آموزش رانندگی صحیح در آب و هوای برفی

آموزش رانندگی صحیح در آب و هوای برفی

در چند سال اخیر، زمستان‌ها چندان سرد و یخبندان نیستند، اما این بدان معنا نیست که احتمال وقوع کولاک‌ها و طوفان برف وجود ندارد. زمانی که صحبت از رانندگی در برف می‌شود، می‌بایست احتیاط راننده دو چندان شود و علاوه بر حفظ تعادل خودرو بر روی برف، برخی موارد مهم‌تر را نیز در نظر بگیرد.

طرز تهیه کله گنجشکی

در این دوران داشتن وقت و حوصله برای درست‌کردن غذا کار دشواریست به همین دلیل است که بسیاری به سمت غذاهای آماده روی آورده‌اند. امروز غذایی به شما آموزش خواهیم داد که هم بسیار خوشمزه است هم زود آماده می‌شود.

بیش‌ترین واژگان جست و جو شده در گوگل در سال ۲۰۲۲

آمریکایی‌ها در جستجوی تعاریف واژه‌های جدید در گوگل در سال جاری بودند. در این میان، یک بازی بسیار تاثیرگذار بوده و پاسخ‌های همان بازی باعث طرح واژه‌های ناشناخته‌ای شده که کاربران برای یافتن معنای آن جست و جو انجام داده‌اند.
مصرف سماق برای لاغری

مصرف سماق برای لاغری

سماق یک ماده چربی سوز قوی محسوب می‌شود و می‌تواند در لاغری شکم و کاهش وزن موثر عمل کند. در این نوشتار به طور مفصل راجع به اثرات سماق بر لاغری سخن می‌گوییم.
بهترین فیلم مهتاب کرامتی چیست؟

بهترین فیلم مهتاب کرامتی چیست؟

مهتاب کرامتی  نخستین بار که وی به تلویزیون راه پیدا کرد سال ۱۳۷۶ بود که در مجموعه تلویزیونی مردان آنجلس ایفای نقش کرد اولین حضور او در سینما بازی در فیلم مردی از جنس بلور بود.
آخرین اخبار
پربازدید ها