آرشیو

عملکرد خیره‌کنندۀ بیمه سرمد در سه‌ماهۀ نخست ۱۴۰۳

مقایسۀ کارنامۀ فعالیت شرکت بیمه سرمد نشان می‌دهد که با افزایش ۶۸ درصدی حق بیمه صادره و کاهش ۱۸ درصدی نسبت خسارت، توانسته است در سه‌ماهۀ ابتدایی سال ۱۴۰۳ عملکردی فوق‌العاده را به ثبت برساند. رشد حق بیمه صادره، کاهش قابل‌توجه نسبت خسارت و تمدید بیمه‌نامه‌ها تنها بخشی از موفقیت‌ها در این دوره است.

نحوه هواگیری پمپ هیدرولیک صنعتی

هدف از هواگیری پمپ هیدرولیک صنعتی حذف هوای اضافی وارد شده به سیستم هیدرولیک است. با این کار می‌توان عملکرد پمپ هیدرولیک را بهبود داد، جلوی وارد شدن آسیب به بخش‌های متفاوت پمپ را گرفت و نویز و لرزش دستگاه را کاهش داد.

افزایش سودآوری و کاهش زیان انباشته خبری خوش برای سهامداران سرمد

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه سرمد که صبح دیروز ۳۱ تیرماه ۱۴۰۳ با مشارکت ۸۹ درصد از سهامداران و با حضور اعضا هیئت مدیره، مدیرعامل، بازرس قانونی و حسابرس شرکت و نمایندگان محترم سازمان فرابورس اوراق بهادار و بیمه مرکزی و همچنین نماینده سندیکا در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد، مدیرعامل به تشریح عملکرد شرکت پرداخت.

خرید اینترنتی مبل ال

در دنیای امروز، خرید اینترنتی به یکی از روش‌های محبوب برای تهیه نیاز‌های روزمره تبدیل شده است. خرید مبل ال به صورت آنلاین نیز از این قاعده مستثنی نیست. این روش به دلیل مزایای فراوانی که دارد، توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند.

معرفی بهترین رستوران نزدیک حرم امام رضا، در میان هتل های مشهد

مشهد، شهری مقدس و پرآوازه در ایران است که علاوه‌بر جاذبه‌های مذهبی و تاریخی، از نظر تنوع و کیفیت رستوران‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. زائران و گردشگران این شهر، در کنار زیارت و سیاحت، به دنبال تجربه طعم‌های اصیل ایرانی و غذاهای متنوع ملل هستند.

دیدار و گفت‌وگوی مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد با مدیر و کارکنان مدیریت فناوری اطلاعات

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، به همراه زاهدنیا، عضو هیئت‌مدیره و مدیران سرمایه انسانی و روابط عمومی، به مناسبت ۲۲ تیرماه، روز فناوری اطلاعات، با حضور در مدیریت فناوری اطلاعات، با مدیر و کارکنان این واحد دیدار و گفتگو کرد.

منابع آزمون کارآموزی وکالت ۱۴۰۳ مشخص شد

منابع سوالات آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۱۴۰۳ از سوی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) به نمایندگی از کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور اعلام شد.

لیست تجهیزات آزمایشگاهی و موارد استفاده

تجهیزات آزمایشگاهی جزء حیاتی تحقیقات و آزمایش‌های علمی است که محققان را قادر می‌سازد نمونه‌ها را به طور دقیق اندازه گیری، مخلوط و آنالیز کنند و همچنین محیط کاری استریل و ایمن را حفظ کنند.
آخرین اخبار
پربازدید ها