رویداد24

روند شیوع کرونا را در ایران طی یک ماه اخیر (از ۴ شهریور تا ۴ مهر) در اینفوگرافیک مشاهده کنید.
وزش باد از سمت غرب و جنوب غرب شهر تهران باعث خیزش گرد و غبار در مناطق غربی شهر تهران شده است.
دبیر کمیته تخصصی تشخیص و درمان کووید ـ ۱۹ گفت: واکسن وارد شده توسط هلال احمر برای کودکان به صورت تک‌دزی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ در کشور‌های چین و امارات نیز تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است.
در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ بود که اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در ایران شناسایی شد. شاید کمترکسی بین مردم، آن روز گمان می‌کرد که این ویروس بیش از یک سال و نیم در کشور جولان دهد و همه چیز تحت‌الشعاع آن قرار بگیرد. مدارس یکی از نخستین مراکزی بودند که به دلیل کرونا تعطیل شدند.
عزت‌الله مهرآوران امروز چهارم مهر به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.
رییس گروه سلامت هوا در وزارت بهداشت هشدار داد که تهران تا ساعتی دیگر غرق در گرد و غبار می شود.
مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران از واکسیناسیون جاماندگان اربعین در ۶ مسیر از راهپیمایی خبر داد.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی درباره خبر آزار جنسی پنج دانش‌آموز در اهر از سوی یک معلم توضیحاتی را ارائه کرد.
در لایحه رتبه بندی بارگذاری شده در سامانه مجلس همه معلمان با هر مدرکی، رتبه بندی می‌شوند.
دبیرکمیته علمی ستاد ملی کرونا همزمان با شروع مهرماه و فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها اعلام کرد: تا زمانی که واکسیناسیون عمومی کشور به ۷۵ درصد جمعیت کشور برسد، تصمیم براین است که عمده کلاس‌های دانشگاه‌ها به صورت آنلاین باشد. واکسیناسیون دانشجویان هم جداگانه در دانشگاه‌ها در حال انجام است.
معاون درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) گفت: در بیمارستان امام خمینی تهران ۱۰۷ بیمار مبتلا به قارچ سیاه بستری هستند و این آمار روزانه افزایش می یابد.
با اجرا شدن قرنطینه هوشمند، دریافت خدمات عمومی و انجام هرگونه سفر و اقامت در هتل‌ها مشروط به اثبات زدن ۲ دوز واکسن خواهد بود.
این بسته رایگان به منظور استفاده معلمان در ۶ ماهه اول سال تحصیلی خواهد بود.
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر اهمیت رصد هوشمند بیماری کرونا در کشور، مشکلات این برنامه را گوشزد کرد.
متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری گفت: هیچ محدودیتی برای تزریق واکسن آنفلوآنزا پس از تزریق واکسن کرونا وجود ندارد، گروه‌های پرخطر باید واکسن آنفلوآنزا تزریق کنند.
گفت‌و‌گو و گزارش
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها
پیشخوان