عکس - برگزیده
مهاجران افغان در چاه‌های فاضلاب ایران

مهاجران افغان در چاه‌های فاضلاب ایران

افغانستانی‌ها در ایران به آن دسته از مهاجران و پناهجویانی گفته می‌شود که در پی ناامنی و جنگ‌های طولانی و نبود اشتغال در افغانستان به کشور ایران مهاجرت کرده‌اند و برای امرار معاش به کار‌های سخت تن می‌دهند.
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور هائیتی

مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور هائیتی

رئیس‌جمهور هائیتی چندی پیش در محل اقامت خود در پورتوپرنس ترور شد تشییع جنازه جونل موئیز روز جمعه برگزار شد. تشییع پیکر او در مقبره خانوادگی او برگزار شد که در فاصله اندکی از آن، هزاران نفر برای شرکت در تظاهرات حاضر شده بودند. این مراسم در باغ خانوادگی موئیز در کپ هائیتین برگزار شد.
هیجان ورزشکاران المپیک توکیو در میدان مسابقه

هیجان ورزشکاران المپیک توکیو در میدان مسابقه

المپیک توکیو ۲۰۲۰ بعد از یکسال انتظار برگزار شد. ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات هر یک با برد و یا باخت خود هیجانات متفاوتی را نشان می‌دهند. خبرگزاری رویترز تصاویر برخی از ورزشکاران المپیک توکیو را در بعد از اتمام مسابقه منتشر کرده است. در تصاویر روز حالات هیجان‌ی این افراد را در میدان مسابقات ببینید.

صحن علنی ۴ مرداد مجلس

جلسه علنی نوبت صبح مجلس به ریاست محمد باقر قالیباف، دوشنبه ۴ مرداد با دستور کار بررسی درخواست عده‌ای از نمایندگان به منظور رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی آعاز شد. در تصاویر روز عکس‌هایی از صحن علنی ۴ مرداد مجلس شورای اسلامی را ببینید.

زاینده‌رود دوباره بی‌آب شد

خروجی سد زاینده رود اصفهان ۲۸ تیرماه کاهش یافت و طی چند روز گذشته بستر زاینده رود دوباره بی آب شده است. تنها باقی مانده‌ی آب زاینده رود چند گودال آب در بستر رود است تا پرنده‌های سطح شهر به امید آن‌ها از گرمای تابستان به آن‌پناه ببرند و ما دوباره باید زاینده رود خشک را ببینیم. در تصاویر روز عکس‌هایی از بی‌آبی زاینده رود را ببینید.

خشکسالی در کمین مازندران

با کم شدن آب سد‌ها در مازندران بسیاری از گونه‌های گیاهی و جانوری در خطر نابودی قرار دارند. خشکسالی آینده مازندران را به خطر انداخته است. عدم مدیریت درست منابع آبی چنین وضعیتی را در سرسبزترین استان ایران رقم زده است.
اعتراضات ضد دولتی در تونس

اعتراضات ضد دولتی در تونس

اعتراضات ضد دولتی در تونس بر سر مسائل سیاسی اقتصادی و اجتماعی سبب د رگیری میان پلیس و مردم شد. این اعتراضات با تهدید دولت تونس مبنی بر اینکه اگر از ادامه اعتراضات دست برندارند ارتش با گلوله با آن‌ها مقابله خواهد کرد همراه شد.
بهترین تصاویر از المپیک توکیو ۲۰۲۰

بهترین تصاویر از المپیک توکیو ۲۰۲۰

المپیک توکیو ۲۰۲۰ روز ۲۳ جولای ۲۰۲۰ افتتاح شد. این بازی‌ها قرار است تا روز ۹ آگوست ادامه پیدا کند. المپیک توکیو ۲۰۲۰ که به علت شیوع کرونا با تعویق آغاز شد بدون تماشاچی در حال برگزاری است.
برگزیدگان مسابقه باخیش کلکتیو

برگزیدگان مسابقه باخیش کلکتیو

تجربه تلخ ابتلا به ویروس کرونا فاجعه ای آفرید که تا قرن ها از دهن بشر پام نخواهد شد. گروه اینستاگرامی باخیش کالکتیو با برگزاری یک مسابقه عکاسی ملی عکس های این دو سال اخیر را که ایران با کرونا دست و پنجه نرم کرده است منتشر کرد.