نجات ماده سگ و توله‌هایش از بین صخره‌ها+ فیلم

یک قلاده سگ ماده به همراه توله‌هایش که چندین روز در بین صخره‌ای گیر افتاده بودند، پس از ساعت‌ها تلاش و تراش دادن صخره‌ها توسط اعضای انجمن حامیان طبیعت زاگرس (اندیمشک) نجات پیدا کردند.

پلیس کرمانی و رفتار ستودنی‌اش + فیلم

این روز‌ها بسیاری از مردم خانه نشین شده اند و زندگی برای حیواناتی که چشم به دست شهروندان نیکوکار داشتند، سخت شده است. حیوانات بی سرپناهی که منتظر بودند تا دست مهربانی غذایی برایشان بیاورد. این میان رفتار یک پلیس کرمانی نظر‌ها را به خود جلب کرده است.

کرونا نرفته، هانتا آمده؟ (فیلم)

یک فرد چینی بر اثر ابتلا به بیماری ویروسی هانتا درگذشت. این خبر باعث بروز نگرانی شده است. آیا هانتا مثل کرونا شیوعی خطرناک دارد و باید خود را آماده کنیم؟
عشق در زمان کرونا؛

از عروسی مجازی در مکزیک تا رسوایی داماد جوان در اردن!

«تازه به منزل نامزدم رسیده بودم که اهالی محله برای بیرون انداختن من به تکاپو افتادند. انگار مجرم هستم. آن‌ها فکر می‌کنند من به ویروس کرونا مبتلا هستم. چند دقیقه بعد، تیمی از پزشکان فلسطینی آمدند و من را داخل یک اتاق به مدت چهار ساعت پیوسته قرنطینه کردند. نامزدم بیرون شیون می‌کرد و گریه می‌کرد و به آن‌ها می‌گفت که نتیجه آزمایش کرونای من منفی بود. یعنی من مریض نیستم. اما آن‌ها گوش‌شان به فریاد من و نامزدم بدهکار نبود. حتی مادر نامزدم که غش کرده بود هم روی آن‌ها تاثیری نگذاشت. من را در اتاق بازداشت کردند انگار کرونا داشتم. به من اطلاع دادند که حق ندارم از خانه خارج شوم مگر اینکه یک آمبولانس ضدعفونی شده و ویژه من را مجددا به قرنطینه ببرد.»
آخرین اخبار