رویداد24

محمود صادقی به نقل از روحانی خبر داد:
عضو فراکسیون امید مجلس درباره دیدار عصر امروز اعضای این فراکسیون با رییس جمهور توضیحاتی ارائه کرد.
رئیس جمهور:
رییس جمهور با اشاره به اینکه دولت دوازدهم دولتی فراجناحی خواهد بود، گفت: شیوه و تفکری که از مردم رای گرفته باید در اولویت و سرلوحه دستگاه های اجرایی در سراسر کشور باشد.
حجت‌الاسلام ناطق نوری:
حجت‌الاسلام ناطق نوری تاکید کرد: ارتباط، هماهنگی و همدلی دولت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره می‌تواند جلوی بسیاری از تندروی‌ها را گرفته و موجب آرامش جامعه شود.
ظریف در نشست شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل:
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: اشغال خارجی، جنگ، درگیری و سیاست‌های مداخله‌جویانه قدرت‌های خارجی، ساکنان منطقه را نه تنها از ثروت و منابع طبیعی‌شان، بلکه از نعمت کرامت و آزادی محروم ساخته است.
عارف:
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن جلسه بعد از ظهر سه‌شنبه این فراکسیون، بر ضرورت تعامل با دولت متکی به رای گفتمان اصلاحات و همچنین لزوم ایفای وظایف نظارتی مجلس تاکید کرد.
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با رویداد۲۴ اعلام کرد
محمود واعظی در دولت دوازدهم به‌عنوان رئیس دفتر رئیس‌جمهوری به پاستور خواهد رفت و جایگزین او در وزارت ارتباطات محمدجواد آذری جهرمی خواهد بود.
کنایه عباس عبدی به اصولگرایان:
عبس عبدی گفت: یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنکه هویت خودش را هم از دست بدهد تا جلب آرا کند چون در این صورت همان آرای پیشین خود را نیز از دست می دهد.
لاریجانی در صحن؛
رییس مجلس شورای اسلامی پس از تصویب یک فوریت طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا گفت: آمریکایی‌ها باید پیام این رای بسیار بالا و استثنایی را درک کنند و بدانند کارهایی که می‌خواهند انجام دهند، مقابله با ملت ایران است و مجلس شورای اسلامی با همه وجود در مقابل این اقدامات خواهد ایستاد.
با رای اکثریت نمایندگان؛
نمایندگان مجلس یک فوریت طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا را به تصویب رساندند.
نوبخت:
سخنگوی دولت اعلام کرد: کسانی که فکر می کنند در قرارداد نفتی رفتار غیرقانونی انجام شده به جای تشویش اذهان عمومی، اسناد خود را به دستگاه قضا ارائه کنند.
دبیرکل‌جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره اینکه با توجه به آرای رییسی، آیا او می‌تواند محور اصولگرایان قرار گیرد، گفت: خیر آرای آقای رییسی اگر بخواهد تحلیل شود باید ببینیم چه مقدار از این آراء برای شخص خود او است.
اظهارات وزیر خارجه در شورای روابط خارجی
وزیر امور خارجه کشورمان برای بررسی تحولات خاورمیانه، روز دوشنبه به وقت محلی در نشستی در اندیشکده شورای روابط خارجی با حضور «ریچارد هاس»، رئیس این اندیشکده شرکت و سخنرانی کرد.
به دلیل مشکلات جسمی
حسین فریدون که امروز به دادسرای تهران برده شده بود پس از ساعتی به وسیله یک دستگاه آمبولانس اورژانس از دادسرا خارج شد.
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور اعلام کرد: فیلتر سایت ها و کانال های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی و یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می شود و افراد نمی توانند با نظر شخصی خود اقدام به چنین کاری کنند.
عارف:
محمدرضا عارف گفت: دولت نبايد براي رايزني به يك جريان يا يك فراكسيون خاص محدود شود. همه فراكسيون‌هاي مجلس بايد رايزني كنند تا نتيجه بهتري به دست ‌آيد.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه