رویداد24

سینما‌ها هرساله برخی فیلم‌ها را برای اکران نوروزی دارند که در این گزارش به گزینه‌های احتمالی اکران نوروز ۹۸ پرداخته ایم.
سازمان هواشناسی اعلام کرده سامانه بارشی که طی روز گذشته در کشور فعال بود امروز در حال تضعیف و عبور از کشور است. با این وجود امروز هم بارندگی‌هایی را در کشور شاهد خواهیم بود.
پیامک مزبور هیچ گونه ارتباطی با سامانه رسمی سهام عدالت ندارد و اطلاعات شخصی و بانکی افراد مانند رمز دوم، شماره حساب، cvv۲ و ... را به سرقت می‌برند تا بتوانند به اهداف شوم خود که همانا سرقت است، دست پیدا کنند.
جمشید فرهادی: با انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر خرید گوسفند مرده توسط قصابی در منطقه بیدزرد در جنوب شیراز ۲ نفر که یکی عرضه کننده و دیگری قصاب بود شناسایی و توسط ماموران دستگیر شدند.
رئیس شورای شهر تهران در صحن علنی امروز نسبت به سخنان کذب قالیباف و جزئیات دادگاه دو تن از اعضای شورای شهر واکنش نشان داد.
اکران اول و دوم نوروز برای فیلمسازان و صاحبان آثار و حتی چرخه سینما مهمترین زمان در طول سال است و خیلی‌ها تمایل دارند در این برهه فیلمشان را بر پرده سینما‌ها ببینند.
برخورد گشت ارشاد با مردم برای چندمین بار خبرساز شد. شب گذشته بین گشت ارشاد و مردم درگیری پیش آمد که باعث شد مردم در خودروی ون گشت ارشاد را از جا بکنند.
رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی با بیان اینکه کودکان دارای اختلال یادگیری در دروس دیکته، فارسی و ریاضی مشکل دارند که در برخی مواقع در کلاس درس توسط معلم کنار گذاشته می‌شوند، موارد ارجاع دانش‌آموزان به مراکز "ال دی" را تشریح کرد.
میرلوحی:
عضو شورای شهر تهران در واکنش به سخنان شب گذشته قالیباف خواستار اقدام حقوقی و قضائی معاونت حقوقی شهرداری شد.
مراسم تشییع پیکر پوران شریعت رضوی، همسر دکتر علی شریعتی دقایقی پیش در حسینیه ارشاد آغاز شد.
بانک ملی ایران در راستای توسعه نوآوری و خلاقیت، اقدام به برگزاری «چالش نوآوری باز» نموده است.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران گفت: دریافت وجه از دستفروشان از سوی عوامل شهرداری تخلف محسوب می‌شود و مردم می‌توانند چنین تخلفاتی را جهت پیگیری به سامانه ۱۸۸۸ یا ۱۳۷ اطلاع دهند.
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر بر ورود جدی شورا و شهرداری به موضوع توسعه "موتورسیکلت‌های برقی" در سال ۹۸ تاکید کرد.
مقام‌های وزارت بهداشت سعودی از فوت دو تن دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در نتیجه ابتلا به ویروس «کرونا» (مرس) خبر دادند.
حسین انتظامی در انتقاد از مقاومت پیرامون شفافیت توسط برخی دستگاه‌ها توییت می‌کند، اما مجموعه‌اش و همچنین دیگر نهاد‌هایی که از طرف مجموعه‌اش مأمور به برگزاری جشنواره و بخش‌های مختلف آن شده‌اند، مقابل شفاف سازی این گونه ایستادگی می‌کنند.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها