل و از جانب داری حزبی و جناحی پرهیز می‌کند.

رویداد۲۴ با توکل به خداوند متعال و تبعیت از قرآن که راهنمایی بی‌بدیل است، قدم برمی‌دارد. آنجا که فرمود: «ن و القلم و ما یسطرون». این پایگاه خبری کلام باریتعالی را سرمشق خود قرار داده تا نقد منصفانه و تحلیل جناح‌های سياسی، گفتمان دولتها، احزاب، شخصيت‌ها و عملکرد دستگاه‌ها و مسئولان را با هدف اطلاع‌رسانی، ارتقاء دانايی و آگاهی‌افزایی جامعه منتشر کند. ما اين مطلوب را تا رسيدن به مقصود وظیفه ذاتی خود ادامه می‌دهیم و از این منظر معتقد به بیان هرگونه انتقادی هستیم بنابراین در طرح نقد معتقد به خط قرمز جناحی و حزبی نیستیم.

بی شک در این راه، سعه صدر و پاسخگویی صادقانه و مسئولانه همه کارگزاران نظام در هر رده و جایگاهی، می‌تواند ما را در پیشبرد این هدف یاری کند.