سفر به کابل

سفر به کابل

ساتیار امامی عکاس خبری و مستندساز ایرانی به کابل سفر کرده و تصاویری مبهوت کننده از فراز و نشیب‌های مردم افغان را به ثبت رسانده است. تصاویری که گویای زخم‌های عمیقی است که قدرتمندان جهان یکی پس از دیگری بر دل و جان این مردم به یادگار گذاشتند.

مجروح شدن یک محیط‌بان در درگیری با شکارچیان

فرمانده یگان حفاظت از محیط زیست کشور از در درگیری شکارچیان غیرمجاز با محیط‌بانان در منطقه‌ی تنگ صیاد چهارمحال و بختیاری خبر داد که در طی این عملیات یک محیط‌بان بر اثر اصابت گلوله، مجروح شد و به بیمارستان انتقال یافت.

نخستین مسابقات «فیتنس چلنج» زنان قهرمانی کشور

نخستین دوره مسابقات «فیتنس چلنج» زنان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار شد. رشته جدیدی توسط فدراسیون جهانی فیتنس و بدنسازی به نام فیتنس چلنج معرفی شده که از پارامتر‌های مهم در این مسابقات داشتن توان و استقامت عضلانی، استقامت قلبی و عروق، چابکی و سایر پارامتر‌های فیتنس و آمادگی بدنی مبتنی بر مهارت است. در تصاویر روز عکس‌هایی از نخستین مسابقات «فیتنس چلنج» زنان قهرمانی کشور را ببینید.
مزارع کشت خشخاش در افغانستان

مزارع کشت خشخاش در افغانستان

افغانستان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد مخدر است. در این روز‌ها که طالبان بر افغانستان تسلط پیداکرده مقامات این گروه اعلام کرده‌اند که کشوری عاری از مواد مخدر بنا خواهند کرد. این درحالیست که در ۲۰ سال گذشته که طالبان به مدت ۵ سال حکومت افغانستان را در دست داشت تولید تریاک منبع درآمدی مهم برای این گروه به حساب می‌آمد.

ملایر شهر جهانی انگور

شهر جهانی انگور جایی نیست جز ملایر. این شهر زیبا در غرب کشورمان واقع شده و به داشتن انگور، کشمش و شیره‌ی انگور معروف است.حالا امروز شهر ملایر لقب شهر جهانی انگور را به دست آورده است

گردشگران درکمین مرال‌ها

مدیر‌کل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دستورالعملی برای این دوران تدوین شده که در روز‌های آینده نهایی می‌شود اولادزاد، فعال محیط زیست: تور‌های گردشگری پروتکل‌های حضور در فصل گاوبانگی را رعایت نمی‌کنند.
گرینلند سرزمین ناشناخته

گرینلند سرزمین ناشناخته

گرینلند نام ناحیه خودگردانی از دانمارک است. این سرزمین در آب‌های اقیانوس منجمد شمالی واقع شده و محل زندگی حدود ۵۶ هزار نفر است. این کشور به عنوان کم تراکم‌ترین منطقه جهان از لحاظ جمعیتی شناخته می‌شود.
پربازدید ها