رویداد24

محمد درویش درباره فاضلاب دزدی در مشهد اشاره کرد: اتفاقی که در مشهد رخ داده و قدمتی بیست ساله دارد و در این شدت ندیده بودم، این بود که فاضلاب بیمارستانی را هم وارد اراضی کشاورزی کرده اند که این فاضلاب فوق العاده خطرناکتر از فاضلاب شهری است.
آلودگی هوا هر سال تشدید می‌شود و داستان تکراری مرغ و تخم مرغ خودروساز‌ها و نفتی‌ها پایان ندارد. مقصر آلودگی هوا کیست و چرا غمنامه آلودگی هوای ایران در فصل وارونگی تمامی ندارد؟ همین حالا که این گزارش را می‌خوانید، هوایی که تنفس می‌کنید، در ۱۰شهر ایران سم خالص است.
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: از تلاشی که منجر به کاهش کشت موادمخدر در افغانستان بشود؛ استقبال می‌کنیم اما تولید موادمخدر صنعتی نیز در آن افزایش قابل توجهی داشته است. 
بنا بر اعلام وزیر کشور فرونشست زمین از بدترین حوادثی است که می‌تواند در کشور رخ دهد و در صورت وقوع قابل برگشت نیست و باید از هم اکنون برای مقابله با فرونشست زمین آماده بود.
کلیپ اخیر ساسی مانکن پرسروصدا شد به طوری که مشاجره مجازی داریوش فرضیایی با وی انعکاس خبری زیادی را به همراه داشت.
سام رجبی، فعال محیط‌زیست پس از پایان دوران محکومیتش از زندان آزاد شد.
معاون آموزش پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد تا روز چهارشنبه ۱۵ آذر به منظور کمک به کاهش آلودگی هوا گفت: تردد غیرمجاز در این محدوده، ۱۰۰ هزار تومان جریمه برای متخلفان در پی دارد.
بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، همه مهد‌های کودک و کودکستان‌ها فردا «تعطیل» هستند.
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج تا ۲ متر در دریای خزر و خطر غرق شدن شناگران و پاره‌شدن تور‌های صیادی هشدار داد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با محکوم کردن اقدامات خشونتی علیه کادر درمان، خواستار بازنگری در تامین امنیت پرستاران در اورژانس‌های مراکز درمانی شد.
بنا بر اعلام معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران کودکستان‌ها، دبستان‌ها و متوسطه اول استان تهران غیر از فیروزکوه در دو نوبت صبح و عصر فردا دوشنبه ۱۳ غیر حضوری شدند.
اقدام غیرقانونی امیر تتلو و تشنج در کنسولگری ایران در ترکیه منجر به دستگیری از سوی پلیس این کشور شد.
محسن پیرهادی با اعلام این خبر که در زمستان سال گذشته در نیروگاه‌های اطراف تهران مازوت‌سوزی انجام شده که اسناد و مدارک این موضوع وجود دارد، این موضوع را نمی‌توانند تکذیب می‌کنند؟
مصرف بی‌رویه برق در یک منزل مسکونی شرکت برق را بر آن داشت که با پلیس به این خانه مراجعه کند که در نهایت به کشف دستگاه‌های استخراج رمز ارز و زنی جوان منجر شد.
علی ربیعی نوشت: به بهانه نگرانی از کاهش جمعیت، سیاستگذاری غربالگری ژنتیک کنار گذاشته شده است، این سیاست نه تنها تاثیری در افزایش جمعیت ندارد، بلکه آثار و تبعات منفی گسترش افراد دارای معلولیت را به دنبال خواهد داشت.
گفت‌و‌گو و گزارش
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها
پیشخوان