قیمت گوشی‌ نجومی می‌شود؟

قیمت گوشی‌ نجومی می‌شود؟

قیمت گوشی در بازار در حال حاضر به دلیل کاهش قیمت دلار روند کاهشی را طی می‌کند. به گفته یکی از فروشندگان موبایل، قیمت گوشی به خصوص گوشی‌های آیفون رو به کاهش است؛ اما آنطور که فعالان بازار می‌گویند سنگ بزرگی در مسیر واردات تلفن‌های همراه قرار دارد.
واریز سود سهام عدالت ۲ یا ۳ بار در سال

واریز سود سهام عدالت ۲ یا ۳ بار در سال

سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت با اشاره به افزایش قابل توجه سود سهام عدالت گفت: تلاش داریم بازه زمانی توزیع سود را دو یا سه بار در سال کنیم. سیاست دولت شناسایی حداکثر سود و تخصیص آن است.
مقصر اصلی سقوط بیت کوین

مقصر اصلی سقوط بیت کوین

یکی دیگر از دلایل احتمالی سقوط BTC، تصمیم اخیر بانک مرکزی ایالات متحده مبنی بر افزایش نیم درصدی نرخ بهره است.
حمله وحشتناک گرگ به یک معلم زن +فیلم

حمله وحشتناک گرگ به یک معلم زن +فیلم

خانم معلم در مسیر رسیدن به کلاس درس مورد حمله گرگ قرار گرفته بود. این معلم جوان راجع به روز حادثه گفت: «مثل هر روز در مسیر رسیدن به محل کارم بودم که یکدفعه دیدم یک گرگ از داخل یک کوچه سمت من دوید. خیلی وحشت زده بودم و از ناحیه دست و پا و صورت دچار جراحت شدم. چند بار زمین خوردم و بالاخره با کمک اهالی که گرگ را فراری دادند توانستم نجات پیدا کنم. علاوه بر اینکه در تمام بدنم آثار زخم به جا مانده، ترس و وحشت حمله حیوان هم صدمه روحی و روانی به همراه داشته است.»
ایران‌خودرو دیزل شفاف‌سازی کرد

محصول H۵ اولین کِشنده اتوماتیک کشور نیست

شرکت ایران‌خودرو دیزل در اطلاعیه‌ای ضمن پوزش از جامعه رسانه‌ای و تولیدکنندگان کِشنده اتوماتیک در کشور، به‌کار بردن عبارت اولین کِشنده اتوماتیک کشور را برای محصول H۵ را خطای سهوی دانست.
خبر دستیابی به توافق، تنها ۱۰ درصد قیمت دلار را کاهش می‌دهد/ منتظر تاثیر بیشتر نباشید
میثم رادپور در گفتگو با رویداد۲۴:

خبر دستیابی به توافق، تنها ۱۰ درصد قیمت دلار را کاهش می‌دهد/ منتظر تاثیر بیشتر نباشید

بازار ارز این روز‌ها به شدت چشم به مذاکرات وین و اخبار مثبت توافق دوخته، اما در عین حال برخلاف تصورات واکنش شارپی به این اخبار نشان نداده است. درحال حاضر نرخ دلار وارد کانال ۲۵ هزارتومان شده و به گفته میثم رادپور کارشناس ارز اثر توافق هسته‌ای تا همین الان روی نرخ دلار تخلیه شده و با خبر نهایی توافق منتشر کاهش بیش از ۱۰ درصدی نرخ دلار نباید باشیم.
پربازدید ها