رویداد24

در فیلم روز، پشت صحنه سرال پایتخت ۶ را ببینید.
گروه عاج فیل با اجرای زیبای خوددر برنامه عصر جدید توانستند با چهار چراغ سفید به مرحله بعد بروند.
آواز اسماعیل مهدوی میوه فروش اردبیلی با وسعت صدای عجیبش داوران را بهت‌زده کرد. او چهار چراغ سفید از داوران گرفت. داوران عصر جدید معتقد بودند او شبیه کریم موذن زاده اجرا می‌کند.
بهتاش فریبا در این قسمت سریال پایتخت در نقش دروازه‌بان نساجی قائمشهر مقابل پرسپولیس بازی کرد. این بازی در واقعیت با نتیجه ۱ بر ۰ با تک گل وحید امیری پیروز شد، اما در این سریال بازی مساوی شد.
نویسندگان سریال پایتخت در این قسمت با استفاده از بیماری سندروم دست بیقرار به گرانی‌های افسار گسیخته در کشور اشاره کردند. در قسمت قبل بخش‌هایی از این سریال درباره جایگاه مجلس سانسور شده بود.
اجرای زیبای با تفنگ بادی از عجیب امشب برنامه عصر جدید بود. او اهداف در حرکت را با مهارت خاصی می‌زد.
یکی از شرکت کنندگان برنامه عصر جدید طراحی جالبی با چسب و زغال از چهره سردار قاسم سلیمانی انجام داد که توانست با این اجرا چهار چراغ سفید از داوران بگیرد.
در قسمت اخیر سریال پایتخت، بهتاش فریبا به عنوان دروازه بان نساجی قائمشهر به استادیوم آزادی رفته بود. این سکانس دیدنی را در فیلم روز ببینید.
مهدی آذرمهر شرکت برنامه عصر جدید به همراه برادرزاده‌اش به روی صحنه رفت، توانست چهار چراغ سفید از داوران بگیرد. او با دستگاه ترامپولین برنامه‌ای بسیار مهیج اجرا کرد. آذرمهر هماکنون کارمند آتش نشانی است.
در این قسمت سریال پایتخت رحمت پس از بر هم خوردن ازدواجش با فهمیه، حساب و کتاب‌های مالی با فهمیه را رو کرد و گفت ۳۰ میلیون هزینه دهان فهیمه کرده است!
کباب چنجه یکی از اصیل ترین، قدیمی‌ترین و پرطرفدار‌ترین غذا‌های ایرانی می‌باشد. کباب چنجه در واقع با گوشت گوسفند تهیه می‌شود، اما می‌توان آن را با گوشت گوساله نیز درست کرد.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه شیر در تقویت سستم ایمنی بدن نقش مهمی دارد، گفت: تعداد زیادی کارخانه فرآورده‌های لبنی در استان فعالیت دارند و قادر به تامین این ماده حیاتی هستند.
علیرضا کیانی که در برنامه عصر جدید شرکت کرده بود، تقلید صدای جواد خیابانی، سید بشیر حسینی، جواد نکونام، علی کریمی و سرهنگ علیفر را انجام داد.
در این بخش به آموزش تعدادی از مشهورترین سس ها پرداخته ایم.
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارها