رویداد24

رزمایش بزرگ غدیر نیروی زمینی سپاه در ارتفاعات استان آذربایجان غربی اجرا شد.
معاون اول قوه قضاییه گفت: ما باید یک بار پرونده خودمان را ورق بزنیم و ببینیم در آنچه انجام داده‌ایم، در روزی که این پرونده برای ما باز می‌شود آیا پرونده را به دست راست ما می‌دهند یا دست چپ.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: موفقیت‌هایی که ایران در منطقه به دست آورده ماحصل مقاومتی است که ملت ایران برگزیده‌اند.
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به بازداشت مدیرعامل ایران خودرو گفت: بازداشت چند نفر در ایران خودرو یک ظاهرسازی تکراری است.
سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس:
سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس شورای اسلامی گفت: چندی پیش یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای با بیش از ۲۰ کیلوگرم تریاک دستگیر شد که در عین تعجب حدود ۳۰۰ نفر از مسئولین برای آزادی وی تماس گرفتند!
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تأمین امنیت خلیج‌فارس به عهده ایران و کشورهای منطقه است؛ غیر از ما هیچ‌کس نمی‌تواند امنیت خلیج فارس را تامین کند.
جواد امام:
یک چهره سیاسی اصلاح‌طلب گفت: آنچه از سوی کرباسچی درباره اصلاح‌طلبان مطرح شد برخلاف نظر و رای سایر اعضای حزب کارگزاران است.
رای الیوم:
نمی‌توانیم تحولات جنگ در یمن را از تنش بین ایران و ایالات متحده در تنگه هرمز جدا بدانیم. جنبش انصارالله و هم پیمانان آن، یکی از ارکان اصلی محور مقاومت به رهبری ایران هستند.
تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه مسلمان باید «اَشِدّآءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم» باشد، گفت: مسلمان اگر بغضی هم داشته باشد، باید نسبت به کفار و دشمنان اسلام باشد نه برادران و دوستان خود.
ادعای برایان هوک:
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، در اظهاراتی نخ‌نما و واهی مدعی شد که سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ملقب به "سیا" نقشی در کودتای ۲۸ مرداد نداشته است.
در حالی که بحران نفت کش‌ها با حرکت نفت کش ایرانی در آب‌های بین المللی و دوری از جبل الطارق تقریبا به پایان خود نزدیک شده است، تهران بار دیگر پیام‌هایی را به ریاض رساند تا آن را برای تغییر سیاستش در همراهی با آمریکا، تشویق کند.
اعتراض ما کاملاً از بابت جنبه عمومی جرم است، زیرا جنبه خصوصی جرم کلاً منتفی شده است. در اصل جنبه خصوصی جرم با اعلام گذشت رسمی اولیای دم، قانوناً منتفی شده، اما جنبه عمومی کماکان به قوت خود باقی است.
رای الیوم:
نفت کش ایرانی ۴۰ روز پس از توقیف، آزاد شد، تا بار دیگر شاهد شکست گرایش‌های سیاسی دونالد ترامپ باشیم.
دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: اتفاقات روز‌های اخیر نشان داد توصیه‌های امام بزرگوار ما و رهبر عزیز انقلاب در وحدت کلمه مسئولان و حفظ یکپارچگی امت چقدر مهم و راهگشا است.
عراقچی در دیدار با هیئت پارلمانی کره شمالی:
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: آمریکا هم در خروج از برجام و هم در مذاکره با کره شمالی نشان داد که طرف قابل اعتمادی برای گفتگو نیست
لاریجانی:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی بخش‌های ساختمان مشروطه تبدیل به موزه‌ای می‌شود تا دانش‌آموزان و دانشجویان از آن بازدید کنند و با تاریخ معاصر آشنا شوند.
جهانگیری در مجمع شهرداران کلانشهرها:
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: باید به بهترین نحو از توان و ظرفیت شرکت‌های داخلی در توسعه قطار شهری استفاده شود.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها