رویداد24

یک فیلم باورنکردنی لحظه‌ای را نشان می‌دهد که دو شیر تلاش می‌کنند یک بوفالوی تنها را پیش از آنکه دوستانش برای نجات جانش برسند، به کام بکشند.
یک زن اسپانیایی که برای ازدواج با یک تروریست به سوریه فرار کرده و به داعش پیوسته است، به‌عنوان مهریه یک کمربند انتحاری از شوهر خود دریافت کرد.
یک پیرزن چینی از سه‌سالگی با تومور بزرگی روی صورتش زندگی می‌کند چراکه استطاعت مالی برای جراحی و رهایی از این تومور را ندارد.
در چین ساختمان‌ها و سازه‌ها را می‌تواند با چشم بر هم زدنی نابود کرد، اصلاً هم مهم نیست که در چه اندازه هستند.
مردان ژاپنی در حال گره زدن زندگی واقعی خود به عروس‌های دنیای مجازی هستند و مراسم ازدواجشان همان‌قدر عجیب‌وغریب است که به نظر می‌رسد.
ویکتور آگویلار، شهردار شهر سن پدرو هواملولا در جنوب غرب مکزیک یک سوسمار را به همسری برگزید تا سنت بومی‌آوردن شانس برای ماهیگیران محلی را ادا کرده باشد.
مطمئناً تاکنون در خیابان تحت تعقیب یک توالت سرکش قرار نگرفته‌اید و گمان می‌کنید این بخشی از یک داستان وحشتناک است اما چنین اتفاقی برای مردم مسکو رخ داده است.
اگر از اماکن تاریک و تنگ می‌ترسید، این هتل‌ها اصلاً برای شما طراحی نشده‌اند. دیلی میل بزرگ‌ترین هتل‌های غاری در عمق زمین را معرفی کرده است.
لیونل مسی و آنتونلا روکوزو، عشق دوران کودکی‌اش در مراسمی مسحورکننده در روساریو پیوند خود را جشن گرفتند.
محققان درحال‌توسعه صفحه‌نمایش لمسی هستند که سگ‌ها برای تماس گرفتن یا ارسال پیامک از آن استفاده کنند.
حال گروهی از قلدرها در مدرسه هستند که با اقدام حمایت گرانه 200 نفر از موتورسواران، ابله به نظر می‌رسند چراکه هدف قلدری‌هایشان توسط این گروه موتورسوار کانادایی حمایت و اسکورت شد.
یک کشاورز حین آمیزش جنسی با یک الاغ غافلگیر شد و حال صاحب الاغ می‌گوید او باید با این حیوان ازدواج کند و برای اجرایی کردن حکم خود به رهبران قبیله‌ای منطقه خود مراجعه کرده است.
فیلمی که به‌تازگی منتشر شده لحظات یافتن نوزاد پسری را نشان می‌دهد که پس از چهار روز تنهایی و گرسنگی در میان خرابه‌های یک مدرسه بمباران شده در موصل زنده پیدا شد.
راننده چینی پس‌ازآنکه دریافت مار بزرگی زیر کاپوت ماشینش پنهان شده، مجبور شد بر سر جان و زندگی‌اش بجنگد.