رویداد24

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بااشاره به اجرای طرح ترافیک جدید از ابتدای تیر ماه در تهران، از فرصت یکماه پلیس به کسانی که بدون شارژ حساب شهروندی خود وارد محدوده طرح میشوند خبر داد.
معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری خبرداد:
معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: ایران در هر دهه ۶۵ میلیمتر به سمت بیابانی شدن پیش رفته است و حدود ۱۰۰ میلیون هکتار از اراضی کشور در معرض بیابانی شدن قرار دارند.
مدیرعامل شرکت مخابرات خبر داد:
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: تمام مشتریان اینترنت شرکت مخابرات ایران می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری اینترنت خود به نشانی adsl.tci.ir، از سریع‌ترین خدمات پشتیبانی مربوط به اینترنت بهره‌مند شوند.
رئیس ستاد شورایاری‌های شورای اسلامی شهر تهران:
  رئیس ستاد شورایاری‌های شورای شهر از شهرداری تهران خواست تا هرچه سریع‌تر و بر اساس زمان پیش‌بینی شده کار را آغاز کند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران:
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: اعتبار بیمه درمانی معتادان امسال حذف شده و قرار است، این اعتبار در جای دیگری هزینه شود.
مدیرکل امور شوراها و مناطق آزاد تجاری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز به کار شورای سیاستگذاری مناطق مرزی گفت: بر اساس اهداف و سیاست‌های مدنظر، تعدادی از دستگاه‌های مرتبط با امور مناطق مرزی به عضویت شورا در آمده‌اند و برای آنکه امور آموزش و پرورش قانونمند و با نظم و انسجام بیشتری پیش رود، آئین‌نامه آموزشی مناطق مرزی را تدوین و به شورای عالی آموزش و پرورش ارائه کردیم.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر:
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بیش از یکسال است که شورای شهر پیگیر بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور است، اما یک نفر با کارشکنی مانع از اجرای مصوبات شورا شده است.
خزانه‌دار شورای شهر تهران، نسبت به تاخیر در ارائه گزارش درآمد و هزینه‌های شهرداری تهران در ماه‌های فروردین و اردیبهشت تذکر داد.
معاون بهزیستی:
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: این طرح با همکاری بهزیستی، برخی سازمان‌های مردم نهاد، اداره امور اتباع، استانداری تهران، شهرداری تهران، نیروی انتظامی، وزارت بهداشت و وزارت کشور اجرا می‌شود.
محسن هاشمی:
محسن هاشمی در ابتدای جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران نسبت به نامه یکی از مدیران شهرداری به حناچی واکنش نشان داد.
موسیقی قوالی یکی از گونه‌های آسیای شرقی (هند، پاکستان) و افغانستان است که با عرفان و مذهب مرتبط است و برخلاف بسیاری از گونه‌های کهن، تا حدودی از گزند تحریف به دور مانده است. برخی معتقدند که موسیقی قوالی وجوه مشترکی با موسیقی ایرانی دارد و متعلق به ایرانیان بوده است.
سال گذشته رخ داد.
در سال گذشته سه هزار و ۷۴۵ موتورسوار در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند. از این تعداد سه هزار و ۶۰۸ نفر مرد و ۱۳۷ نفر زن بودند.
دادستان سوادکوه از دستگیری متهم به اتلاف یک قلاده توله خرس در این شهرستان خبر داد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات طرح کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) را تشریح کرد.
معاون ترافیک و حمل و نقل شهرداری تهران در یک نشست خبری به بیان جزییات طرح ترافیک جدید پرداخت.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها