رویداد24

محمود امانی طهرانی دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه نمره داخلی دانش‌آموز در مدرسه به عنوان سوابق محسوب نمی‌شود، گفت: همه نمراتی که جزو سوابق تحصیلی محسوب خواهند شد، از مسیر امتحانات نهایی استخراج می‌شوند.
بنا بر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۶۵ بیمار کرونایی در کشور شناسایی شدند.
۴۹ دانشگاه از میان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور دارای پذیرش در دوره‌های شهریه‌پرداز در رشته‌های مختلف هستند. ظرفیت پذیرش در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شهریه پرداز یک هزار و ۸۴۹ نفر بود.
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۶۲۴ میلیون و ۹۲۰ هزار و ۵۶۲ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۵۵۵ هزار و ۴۳۶ بیمار کووید نیز تایید شده است.
سازمان هواشناسی کشور در آخرین پیش‌بینی‌های خود از وضعیت جوی کشور از بارش باران، وزش باد و کاهش دما در ۷ استان طی امروز و فردا خبر داد.
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: کارت ملی هوشمند افرادی که هنوز صادر نشده تا سه ماه آینده تحویل داده خواهد شد.
بنابراعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۲۹۰ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی و ۸۸ نفر از آن‌ها در مراکز درمانی بستری شدند.
میرزایی با تفکیک خانوار‌های مورد ارزیابی در زلزله امروز گفت: در خوی ۹ هزار و ۶۰۵ خانوار شامل ۳۴ هزار و ۲۳۹ نفر، در چایپاره دو هزار و ۱۵۰ خانوار شامل هفت هزار و ۷۸۱ نفر و در سلماس سه هزار و ۹۲۱ خانوار شامل ۱۴ هزار و ۸۷۷ نفر توسط تیم‌های امدادی و عملیاتی مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش:
وزیر آموزش و پرورش، در دیدار با نماینده، ولی فقیه در قزوین گفت: دشمنان دانش آموزان ایران را هدف قرار داده اند.
نماینده سبزوار در گفت‌وگو با رویداد۲۴:
بهروز محبی می‌گوید: پدر مهسا امینی به خاطر اظهاراتی که داشته باید در برابر افکار عمومی پاسخگو باشد. دکتر شیروانی می‌گوید زمانی که مرحومه هشت ساله بوده او را عمل کردم. چرا پدر ایشان می‌گوید؟
ایسنا/آذربایجان غربی رییس دانشکده علوم پزشکی خوی از افزایش مصدومین زلزله خوی خبرداد.
حوادث رکنا: رییس جمعیت هلال احمر خوی گفت: خسارت وارد شده به منازل مسکونی این شهرستان بر اثر زلزله بامداد امروز از سوی تیم‌های ارزیاب این جمعیت از ۱۰ تا ۵۰ درصد برآورد شده است.
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۶۲۴ میلیون و ۲۷۷ هزار و ۶۶۷ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۵۵۳ هزار و ۱۱۹ بیمار کووید نیز تایید شده است.
یک اپیدمیولوژیست با اشاره به روند فعلی بیماری کرونا در کشور، گفت: نسبت به چندین ماه قبل روند پایینی از شیوع کرونا را تجربه می‌کنیم، ولی ممکن است تا یک یا دو ماه آینده یعنی در اواخر پاییز مجددا روند افزایشی کرونا را شاهد باشیم.
حامد بهداد از بازیگران مهم سینمای ایران است که در فیلمهای سینمایی متعددی بازی کرده است.
گفت‌و‌گو و گزارش
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها