رویداد24

عارف در کنگره ندا:
رییس شورای عالی سیاست‌گذاری تاکید کرد: اینکه بگوییم شورا باعث تضعیف احزاب شده درست نیست نمونه آن حزب نداست که حقیقتا خیلی خود از دو دوره شورای عالی استفاده کرده است.
آیت‌الله جنتی در واکنش به تحریم‌های آمریکا:
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان ما نظام انقلاب اسلامی و اصل اسلام مخالف هستند و مسائل اقتصادی، سیاسی و فرهنگی مسائل حاشیه‌ای محسوب می‌شود.
جزئیاتی جدید از دیدار روحانی با فرماندهان سپاه
رییس سازمان بسیج مستضعفین درباره دیدار اخیر فرماندهان سپاه با روحانی گفت: جلسه با رییس جمهوری در یک جو صمیمی و برادرانه برگزار شد،این همگرایی‌ها و انسجام‌ها خیلی مهم است.
معاون دادستان کل کشور:
معاون دادستان کل کشور گفت: تاکنون بنا به دلایلی که خود وزیر ارتباطات از آن مطلع هستند در قبال عدم اجرای دستورهای قضایی مرتبط با فضای مجازی کوتاه آمده و مماشات کرده‌ایم، از این به بعد اگر وزیر ارتباطات اقدامی نسبت به اجرای دستورهای قضایی در مورد محتواهای مجرمانه بعمل نیاورند حتماً پس از کسب اجازه از دادستان محترم کل کشور ومسئولان عالی قضایی علیه او اعلام جرم خواهم کرد.
روحانی در جلسه هیات دولت:
رییس‌ جمهور در جلسه هیات دولت با تاکید بر اینکه در برابر حرکت جدید کنگره آمریکا حتماً پاسخ لازم را خواهیم داد، از واشنگتن خواست با احترام به حقوق ملت ایران، از تجربه ۴۰ سال خصومت خود درس بگیرد.
«نشست تهران در خصوص پیشگیری و مقابله با جرائم سایبری»
معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت خارجه اظهار کرد: متاسفانه هیچ سند بین المللی جامعی برای مقابله با جرائم سایبری وجود ندارد.
سيد‌مصطفي‌هاشمي طبا:
فکر نمی کنم روحیه عارف به گونه‌اي باشد که خللی در امور ایجاد کند. عارف فردي فهميده، عالم و با سعه صدر است ولي شايد برخي بخواهند مسائلي را بزرگ كنند. اگر در سال 92 اقدامي صورت گرفته، امروز از آن دوران سال‌ها گذشته و تمام شده است. ما هیچ وقت نباید سهم‌خواهی کنیم.
با تاکید بر واکنش ایران به تحریم‌های جدید آمریکا
سیدعباس عراقچی در مورد اقدام شب گذشته مجلس نمایندگان آمریکا در تحریم ایران تصریح کرد: اقدامی که در کنگره آمریکا در حال انجام است و قانونی که علیه ایران،‌ کره شمالی و روسیه در حال تصویب است یک اقدام خصمانه کاملا روشن و بین علیه جمهوری اسلامی ایران است.
دونالد ترامپ:
رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه یک سخنرانی، بار دیگر از توافق ایران انتقاد کرد و گفت اگر جمهوری اسلامی ایران توافق هسته ای را رعایت نکند و به آن پایبند نباشد، عواقب آن را خواهد دید.
از سوی مجلس نمایندگان آمریکا صورت گرفت
مجلس نمایندگان آمریکا طرح تحریم‌های ایران کره شمالی و روسیه را تصویب کرد.
سی‎ان‎ان خبر داد
از وعده‌های انتخاباتی ترامپ لغو برجام بود اما تلاش‌های وی در این راستا با مخالفت‌های داخلی و خارجی مواجه شد.
صادقی:
محمود صادقی نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس، با بیان اینکه به تغییرات کابینه دوم روحانی خوش‌بین نیستم، بر لزوم تغییر برخی از وزرا از جمله وزیر کشور، وزیر علوم و وزیر کار تاکید کرد.
متهم ردیف دوم در ششمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی:
متهم ردیف دوم پرونده فساد نفتی گفت: همه کارهایم را جزء به جزء با مقامات امنیتی در میان گذاشته با تأیید آنها اقدام کردم ولی جالب این است که متهم می‌شوم که همکاری نکردم اما یک کشتی‌گیر چگونه می‌تواند با دست و پای بسته به میدان برود.
روایت حسین مرعشی از پشت پرده انتخاب نامزد پوششی:
حسین مرعشی گفت: عارف گفت در صورتی در انتخابات ثبت نام می‌کند که از صحنه کنار نرود. بنا بر این کاندیداتوری پوششی او منتفی شد.
سخنگوی دولت:
سخنگوی دولت اعلام کرد که رشد اقتصادی در سال ۹۵ از سوی مرکز آماراعلام شد که بر پایه سال ۹۰ با نفت ۱۱.۱ درصد بدون نفت ۶.۴ درصد است.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه