رویداد24

ایرن اوشی، مادر مادربزرگ آدلاید با 101 سال سن، پیرترین فرد در سراسر جهان است که چتربازی کرده و از هواپیما بیرون می‌پرد.
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته در اقدامی عجیب توییتی را بازنشر کرد که خودش را در حالی نشان می‌دهد که با پرتاب توپ گلف به هیلاری کلینتون ضربه می‌زند.
با شیرجه نهایی کاسینی به سمت زحل ناسا سرانجام به صورت رسمی مرگ این فضاپیما را در یک خودکشی برنامه‌ریزی شده اعلام کرد.
جت نیجکامپ مجموعه‌ای از کارهای پاستلی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در لباس‌های زیبای زنانه را خلق کرده است.
کیم جونگ اون بشاش تازه‌ترین آزمایش موشکی کشورش را جشن گرفته و گفت که قصد دارد با در حوزه نیروی نظامی با آمریکا موازنه ایجاد کند.
دانشمندان دریافته‌اند که نیاکان قورباغه‌های بی‌دندان امروز و سمندرها یک ردیف دندان کامل داشتند.
شرکت اپل آماده رونمایی از جدیدترین محصول خود به ارزش یک هزار پوند می‌شود. این شرکت هم‌زمان با رونمایی از آیفون ایکس از آیفون 8 و 8پلاس هم رونمایی خواهد کرد.
طوفان سهمگین ایرما به مناطقی از ساحل ایالت فلوریدای آمریکا رسیده‌ و در حالی‌که پیش‌بینی‌ها از حرکت مستقیم آن به سوی شهر تمپا حکایت دارد، به قطعی برق در بیش از ۱۹۰ هزار خانه در فلوریدا انجامید‌ه‌است.
مادر یک دوقلوی سفید و سیاه اعتراف کرد که در روز ابتدای مدارس به معلم دخترانش نسبت به اینکه آن‌ها با هم خواهر هستند، هشدار داده بود.
فیلمی از دو مار افعی نر الماسی منتشر شده که جلوی خانه‌ای در ایالت نیو ساوت ولز استرالیا در هم پیچیده و می‌جنگند.
زنی که در سن دوازده سالگی به دلیل عوارض وحشتناک ختنه تا پای مرگ رفته، حال از جزئیات لحظه‌ای می‌گوید که تصمیم گرفت از دست سوءاستفاده مردان قبیله خود فرار کند و روستایی زنانه بنا کند و هیچ مردی را به آن راه ندهد.
پسری در هند نمی‌تواند از دستان خود استفاده کند یا کفش بپوشد چراکه به اختلال ژنتیکی نادری مبتلا است که باعث شده انگشتان دست و پایش به هم بچسبند.
مردمی که در کنیا اقدام به تولید، فروش یا حتی استفاده از کیسه های پلاستیکی کنند با خطر چهار سال زندان یا جریمه 40 هزار دلاری روبرو می شوند تا سختگیرانه ترین قانون برای کاهش آلودگی پلاستیک در جهان اجرایی شود.
تحقیقات شوکه کننده‌ای اخیراً پرده از وجود «روباه‌های هیولایی» در تجارت خز فنلاند برداشته و آن‌ها را در شرایط ناامیدکننده‌ای به تصویر کشیده است.