رویداد24

حذف شدن پیام‌ها در واتساپ بعضی از مواقع کنجکاوی مخاطبان را بر می‌انگیرند؛ در این خبر روشی برای خواندن پیام‌های حذف شده در این پیامرسان معرفی شده است.
وبسايت Speedtest با رسيدن به اواسط ماه سپتامبر، گزارشي از کندترين و پرسرعت ترين اينترنت جهان در ماه آگوست 2021 را منتشر کرده است. در اين مطلب نگاه دقيق‌تري خواهيم داشت به اين گزارش، با ما همراه باشيد.
اینستاگرام صفحه ندا یاسی شاخ جنجالی اینستاگرام را به حالت شخصی که فوت می‌کند درآورده است.
در اینفوگرافیک زیر ۸ کشور را می‌بینید که جزو بی‌سوادترین کشورهای جهان هستند.
رضا صادقی خواننده مشهور پاپ استوری در اینستاگرام منتشر کرده که احتمال مهاجرت او را تقویت می‌کند. 
یک آژانس علمی آمریکایی پس از رتبه‌بندی ماه جولای به عنوان گرم‌ترین ماه ثبت شده در کره زمین نسبت به افزایش پدیده‌های مرتبط با تغییر آب‌و‌هوا به شدت ابراز نگرانی کرد.
تعداد زیادی از کاربران شبکه خصوصی اینترنت در معرض شرایط عجیب و غریبی قرار دارند که گاهی اوقات با کندی ناگهانی اینترنت یا مصرف آن در یک زمان بسیار کم و بدون دلیل قانع کننده نشان داده می‌شود که شما نیاز به بررسی سریع دارید تا متوجه شوید آیا شبکه اینترنت شما به سرقت رفته است.
آیا تا به حال، بی‎‌آنکه تغییری در رژیم غذایی یا میزان ورزشتان به وجود آورده باشید، بیش از حد دچار استرس، خستگی یا حتی افزایش وزن شده‌اید؟ یکی از دلایل اصلی این اتفاق، دگرگونی در سطح کورتیزول بدن شماست. به عبارت دیگر، سطح کورتیزول در بدن شما بیش از حد معمول بالا رفته است.
خرید مکمل‌های ویتامین سی با شیوع ویروس کرونا به شدت افزایش یافته، اما این ویتامین قرار نیست درمانی برای ویروس جدید باشد یا به طور حتم از ابتلا به آن پیشگیری کند.
 بدافزار‌ها برنامه‌هایی هستند که برای جاسوسی از اطلاعات کاربران به طور پنهان در گوشی‌ها نصب می‌شوند و کار خود را انجام می‌دهند.
۸۰ درصد افرادی که از بیماری آسم رنج می‌برند به گرده‌های موجود در هوا مانند کپک‌ها حساسیت دارند که این کپک‌ها به وفور در خرما یافت می‌شوند.
اخباری مبنی بر هک شدن کلاب‌هاوس منتشر شده و میلاد نوری کارشناس آی‌تی معتقد است که صحت این اطلاعات مشخص نیست و منتشر شدن شماره‌ها هیچ آسیبی به کاربران وارد نمی‌کند.
لباس پرچمداران کاروان اعزامی افغانستان به المپیک توکیو در نهایت اصالت، وقار را ببینید.
اگر واقعا قصد کاهش وزن دارید، روش‌های عجیب را برای رسیدن به این هدف هیچ وقت انتخاب نکنید. این روش‌ها کاملا بازدارنده اند و ممکن است در بسیاری از موارد حتی نتایج برعکس داشته باشند.