درباره ما
باسمه تعالی

تعامل موثر با مخاطب و ایجاد پل ارتباطی قوی میان دولت و ملت از شاخصه های اصلی یک پایگاه خبری و تحلیلی است. اهمیت چنین رسانه هایی و تأثیر بسزایی كه انواع آنها، بر تصمیمات و سیاست گذاری های دولت‏ها دارند، موجب شده كه از آن به عنوان یك چالش جدید در مفهوم کلی، «انفجار اطلاعات» یاد كنند. از اینرو سهولت فوق العاده در امر آگاهی بخشی و خبررسانی، دولت‏ها را همواره با فشار افكار عمومی و حساسیتهای آنها نسبت به مسائل مختلف روبرو ساخته است.

در عصر حاضر كه «عصر سلطه ارتباطات» نام گرفته، در تمام جهان، اصلی ترین رسالت، آگاهی بخشی توسط رسانه ‏های جمعی است. افزایش روز افزون شبكه ‏های خبری، از نقش مهم رسانه‏‌های جمعی و تمایل مردم برای کسب آگاهی و اخبار حكایت دارد. موقعیت رسانه ‏ها و اطمینان مخاطب به آنها چنان است كه گاه، خبرهای تحریف شده و مطالب بسیار مهم و بزرگ، اتفاقی عادی و روزمره جلوه می‏ كند. این چنین است که نقش رسانه‌‏ها در مقوله اطلاع‏‌رسانی بسیار تعیین كننده است.

حال با اين مقدمه، اعضای تحريريه رویداد24
تلاش دارند تا با انتشار آخرین اخبار در كنار ارائه تحلیل ها و گزارش‌های بی طرفانه و راهبردی در تمام عرصه ها به یمن استفاده از نظرات کارشناسان، مخاطبان خود را از مهم‌ترین اتفاقات و تحلیل های مرتبط در ایران و جهان مطلع سازند.


رویداد24
پايگاهی است خبری – تحلیلی که با بهره گیری از افراد زبده در حیطه خبررسانی و آگاهی بخشی سعی دارد زوایای پنهان و آشکار وقایع را برای مخاطبان به شکل واقع بينانه و به دور از تحريف و بزرگ نمایی تشریح کند.

رویداد24 خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چهارچوب قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی با اعلام پايبندی به آرمان‌های انقلاب، امام راحل و پیروی از راه و مسلک شهدا عمل و از جانب داری حزبی و جناحی پرهیز می کند.

رویداد24 با توکل به خداوند متعال و تبعیت از قرآن که راهنمایی بی بدیل است، کلام باری تعالی را سرمشق خود قرار داده؛ آنجا که فرمود: «ن و القلم و ما یسطرون» تا نقد منصفانه و تحلیل جناح های سياسی، گفتمان دولت ها، احزاب، شخصيت ها و عملکرد دستگاه‌ها و مسئولان را با هدف اطلاع رسانی و ارتقاء دانايی و آگاهی افزایی جامعه منتشر و اين مطلوب را تا رسيدن به مقصود وظیفه ذاتی خود می‌داند.

بی شک در این راه، سعه صدر و پاسخگویی مسئولانه و صادقانه همه کارگزاران نظام در هر رده و جایگاهی می تواند ما را در پیشبرد این هدف یاری رساند.