آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:

ترسناکترین فیلمهای سینمایی ایران

ژانر وحشت یکی از پرطرفدار‌ترین ژانر‌های سینماست. فیلم‌های ترسناک از زیر شاخه‌های مختلفی تشکیل می‌شوند، از جمله فیلم‌های مربوط به ارواح، فیلم‌های هیولایی و فیلم‌های اسلشر. اما در سینمای ایران به علت نبودن بستر لازم فیلم سازی در این ژانر و ریسک بالای آن، فیلم سازان کمتر به ژانر وحشت توجه کرده‌اند.

بهترین فیلمهای سینمایی علمی و تخیلی

با گذشت زمان و با رشد سینما، ابزار‌های سینمایی و جلوه‌های بصری، فیلمسازان بیشتر به سمت ساخت فیلم‌های علمی - تخیلی رفته‌اند. در قرن حاضر، فیلم‌های علمی تخیلی زیادی با موضوع‌های مختلفی ساخته شده اند و هرچه زمان جلوتر می‌رود مخاطبان بیشتر طرفدار ژانر علمی و تخیلی می‌شوند.

بهترین فیلم و سریال‌های ماه محرم

سال‌ها است که در ایام محرم فیلم و سریال‌هایی با مضامین مذهبی ساخته می‌شوند که برخی از آن‌ها به علت فیلم نامه و بازیگری خوب، در ذهن مخاطبان از جایگاه ویژه‌ای برخودار هستند، به همین بهانه قصد داریم تا تعدادی از بهترین فیلم‌ها با موضوع عزاداری محرم یا واقعه کربلا را به شما معرفی کنیم.

معرفی کامل سریال شبکه مخفی زنان

سریال شبکه مخفی زنان که در ژانر کمدی و درام ساخته شده، یکی از عنوان‌های جدید شبکه نماشی خانگی است که به کارگردانی افشین هاشمی ساخته شده است، سریالی که داستان آن در بستر تاریخ روایت می‌شود، با ما در این مقاله همراه باشید تا با خلاصه داستان، بازیگران سریال و زمان بخش سریال شبکه مخفی زنان بیشتر آشنا شوید.

بهترین فیلم‌های سینمایی محمدعلی فردین

محمدعلی فردین متولد تهران در سال ۱۳۱۳ است، او تحصیلات آکادمیک را تا مقطع متوسطه ادامه داد. محمد علی فردین فعالیت هنری خود را با بازی کوتاه در فیلم «دوقلوها» به کارگردانی شاپور یاسمی آغاز کرد. فردین از محبوب‌ترین بازیگران سینای قبل از انقلاب است که توانست مخاطبان بسیاری را به سینما علاقه‌مند کند.

بهترین فیلم‌های سینمایی مهناز افشار

مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران است که در سال‌های اخیر به آلمان مهاجرت کرد و فعلا یکی از داور‌های برنامه استعدادیابی یا تلنت‌های خارجی است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با تعدادی از بهترین فیلم‌های سینمایی مهناز افشار آشنا کنیم.

بهترین فیلم‌های سینمایی کیت وینسلت

کیت وینسلت از محبوب‌ترین بازیگران زن سینمای جهان است که اصالتا اهل کشور انگلیس است. مشهورترین نقشی که او در آن بازی کرده است، فیلم سینمایی تایتانیک است. در این مقاله قصد داریم بهترین فیلم‌های کیت وینسلت را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین فیلم‌های عاشقانه ترکی

فیلم‌های سینمایی ترکیه اغلب در ژانر عاشقانه و احساسی هستند و به همین علت همیشه بینندگان بسیاری در سراسر دنیا دارند. در این مطلب با رویداد۲۴ همراه باشید تا با تعدادی از بهترین فیلم‌های سینمایی ترکی عاشقانه آشنا شوید.

معرفی بهترین فیلم‌های سینمایی رابرت دنیرو

اگر قرار باشد لیستی از بهترین بازیگران سینمای جهان را بیاوریم، رابرت دنیرو قطعا یکی از بهترین بازیگرانی است که در صدر این لیست قرار می‌گیرد. با نمونه‌ای از بهترین فیلم‌های رابرت دنیرو در ادامه آشنا شوید.

معرفی بهترین فیلم‌های سینمایی بهمن مفید

زنده یاد بهمن مفید بازیگر سینما و تئاتر، که در سال‌های پیش از انقلاب فعالیتش بسیار بود و با کارگردانان نام آشنا سینما ایران مانند علی حاتمی و مسعود کیمیایی همکار داشته است،. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین فیلم‌های بهمن مفید آشنا کنیم.

معرفی بهترین فیلم‌های سینمایی اصغر فرهادی

به عقیده بسیاری از سینما گران اصغر فرهادی مهم‌ترین کارگردان پس از انقلاب سینمای ایران است. به همین دلیل قصد داریم تا شما را با بهترین فیلم‌هایی که اصغر فرهادی کارگردانی آن‌ها را برعهده داشته، آشنا کنیم.

معرفی بهترین فیلم‌های گنگستری سینمایی جهان

فیلم‌های گنگستری و مافیایی از دهه ۳۰ میلادی مخاطبان بسیاری را علاقه‌مند به این ژانر کرده‌ و فیلمسازان توانسته‌اند که شخصیت‌های تاریک و خطرناک را به ما نشان بدهند که برای رسیدن به اهدفشان از هیچ جنایتی چشم پوشی نمی‌کنند؛ به همین بهانه قصد داریم در این مقاله شما را با تعدادی از بهترین فیلم‌های گنگستری جهان آشنا کنیم.

معرفی بهترین فیلم‌های سینمایی بهروز وثوقی

بهروز وثوقی در زمان بازیگری خود در سال‌های پیش از اتقلاب توانست در فیلم‌های سینمایی بسیاری خوش بدرخشد به همین بهانه قصد داریم تا شما را با تعدادی از بهترین فیلم‌های بهروز وثوقی آشنا کنیم.

معرفی بهترین فیلم‌های کمدی سینمای ایران

فیلم‌های ایرانی به خصوص ژانر کمدی یکی از بهترین سرگرمی‌ها و تفرییحات برای تعطیلات آخر هفته هستند. در سینمای ایران نیز همانند اغلب کشور‌های جهان، فیلم سازی در ژانر کمدی، تقریبا بالا‌ترین فروش را دارد. این موضوع نشان می‌دهد بینندگان تا چه حد به فیلم کمدی علاقه‌مند هستند. در ادامه این مقاله با رویداد۲۴ همراه باشید تا با تعدادی از بهترین فیلم‌های کمدی سینمای ایران آشنا شوید.