رویداد24

بررسی پرداختی مبهم به بازیکن شاکی پرسپولیس؛
عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به طور کامل به پرونده مدافع استرالیایی سابق پرسپولیس و نحوه پرداختی‌ها به او که از این باشگاه شکایت کرده پرداخت.
کرایوف:
یوردی کرایوف در تازه‌ترین اظهارنظرش درباره تیم ملی فوتبال ایران و کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی به صحبت پرداخت و به نیکی از سرمربی تیم ملی ایران یاد کرد.
علي كريمي:
علی کریمی گفت: فوتبال ايران استعدادهاي زيادي دارد و از يك كادر فني حرفه‌اي هم برخوردار است. درست است كه نتيجه گرفته‌ايم اما بسياري از مشكلات پشت همين نتايج پنهان مي‌شود. خدا را شكر در اين فوتبال هم كسي وظيفه خودش نمي‌داند كه درباره مشكلات پاسخ بدهد.
سیروس دین‌محمدی:
پس از قرعه‌کشی مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، تیم ملی کشورمان در سخت‌ترین گروه و در کنار تیم‌هایی چون پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار گرفت. همگروهی با پرتغالی که قهرمان یورو 2016 شده و در ترکیب خود بازیکنی را دارد که 5 توپ طلایی را تصاحب کرده و یا قرار گرفتن در کنار اسپانیایی که قهرمانی در یورو 2008 و 2012 و جام جهانی 2010 در کارنامه خود دارد حکایت از آن دارد که کیروش و شاگردانش برای حضور در روسیه، کاری بس دشوار را پیش‌رو دارند.
نمی دانم چه هیزم تَری به جلود فروخته‌ام
قهرمان وزنه‌برداری کشورمان اعتقاد دارد برای اینکه حق ورزشکاران ایرانی در مسابقات جهانی خورده نشود باید از کسانی که صاحب قدرت هستند حمایت کنیم.
تاج:
رییس فدراسیون فوتبال گفت: حتی اگر اعتراضات ما به کنفدراسیون فوتبال آسیا به نتیجه نرسد، تیم‌های باشگاهی ایرانی از مسابقات قهرمانی آسیا کنار نمی‌کشند.
پس از بازگشت از مسابقات جهانی
دارنده مدال برنز وزنه‌برداری جهان گفت: وسط دشمنی دو آدم خاص من قربانی شدم و رییس فدراسیون با وجود مدیریت قوی در داخل اما در لابی‌گری با فدراسیون جهانی ضعیف عمل می‌کند.
مطالعات جدید نشان داد:
طبق مطالعات جدید انجام ورزش مداوم می‌تواند از تحلیل رفتن عضلات و التهاب در افراد سیگاری جلوگیری کند.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین