رویداد24

نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد آنتونی استوکس که سابقه بازی در تیم‌های آرسنال، ساندرلند و سلتیک را در کارنامه‌اش دارد، به محض ورود به اسکاتلند بازداشت خواهد شد.
در یکی از روستا‌های بخش رودبست بابلسر چنان غرق در هواداری این تیم شد که طرح و لوگوی باشگاه استقلال را بر روی درب ورودی اصلی منزل خود نقاشی و لوگوی آن را نصب کرده است.
«جی اینسلی»، فرماندار واشنگتن لایحه‌ای را امضا کرد که به موجب آن، به سازمان‌های مجاز این امکان داده می‌شود تا از جسد انسان‌ها «کود آلی غنی شده» تهیّه کنند و با مخلوط کردن جسد با خاک ارّه و کاه آن را در طول فقط چند هفته به خاک تبدیل کنند.
لیلا حاتمی بازیگر مجموعه نهنگ آبی به مخاطبانش درباره‌ی "نقش، حضور و غیبتش" در این سریال شبکه خانگی توضیحاتی ارایه کرد.
«مایکل مور» مستندساز معروف هالیوودی و یکی از جدی‌ترین مخالفان رئیس‌جمهور آمریکا در حاشیه برگزاری هفتادو دومین دوره جشنواره فیلم کن دوباره به انتقاد از ترامپ پرداخت.
عضو هیأت علمی انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور با بیان اینکه با بازرسی وزارت بهداشت در صورت وجود روغن گیاهی در فرآورده‌های لبنی اعمال قانون صورت می‌گیرد، گفت: باید برای گسترش استفاده از شیر و لبنیات فرهنگ‌سازی شده و دانش تغذیه‌ای مردم را افزایش داد.
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان گفت: بی احتیاطی و شیطنت کودک ۱۰ ساله هنگام بازی با اسلحه شکاری، منجر به فوت مادر شد.
علی لاریجانی برای دوازدهمین سال متوالی به عنوان رئیس مجلس انتخاب شد.
ساختمان ۲۱ طبقه در آمریکا با انفجار کنترل شده تخریب شد.
گلفشان پدیده‌ای طبیعی است که طی آن گل‌ولای از زیر زمین، چشمه وار به سطح زمین می‌رسد و شکل ماهوری بخود می‌گیرد. این کوه گلفشان واقع در سواحل مکران در جنوب شرقی ایران است.
همانطور که عده‌ای از ثروتمندان در فضای مجازی به نمایش مهمانی‌ها، امکانات و اموال خودشان می‌پردازند، عده‌ای با انتشار پست‌هایی خنده‌دار، نمایش‌های این افراد پولدار را زیر سوال بردند.
ماه جبین شیران نماینده بلوچستان پاکستان به دلیل آوردن پسر خود در مجلس، به بیرون از جلسه هدایت شد.
عکسی قدیمی از مهدی کروبی در کنار شهید جهان آرا روز‌هایی قبل از سقوط خرمشهر را مشاهده میکنید.
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها