رویداد24

آبی‌های پایتخت در سال ۹۵ اتفاقات جالبی از جمله تغییر مدیرعامل، سرمربی و محرومیت از پنرجه نقل و انتقالاتی را تجربه کردند و در این میان پیروزی برابر پرسپولیس و حذف السد قطر از شیرین‌ترین اتفاقاتی بود که برای هواداران این تیم رقم خورد.
تیم فوتبال پرسپولیس در سال 95 شکست‌ها و پیروزی‌های زیادی به دست آورد اما شکست مقابل نفت تهران در لیگ پانزدهم تلخ‌ترین شکست این تیم باشد.
ستاره تیم ملی فوتبال ایران رویای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را دارد. او که به "مسی ایران" شهرت دارد از بهترین گل دوران فوتبالی خود سخن به میان آورد.
«هدست‌ داوری» دو داور فوتبال در فرودگاه بوشهر منجر به بازداشت آنها به ظن تلاش برای هواپیما‌ربایی شد.
گلر سابق تیم ملی و پرسپولیس گفت: در اروپا هر چقدر زحمت بکشی به همان اندازه مزد می گیری در اینجا دور همه چیز را خط کشیدم و تنها به فوتبال و دروازه‌بانی فکر می کنم.
آرام،خونسرد و خیلی شمرده حرف می زند.گفت و گو با وزیر ورزش و جوانان همیشه ویژگی های خاص خودش را دارد.به خصوص مسعود سلطانی که سعی می کرد در طول مصاحبه سیاستمدارانه حرف بزند.او که اهداف زیادی را در سرش دارد و می خواهد وزیری متفاوت برای ورزش ایران باشد در طول مصاحبه بارها تکرار کرد که سوال سخت و چالشی نپرسیم که پاسخ دادن را برایش سخت می کند.
سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: برنامه ریزی کادر فنی با توجه به رویدادهای پیش رو به گونه ای است که آزادکاران از روز پنجم عید نوروز به خانه کشتی باز می گردند.
ملی پوش تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان بعد از اتمام لیگ از حواشی عجیب این تیم پرده برداشت.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پیشخوان روزنامه