رویداد24

مطلب پیش‌رو روایت نرگس موسوی، دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از وضعیت حصر پدر مادرش است.
نایب‌رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اکثر اعضای این فراکسیون استیضاح رئیس‌جمهور را مقدور و مطلوب نمی‌دانند.
معاونت حقوقی وزارت علوم در نامه‌ای به معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی مدعی شده است که شبهاتی در مدارک تحصیلی محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رحمانی وزیر صنعت وجود دارد.
سخنگوی حزب اتحاد ملت درباره تبعات مخالفت‌ها با پیوستن ایران به FATF و لایحه پالرمو گفت: مخالفان پیوستن ایران به پالرمو و دیگر معاهدات نه دلایل روشنی در مخالفت خود ارایه می‌کنند و نه تبعات مخالفت خود را در صورت عدم پیوستن بر عهده می‌گیرند، به نوعی در بلاتکلیفی به سر می‌برند.
معاون سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات تاکید کرد: اصل تعیین سرنوشت جز از راه صندوق رای به دست نمی‌‌آید و از طریق یک انتخابات آزاد و سالم است که مشخص می‌شود مردم چه چیزی را می‌‌خواهند، اگر کسی جز این بگوید یعنی اعتقادی به ملت ندارد، می‌‌داند در اقلیت است و با زور می‌‌خواهد قدرت را به دست آورد و حفظ کند.
ظریف:
وزیر امور خارجه در حساب توییتر خود نوشت: وقت آن است اروپا برای شنا کردن خیس شود، وقتی می‌خواهد مقابل یکجانبه گرایی آمریکا بایستد.
سراج:
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در برجام هر وظیفه‌ای برعهده جمهوری اسلامی بوده انجام دادیم اما آمریکا حتی یک مورد وظایفش را انجام نداد، اگر تسلیم شویم مثل قبل از انقلاب جز بردگی هیچ چیز عایدمان نخواهد شد.
مصباح‌یزدی:
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: نباید همه تلاشمان را برای دنیا هزینه کنیم، آن کسی که برای اهداف مادی و دنیوی خود در پشت آیات و روایات مخفی می‌شود و اگر حقوقش کم شود صدایش در می‌آید.
شبکه سی‌ان‌ان برگزاری نشست ورشو را یک ناشی‌گری دیپلماتیک دیگر از سوی آمریکا توصیف کرد و گزارش داد: این کنفرانس تنها شکاف رو به گسترش آمریکا و اروپا را به نمایش گذاشت.
وزیر امور خارجه ایران گفت: آمریکا پس از 19 سال شکست در افغانستان، به‌دنبال مذاکره با طالبان است تا نظامیان این کشور را از افغانستان خارج کند.
مسیح مهاجری:
حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری را باید «شیخ الشیوخ» رسانه‌های دوران نظام جمهوری اسلامی نامید. شخصیتی اصولی و تشکیلاتی بی تشریفات دارد.
وزیر دفاع:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: زیر دریایی«فاتح» علاوه بر قابلیت پرتاب اژدر، توانایی شلیک موشک‌های کروز ضد کشتی را دارد که برای اولین بار در کشور انجام شده است.
روز جمعه مایک پنس معاون رییس جمهور آمریکا در کنفرانس مونیخ سخنرانی کرد و بخشی از این سخنرانی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.
سخنگوی قوه قضاییه:
گفت: تعداد دقیقی از زنانی که مورد عفو قرار می‌گیرند وجود ندارد اما اکثریت شامل این طبقه می‌شوند. انشاالله تعداد زیادی از زنان در ولادت حضرت زهرا مورد عفو قرار می‌گیرند.
محسنی اژه‌ای تشریح کرد؛
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به صدور بیانیه‌ای از سوی رهبر انقلاب در 40 سالگی انقلاب اسلامی، گفت: بیانه‌ کامل، جامع، دلسوزانه، حکمیمانه و شجاعانه ایشان بود که احساس غرور و افتخار را برانگیخت که زیر پرچم ولی فقیه زنده هستیم.
محمدجواد ظریف:
محمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان بعد از سخنرانی ابتدایی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ به سوالات مجری این نشست در ارتباط با برجام، تعامل ایران با اروپا، فعالیت‌های موشکی ایران و همچنین مسائل حقوق بشری پاسخ داد.
رئیس جمهور:
رییس‌جمهور گفت:ما نخواهیم گذاشت که مزدوران به پاسداران عزیر ما و آنهایی که امنیت کشور بر دوش آنها است حمله‌ور شوند از دست انتقام الهی و مردم مومن ایران فرار کنند.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها