رویداد24

فلاحی عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره اخراج اساتید گفت: اصلا چنین چیزی نیست. افرادی که در فضای مجازی نام‌شان مطرح شده، قراردادشان تمام شده است. اساتیدی که رکورد علمی داشته باشند هم طبق قانون در کل دنیا با آن‌ها قطع همکاری می‌شود.
وزیر امورخارجه روسیه با اعلام اینکه همکاری روسیه با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای تامین امنیت نیروگاه اتمی زاپوریژیا ادامه دارد، از نقش آمریکا و متحدانش در مهندسی بحران اوکراین انتقاد کرد.
تعداد اعضای هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام افزایش یافت.
رشیدی کوچی، نماینده مجلس: دولت می‌گوید تورم را کنترل کرده، ولی سفره‌های مردم چیز دیگری می‌گوید.
کاهش محدودیت‌ها در بخش انرژی ایران برای جلوگیری از هرگونه تنش در جریان مذاکرات {مبادله زندانیان} صورت گرفت.
جمیله علم الهدی گفت: شاید برای شما بسیار هیجان‌انگیز و جالب باشد که زنان در ایران برای حقوق خود مبارزه نکرده‌اند، زیرا از حقوق خود برخوردار هستند. آن هم به دلیل حفظ حرمت آن‌ها در جامعه توسط مردان است.
ولیعهد عربستان به استقبال بسیار خوب باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران از باشگاه النصر واکنش نشان داد و آن را حرکت مثبتی دانست.
ونزوئلا یار غار ایران در دوران تحریم، کشوری که برای مقابله با امپریالیسم آمریکا، دردانه احمدی‌نژاد تا رئیسی شد، حالا به نظر می‌رسد با نیم‌نگاه آمریکا حاضر است ایران را پشت سر بگذارد.
فعال سیاسی نوشت: خدا رو شکر که آقای رییسی برعکس او خانواده دوست است و برخلاف حسن روحانی همسر و دخترش را به نیویورک برد.
یک نماینده زن مجلس گفت: می‌توان پیش‌بینی کرد در کمتر از ۳ سال (با اجرای قانون حجاب) تغییرات چشمگیری در کشور رخ خواهد داد و مشکل بی‌حجابی برطرف می‌شود.
وزیر اطلاعات گفت: از فریب‌خوردگانی که در مسیر گروه‌های تروریستی قرار گرفته‌اند، می‌خواهم به آغوش ملت، مردم و ایران قوی برگردند و با آرامش، اطمینان و امنیت زندگی کنند.
احمد علیرضا بیگی نوشت: اعلام تحریم دکتر احمدی‌نژاد توسط شخص بایدن نشان داد که علاوه بر جریان‌های ورشکسته سیاسی داخلی، آمریکایی‌ها هم از او در هراسند.
متهم اصلی حمله تروریستی به حرم شاهچراغ به اعدام محکوم شد.
ابراهیم رئیسی گفت: اگر آمریکایی‌ها آماده عمل به تعهدات‌شان باشند، زمینه برای پیشرفت تعاملات و رسیدن به یک توافق خوب فراهم خواهد شد.
دیدار با همسران برخی رؤسای جمهور شرکت‌کننده در مجمع عمومی، دیدار با تعدادی از همسران سفرای مقیم در نیویورک، دیدار با رئیس کلیسا‌های نیویورک از جمله برنامه‌های همسر رئیس جمهور اسلامی ایران در این سفر بود.
آیت‌الله موسوی تبریزی در گفت‌وگو با رویداد۲۴:
آیت‌الله سیدحسین موسوی تبریزی می‌گوید: عده‌ای با ندانم‌کاری، مردم را نسبت به نظام بی‌اعتماد می‌کنند و ادعای انقلابی‌گری‌شان با صدایی بلند مطرح می‌شود و در عین حال آرامش را از کشور سلب می‌کنند.
حسین انصاری‌راد در گفت‌وگو با رویداد۲۴:
حسین انصاری‌راد نماینده مجلس ششم می‌گوید: به جای توانمندان، افراد چاپلوس و غیرمتخصص جذب شده‌اند!   متاسفانه ما درگیر بیماری «اخراج استادان و نخبگان و متفکران مستقل» هستیم و افراد ضعیف را به جای آن‌ها گذاشتیم؛ نتیجه این شد کشوری که باید در تراز کشور‌های مرفه باشد، به کشوری تبدیل شده است که ۸۰ میلیون نفر آن یارانه می‌گیرند!
گفت‌و‌گو و گزارش
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها
پیشخوان