رویداد24

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد؛
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با مشخص شدن شکل و شرایط بسته حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر، بازنشستگانی که زیر ۳ میلیون حقوق دریافت می‌کنند نیز بسته حمایتی را دریافت خواهند کرد.
پرویز پرستویی مطرح کرد:
پرویز پرستویی می‌گوید: من یک بازیگرم و نقش‌های مختلف را بازی می‌کنم و قرار نیست تا آخر عمر فقط نقش کاج کاظم را تکرار کنم.
سخنگوی سازمان ثبت احوال:
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: پیش بینی می‌شود ۱۵ میلیون نفر در کشور فاقد هرگونه کارت ملی باشند که شامل کارت اولی‌ها و افراد دیگر هستند و تاخیر در صدور کارت شامل این آمار نمی‌شود.
بر اساس قانون جدید اداره کل خدمات عمومی الجزایر؛
اداره کل خدمات عمومی الجزایر استفاده زنان این کشور از روبند و یا هر گونه پوششی که هویت شخص را در ادارات دولتی مخفی نگه می‌دارد، به طور کامل ممنوع اعلام کرد.
مدیرعامل انجمن باور:
مدیرعامل انجمن باور گفت: درمیان افراد دارای معلولیت، افرادی وجود دارند که کمتر قادر به مراقبت و دفاع از خود بوده و به مراتب بیشتر در معرض آزار جنسی قرار دارند مثلاً کم توانان ذهنی شدید، اصلا متوجه نمی‌شوند که مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.
در گفتگو با یک حقوقدان مطرح شد؛
یک حقوقدان گفت: باوجود تمامی شعارهایی که از زبان برخی از مسئولان در قبال برابری حقوق زن و مرد جاری می شود، اما باز هم در عمل آنگونه که باید تساوی حقوق دیده نمی شود.
صداوسیما مال خودمان است، هرکاری بخواهیم می‌کنیم!
روز‌به‌روز به تعداد منتقدان صداوسیما اضافه می‌شود و از خودی تا غیرخودی معتقدند که این رسانه عریض و طویل در کار خود مانده است؛ اما در عوض همه اینها، صداوسیما هم مدام متر و معیار‌های جدیدی به انبوه بند‌های مرتبط با محدودیت‌ها و ممیزی‌هایش می‌افزاید.
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور تشریح کرد:
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور درباره بازگشایی مرزهای خسروی و سومار گفت: سومار یک مرز احتیاط است و با توافق طرفین بازخواهد شد اما ما برای بازگشایی مرز خسروی آمادگی صد در صد داریم.
توضیحات سردار کمالی درباره افزایش مدت خدمت سربازی؛
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره طول مدت خدمت سربازی ارائه کرد.
تحقیقات مرکز پژوهش‌های مجلس نشان می‌دهد:
تحقیقات مرکز پژوهش‌های مجلس نشان می‌دهد ازدواج در گروه سنی ۲۵ تا ۲۹ سال با بیشترین طلاق همراه بوده است.
سید مجید حسینی:
روزی قرار بود، مدارس غیر انتفاعی برای نقاط محروم و برای جا‌هایی که اموزش وپرورش، توان ایجاد مدرسه ندارد، تاسیس شوند، اما از همان اول تبدیل شدند به مراکز تبعیض برای طبقات بالاتر
استاندار:
استاندار گلستان گفت: با تلاش نیرو‌های امنیتی و انتظامی ۶ نفر از هشت شکارچی متخلف که در به شهادت رساندن محیط بان گلستانی نقش داشتند شناسایی و دستگیر شدند.
ذوالقدر مطرح کرد
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تصویب و اجرایی شدن لایحه حمایت از محیطبانان مانع بروز اتفاقات تلخی چون شهادت محیط بانان خواهد شد تا بیش از این محیطبانان دلسوز و متعهد کشورمان در معرض تهدید و آسیب های جسمی و روحی قرار نگیرند و قربانی حرص و آز شکارچیان متخلف نشوند.
اظهارات دادستان تهران درباره حضور زنان در ورزشگاه آزادی واکنش‌های زیادی را در پی داشته، ترانه علیدوستی بازیگر جوان سینما هم به این اظهارات در توئیتر واکنش نشان داده است.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بنا به تحلیل نقشه های پیش‌یابی هواشناسی طی دو روز آینده فعالیت سامانه بارشی در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی مرکز جنوب و جنوب شرق کشور تداوم خواهد داشت
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها