رویداد24

ترامپ:
«دونالد ترامپ» بامداد جمعه در سخنانی با اشاره به رفتارهای ناعادلانه عربستان با آمریکا گفت: حمایت از ریاض هزینه زیادی برای واشینگتن داشته است.
روحانی در برنامه گفت‌وگوی بی‌واسطه با ایران:
رییس‌‌جمهور به وضعیت کشور پیش از سال ۹۲ اشاره کردو گفت: مردم در آن زمان احساس امنیت نمی‌کردند و نسبت به سال‌های آینده خود اطمینانی نداشتند.
مقام معظم رهبری دردیداربا شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنجشنبه) در دیدار اساتید، قاریان و حافظان برگزیده‌ی سی‌وچهارمین دوره‌ی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از ۸۳ کشور جهان، هویت اسلامی را مانع از دخالت و سلطه‌ی دشمنان خواندند و با اشاره به هدف جبهه‌ی کفر برای نابود کردن این هویت ایمانی خاطرنشان کردند: معارف قرآنی نجات‌بخش و سازنده‌ی زندگی مقتدرانه و عزتمندانه‌ی امت اسلامی است و باید به گفتمان رایج و روشن در جوامع اسلامی تبدیل شود.
شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی روحانی:
رییس ستاد انتخابات روحانی گفت : دولت اصلاحات با سیاستگذاری خرازی و روحانی در حل مساله هسته‌ای گام برداشت.
محمود صادقی:
یک عضو شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان با ابراز امیدواری نسبت به هم‌افزایی دو انتخابات شوراهای شهر و ریاست جمهوری گفت: در آستانه تکرار حماسه دیگری هستیم و امیدواریم تأثیر تکرار قبلی در انتخابات سال ۹۴ خود را در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نشان دهد.
محمد رضا عارف:
رییس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بر لزوم مطالبه جوانگرایی در دولت دوم حسن روحانی تأکید کرد.
صفایی فر اهانی گفت: پنج برابر یارانه ها به اندازه كل بودجه عمومي كشور است. بحث‌هايي مي‌كنند كه واقعا توهين به مردم است، و فكر مي‌كنند مردم متوجه نمي‌شوند. اصلا منابع آن وجود ندارد.
در جمع دانشجویان مشهد مطرح شد
معاون اول قوه قضائیه با اشاره به ریشه حقوق‌های نجومی گفت: در دوره آقای احمدی‌نژاد در صندوق توسعه ملی ایشان یک روز رای گیری کرد تا کل اختیارات هیات امنا را به مدیرعامل بدهد؛ در حالی که بنده و یک نفر از نمایندگان مجلس مخالف این کار بودیم، اما سایر افراد تحت تاثیر احمدی‌نژاد به این مصوبه رای دادند و آن را تصویب کردند که به مدیر عامل و هیات مدیره اختیاراتی داد که براساس آن اختیارات حقوق‌ها در آن به وجود آمد، این کار را که آقای احمدی‌نژاد کردند خلاف قانون و از پایه غلط بود.
احمد خرم:
احمد خرم ، وزیر دولت اصلاحات به حسن روحانی پیشنهاد کرد تا بی پرده و صریح از مشکلاتی که دولت با آنها دست و پنجه نرم می کنند با مردم سخن بگوید تا مردم در جریان وضعیت کشور قرار بگیرند.
جهانگیری در برنامه انتخاباتی‌اش در رادیو ایران:
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه کشور در موقعیت حساسی قرار دارد گفت: از نظر توسعه‌ای واقعا در یک پیچ تاریخی هستیم.
جواد اطاعت :
دلایل قدرت گرفتن راست افراطی در غرب. چرا روحانی در مناظره های 92 پیروز شد؟ "تحقیر اجتماعی" زمینه ساز ظهور پوپولیسم. از عصبانی شدن جامعه ایران نگرانم. از مناظره با احمدی نژاد استقبال می کنم. برای جلوگیری از برخورد با غرب باید فردی عقل گرا رای در ایران به قدرت برسد. آگاهی رسانی فضای مجازی سطحی و منفی است.
محمدرضا تاجیک:
یک استاد دانشگاه می‌گوید: «ما فرضمان این است که جریان اصلاح‌طلبی درون‌مایه دینی دارد و دین ما هر فرد مسلمان را دعوت کرده که هر روز خود را محاسبه نفس کنند. چون در اثر محاسبه نفس است که فردایش متفاوت از امروز خواهد شد و این انسان رشد و تکامل پیدا می‌کند. هر جریانی در جامعه ما نیاز دارد که خود را محاسبه نفس کند و جزو عادت‌هایش شود.»
امیر محبیان، چهره سیاسی اصولگرا:
امیر محبیان، چهره سیاسی اصولگرا می‌گوید: نقش جامعه روحانیت در طرح نام رئیسی، نقشی اساسی و موثر نبوده و عملا جامعه روحانیت علی‌رغم انتظاری که از آن می‌رفت؛ موضعی کاملا انفعالی اتخاذ کرد
هشدار آیت الله مکارم شیرازی به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری:
آیت الله مکارم شیرازی گفت: آیا سزاوار است برای رسیدن به ۴ روز حکومت، دست به دروغ و تهمت بزنید؟ بیایید انتخابات اسلامی برگزار کرده و نامزدها فقط خدمات خود را اعلام نمایند؛ چرا پیشرفت خود را در نابودی دیگری می دانید؛ البته برخی نیز نظام را برای پیشرفت خود تخریب می کنند که حرکتی نادرست است.
محمدرضا عارف:
رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اطلاح طلبان گفت: شایستگی و پاک‌دستی جز اصلی‌ترین الزامات ما در تهیه لیست انتخاباتی است و پس از آن تخصص افراد در حوزه شهری و نیاز شورای شهر خواهد بود.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه