رویداد24

رئیس‌جمهور عصر چهارشنبه با حضور در منزل سرلشگر خلبان غلامرضا یزد، آزاده و جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی با او دیدار و از رشادت‌ها و ایثار وی تجلیل کرد.
روحانی در جلسه دولت:
رئیس جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه دستور داد تمام فعالیت‌های خود را به مردم گزارش دهند.
محمدرضا باهنر:
نایب رییس سابق مجلس می‌گوید: دولت به شدت محافظه کار است و به این سادگی حرکت نمی‌کند، بعضی از اعضای دولت هم که سن بالایی دارند و توان کار ندارند.
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: ۶ وزیر از من خواستند برای رفع فیلتر برخی شبکه‌ها جلسه بگذاریم، ولی من نرفتم و قبول نکردم زیرا شریک جرم آن‌ها می‌شدم.
یوسف مولایی:
این استاد حقوق بین‌الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه سهم مالکیتی ۵۰ درصدی برای ایران در دریای خزر هیچ وقت وجود نداشته است، تاکید کرد:‌ اگر از حق پنجاه درصدی سخن گفته می‌شود باید از پنجاه درصد حق تصمیم‌‌‌گیری و حق حاکمیت صحبت شود و نه از حق مالکیت.
سخنگوی وزارت خارجه:
سخنگوی وزارت خارجه گفت: هیچ حق و حقوقی از جمهوری اسلامی ایران در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر سلب نشده است.
لاریجانی:
لاریجانی: آسیب‌های نقدینگی بالا به اقتصاد ربطی به تحریم‌ها نداردرئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کاغذ در قانون مالیات بر ارزش افزوده استثناء شده و در بین کالا‌های اساسی قرار دارد.
احمد جنتی:
رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: دولتمردان وظیفه دارند با دادن امید به جامعه برای اصلاح وضع موجود و بهتر شدن اوضاع اقتصادی کشور مثل اول انقلاب حرکت انقلابی کنند.
هاشم‌زایی:
نماینده تهران در مجلس می‌گوید اتفاقاتی که در این چهل سال افتاده، در چهل سال گذشته رخ نداده است؛ البته درست است که در زمان احمدی‌نژاد ارز ‌یک‌باره سه برابر شد، این گونه لجام‌گسیخته نبوده است. ‎
میرسلیم:
میرسلیم که زمانی رقیب روحانی در انتخابات بود امروز از راهکارهایش برای فائق آمدن بر مشکلات می‌گوید. او به وضعیت مالی گروه‌ها و تشکل‌ها اشاره کرد و گفت: در زمان انتخابات به جمنا درباره عملکرد مالی‌اش تذکر دادیم.
العبادی:
نخست‌وزیر عراق اعلام کرد که پایبندی این کشور به تحریم‌ها علیه ایران تنها مختص به عدم معامله با دلار است.
کنعانی مقدم:
یک فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه دولت برای تغییر در کابینه ابتدا باید برخی انگاره های غلط را اصلاح کند، گفت: بحران کنونی نیازمند وزرای جهادی است.
سخنگوی وزارت امور خارجه:
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: فردی به نام «صفراف» هیچگاه عضو مذاکره‌کننده روسیه درخصوص خزر نبوده و ادعاهای او بی‌اساس و غیر قابل اعتنا است.
ناطق نوری:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اعتماد مردم به دلیل عملکرد ما کم شده است، گفت: ما از قبل هم مشکل خارجی داشتیم اما آنها را طی کردیم؛ ما مسائل داخلی داریم.
وزیر امور خارجه:
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: هر گفتگویی با آمریکا پس از آن آغاز می شود که این کشور به دیگر کشورها احترام و تحریم ها را کنار بگذارد.
رهبرانقلاب در دیدار با اقشار مردم؛
رهبر انقلاب تاکید کردند: در همین قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی‌تدبیری‌ها و بی‌توجهی‌ها ارز کشور رفت دست کسانی که از آن سوءاستفاده کردند. این مشکل، مربوط به نحوه‌ی مدیریت و سیاست‌گذاری اجرایی است.
معاون حقوقی رئیس جمهور:
لعیاجنیدی می‌گوید بعد از خروج آمریکا از برجام موج جدیدی از خسارات به افراد حقیقی و حقوقی ایرانی مطرح خواهد شد که همه آن‌ها می‌تواند مورد رسیدگی قضایی قرار گیرد.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین