رویداد24

جلسه طرح سوال از وزیر نفت در صحن علنی مجلس برگزار شد
نمایندگان مردم در خانه ملت در جریان بررسی سوال حاجی دلیگانی از وزیر نفت از پاسخ‌های وی قانع نشدند.
علوی وزیر اطلاعات:
وزیر اطلاعات گفت: افراط گرایی مذهبی در هر دینی و مذهبی که وجود داشته باشد به حرکت‌های نامعقول و ناهنجار از جمله تروریسم می انجامد.
علی تاجرنیا:
دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران درخصوص گفت‌وگو بین سران جریان‌های سیاسی کشور گفت: برای گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی کشور اصولگرایان ابتدا باید تکلیف را در درون خودشان روشن کنند و اختلافات را حل کنند.
با تصویب مطرح اصلاح قانون تشکیلات شورای‎های اسلامی صورت گرفت
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ماده‌ای در طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها موافقت کردند که در صورت تایید آن از سوی شورای نگهبان و یا مجمع تشخیص مصلحت نظام سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد باز می گردد.
علی احمدی در توضیح رفتارهای احمدی‌نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام:
رئیس کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گوید محمود احمدی‌نژاد در دوره ریاست آیت‌الله هاشمی شاهرودی حضور فعال‌تری در جلسات دارد.
علیرضا رحیمی:
علیرضا رحیمی گفت: با افزایش سه برابری و پلکانی عوارض خروج از کشور فشار بر مردم هموطنان نادیده گرفته شده و فقط افزایش درآمد دولت دیده شده است.
علی مطهری:
نایب رییس مجلس با تاکید بر اینکه برای نقد باید خیرخواه باشیم، گفت:‌در گذشته نقد برای تملق و چاپلوسی بود اما امروز برای لجن مال کردن افراد استفاده می‌شود.
سخنگوی قوه قضاییه:
معاون اول قوه قضاییه گفت: در طول سالهای بعد از انقلاب از هيچ قسمتي پشيمان نيستم و بسيار افتخار مي كنم كه در قوه قضاييه، وزارت اطلاعات و دادگاه انقلاب بوده ام و الان هم افتخار دارم كه در قوه قضاييه خدمت مي كنم.
منتجب نیا در دانشگاه بجنورد:
انجمن اسلامی دانشگاه بجنورد روز گذشته (یکشنبه) برنامه ای را به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو برگزار کرد که سخنران آن حجت الاسلام و المسلمین رسول منتجب نیا بود.
مصباحی‌مقدم:
سخنگوی جامعه روحانیت گفت: درباره موضوع نواصولگرایی بحثی در جامعه روحانیت نداشته‌ایم.
سخنگوی وزارت خارجه:
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان می‌گوید موضوع زاغری در مذاکرات جانسون در تهران مطرح شد و با توجه به مسائل انسان‌دوستانه وزارت خارجه این موضوع را دنبال خواهد کرد.
واعظی رییس‌دفتر رییس‌جمهور در پاسخ به انتقادات:
رییس‌دفتر رییس‌جمهور با اشاره به اینکه درآمد حاصل از افزایش عوارض خروج از کشور و کاهش بودجه یارانه نقدی، صرف مواردی چون بیمه سلامت و کمک به اقشار ضعیف جامعه می‌شود گفت: با این وجود قطعا دولت همواره به نظرات مردم توجه کرده است و هر جا تصمیم گرفته شده دولت، با عکس‌العمل اجتماعی مناسبی مواجه نشده، نظر نهایی خود را با خواست مردم تطبیق داده است.
نوبخت تشریح کرد
رئیس سازمان برنامه و بودجه سازوکار شناسایی ۳ گروه از افراد مستحق دریافت یارانه نقدی را تشریح کرد.
بهمنی:
رییس سابق بانک مرکزی با دفاع تمام قد از عملکرد هفت ساله اش در دولت احمدی نژاد ، درباره ادعای رضا ضراب مبنی بر برگزاری جلسه مشترک گفت که اصلا چنین جلسه ای برگزار نشده است؛ به فرض برگزاری هم کار من برگزاری جلسه است.
محمدرضا تابش:
عضو شاخص فراکسیون امید از گفتگویش با سخنگوی شورای نگهبان درباره نحوه تعامل جریان اصلاحات با این نهاد روایت کرد.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین