رویداد24

نامه علی مطهری به رئیس صداو سیما:
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از صدا و سیما به خاطر لغو حضور کارلوس پویول بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه جام جهانی شبکه سه این اقدام را نشان دهنده حکومت ملوک‌الطوایفی و یا فرمانبری از بیرون در این سازمان عنوان کرد.
واعظی:
رئیس دفتر رئیس‌جمهور در تشریح منظور سخن رئیس‌جمهور درباره عملکرد رسانه‌‌های داخلی می‌گوید: برخی هنوز فکر می‌کنند در شرایط قبل از تحریم آمریکا هستیم، مظنور آقا روحانی روشن بود.
کمال خرازی:
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان که به همراه هیئت سیاسی به اسپانیا سفر کرده است تاکید کرد: علی رغم خروج ایالات متحده آمریکا از برجام، راه هایی برای دور زدن تحریم های اقتصادی آمریکا برای علاقمندان تجارت با ایران وجود دارد.
معاون رییس‌جمهور:
معاون رئیس‌جمهور گفت: دورانی داشتیم که متأسفانه اقدامات به طور مخفیانه انجام می‌شد، مردم و حتی خیلی از ارکان نظام در جریان نبودند و بعدها متوجه می‌شدیم که مذاکراتی مخفیانه برای حل مسائل انجام شده است.
مولاوردی:‌
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با اشاره به احکام صادر شده درباره دانشجویاندستگیر شده در پی حوادث دی‌ماه ۹۶، اظهار کرد: انتظار داریم در مرحله تجدید نظر با مجموع عوامل و شرایطی که در نظر گرفته می‌شود، به احکام مناسب و تبرئه برسیم.
حجت الاسلام علم الهدی:
امام جمعه مشهد تاکید کرد: عناصری که در مقابل هر حرکتی که در دفاع از رهبری و ولایت است، قرار می‌گیرند وابستگان جریان نفاق و تخریب هستند.
مهدی مطهرنیا:
پس از خروج آمریکا از برجام و حواشی پیش آمده بر سر آن در سطح بین‌المللی، برخی ناظران سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا، را در راستای تلاش برای امتیاز‌گیری حداکثری پیش از آغاز مذاکراتی همه‌جانبه میان دو کشور ارزیابی کردند.
محاصره سیاسی به جای جنگ نظامی؛
پس از تعیین بولتون بعنوان مشاور امنیت ملی، نگرانی‌ها در خاورمیانه در خصوص افزایش فشار‌ها بر ایران افزایش یافت؛ همانطور که پس از آن، ایالات متحده از توافق هسته‌ای با ایران خارج شد.
تاجر ایرانی در دادگاه شیکاگو؛
اتهام قاچاق برای سعید ولدبیگی در سال ۲۰۱۱ بخشی از تلاش او برای دور زدن قوانین و مقررات کنترل صادرات آمریکا عنوان شده بود.
داود هرمیداس باوند:
یک دیپلمات سابق کشورمان با بیان اینکه استفاده روسیه و چین از ایران ابزاری است نه راهبردی، تاکید کرد: کشورهایی نظیر روسیه خط مشی جداگانه و مستقل از ما دارد.
سخنگوی وزرات خارجه آمریکا:
سخنگوی وزرات خارجه آمریکا گفته است در ایران شاهد زنانی هستیم که با حجاب به مخالفت کرده‌اند اما بعضی از آنها در زندان به سر می‌برند و به نظر می رسد ایرانی‌ها به طور فزاینده‌ای نا امید شده‌اند.
لاریجانی :
رییس مجلس گفت: لایحه مدیریت یکپارچه شهری در مجلس مطرح شده اما اینکه چرا انجام نمی‌شود به دلیل تفسیرهای مختلفی در رابطه با آن وجود دارد. شورای نگهبان به عنوان مفسر قانون اساسی درباره حوزه کاری و اختیارات شوراها و جایگاه وزرا تفسیری دارد که شاید نمی‌توان با این تفسیر نظام یکپارچه مدیریتی را برای حوزه‌های مختلف ایجاد کرد.
ابلاغ پیام‌ رهبری به کاروان تیم ملی ایران در روسیه؛
پیام‌ مقام‌ معظم رهبری به کاروان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در روسیه ابلاغ شد.
جهانگیری:
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: مردمی که نسبت به آینده مایوس باشند، به هیچ کاری دست نمی زنند و ممکن است به اقدامات پرخاشگرانه روی آورند پس وظیفه نخبگان این است که از سرمایه اجتماعی حفاظت کنند و امید به آینده را افزایش دهند.
صالحی در دیدار با هلگا اشمید:
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: امکان پایبندی به تعهدات برجام همزمان با تداوم تحریم‌ها، به هیچ عنوان مورد قبول جمهوری اسلامی ایران نخواهد بود.
روحانی در دیدار مسئولان صداوسیما:
رئیس‌ جمهور گفت: صداوسیما نقش بسیار مؤثری در امیدآفرینی و تقویت نشاط، وحدت و انسجام جامعه ایفا می‌کند.
خیابان فلسطین محاصره شد؛
یک مقام امنیتی گفته است پنج دستگاه خودرو غیرنظامی در حالی که حامل افراد گردان‌های حزب‌الله عراق بود از یک ایست بازرسی در یکی از مناطق شرقی بغداد بدون توجه به دستور ایست ماموران مستقر در ایست بازرسی عبور کردند.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین