رویداد24

بیانیه محسن هاشمی بعد از ثبت نام در انتخابات شورای شهر تهران:
محسن هاشمی در بیانیه‌ای به نقاط قوت و ضعف شهرداری تهران پرداخته شده است.
صادقی:
محمود صادقی درباره آخرین وضعیت پرونده تخلفات احمدی‌نژاد بنابر اعلام دیوان محاسبات گفت: جزئیات و اطلاعات جدیدتری ازسوی دیوان محاسبات مجلس درباره تخلف ۴۸ هزار میلیارد تومانی رییس دولت‌های نهم و دهم عنوان نشده اما آن‌چنان که در جریان تصویب لایحه بودجه شاهد بودیم، موضوع تسویه بدهی‌های دولت منجر به افشای بخش دیگری از تخلفات دولت احمدی‌نژاد شد.
علم الهدی:
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: دشمنان در خط براندازی نظام حرکت می‌کنند و امیدشان به یک جریان لائیک در این مملکت است.
نوبخت:
سخنگوی دولت گفت: گزارش کاملی از آنچه که سال گذشته در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب انجام شد را ارائه می‌دهیم.
شریعتمداری:
معاون اجرایی رییس جمهور می گوید:«کنترل نرخ تورم بلاشک یکی از مهمترین دستاوردهای این دولت است که در تاریخ اقتصاد ایران بی سابقه است.»
حمید بعیدی‌نژاد سفیر کشورمان در لندن تشريح كرد:
حمید بعیدی‌نژاد سفیر کشورمان در لندن در یادداشتی به چگونگی تغییر نام از "پرس" و"پرشیا" به Iran پرداخته که این یادداشت را در زیر می‌خوانید.
غلامعلی خوشرو، نماينده ايران در سازمان ملل:
سفیر و نماینده دایم ایران نزد سازمان ملل متحد گفت: فرهنگ غنی نوروز و روح عمیق بهار در پهنه گیتی و در طول تاریخ به پرواز درآمده و هرگز با هیچ فرمان منع مسافرتی قابل توقف نیست.
معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر حساسیت انتخابات پیش رو در حوزه های بین المللی، منطقه ای و داخلی گفت: دولت امانت دار واقعی رای مردم خواهد بود.
دومین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها؛
داماد محمود احمدی‌نژاد برای ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات شوراها در فرمانداری تهران حاضر شد.
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر آمریکا بدعهدی خود را به حدی برساند که ادامه برجام به منافع ملی ما خدشه وارد کند، جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل برای بازگشت به شرایط قبل از برجام و حتی قوی‌تر از گذشته برخوردار است.
سید حسین موسویان، در نیورک دیلی نیوز تشريح كرد
سید حسین موسویان، دیپلمات پیشین کشورمان در مقاله‌ای در روزنامه نیورک دیلی نیوز پنج چالش ترامپ برای شکست داعش را برشمرد.
در مراسم تحویل سال 1396 حرم امام (ره)؛
یادگار امام گفت: اگر در جامعه ای بتوانیم محبت ها را عمیق کنیم، کینه ها را از بین ببریم و دلها را به هم مهربان کنیم آن جامعه روی سعادت می بیند و امکان پیشرفت پیدا می کند.
ناگفته‌های مهم یاسر هاشمی:
آیت‌الله هاشمی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی فقط کار می‎خواست و رسیدگی به مسائل حاشیه‎ای، پاسخ مخالفان و موضوعات بیرونی دانشگاه بر عهده ایشان بود زیرا اگر مدیران دانشگاه سرگرم مسائل حاشیه‎ای و... می‎شدند قطعاً دانشگاه آزاد اسلامی نتیجه‎ امروز را نمی‌‏گرفت.
وزیر کشور گفت: گفت: در این دوره به طور مجموع 110 هزار نفر به عنوان اعضای شوراها انتخاب می‌شوند.
رئیس‌جمهور، صلح و اتحاد در منطقه باستانی نوروز را خواسته ملت‌های معتدل دانست و گفت: جهان امروز بیش از هر زمان دیگر، به امیدی نیاز دارد که در پرتو آن کشورها را به جای تقابل، به تعامل دعوت نماید.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه