رویداد24

فیلمی از فرمانده ارتش اسرائیل که برای حفظ صلح به کرانه باختری اعزام شده بود، منتشر شده که وی را در حال دزدیدن سیب از یک دست‌فروش فلسطینی نشان می دهد و حال پرونده‌ای برای رسیدگی به این مسئله گشوده شده است.
یک مادر با به دنیا آوردن یک «نوزاد پری دریایی» پزشکان را دچار شگفتی کرد اما عمر این پری دریایی چهار ساعت بیشتر نبود.
هزینه انسانی هنگفت مبارزه با داعش در خیابان‌های جنگ‌زده عراق و سوریه سوژه عکاسان خبری شد.
دختری که تاتوی مردم چشمش برایش دردسرساز شده بود، گفت که در نظر دارد طی یک جراحی چشم خود را تخلیه کند.
قصابان خون‌خوار داعشی مخوف‌ترین فیلم خود را منتشر کردند که در آن کودکی با کمتر از 10 سال سن مقابل یک سر بریده ایستاده و جاسوسان را تهدید به مرگ می‌کند.
دو صندوق‌دار به دلیل مصرف مواد مخدر، حین حساب کردن اقلام خریداری شده یک مشتری، سرپا خوابشان برد.
این هفته نخستین شکرگزاری دونالد ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور ایالات‌متحده خواهند بود. اما همان‌طور که همین اولین‌ها در مسائل دیگر نیز در مورد ترامپ و باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا یکسان نبوده، اینبار هم آمریکایی‌ها این دو سیاست‌مدار را با هم مقایسه کرده‌اند.
از بامداد پنج‌شنبه درهای فروشگاه‌ها به روی مردمی که به دنبال تخفیف‌های ویژه بودند، گشوده شد و هجوم مردم تا روز جمعه و پس‌ازآن نیز ادامه دارد.
گربه‌ای که سابقاً ناجی بود حال در سفارت انگلیس در اردن در سمت جدید خود به‌عنوان نخستین گربه دیپلمات و موش گیر ارشد به کار خود ادامه می‌دهد.
پدر چهار فرزند در پاکستان مجبور به گدایی در خیابان شده زیرا وضعیت پاهای بزرگش به او اجازه نمی‌دهد که کار کند.
دانشمندان حین کار روی یک پروژه در ساحل الگارو در پرتغال با گونه‌ای نادر از کوسه روبرو شدند که نشانه‌هایش به ماقبل تاریخ بازمی‌گردد.
خرچنگ نارگیل در حین گرفتن، کشتن و خوردن یک مرغ دریایی تصویربرداری شده؛ حمله‌ای حساب‌شده که دانشمندان را شوکه کرده است.
مسافران مترو در روسیه یک گام به عقب گذاشته و با پوشیدن لباس دوره اتحاد جماهیر شوروی، نوع پوشش مردم در آن زمان را به نمایش گذاشتند.
پس از تهدیدهای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و افزایش تحریم‌ها علیه روسیه برخی معتقدند وقوع جنگ جهانی سوم قریب‌الوقوع است و با وجود آنکه ماهیت این جنگ مشخص نیست همه از وخامت آن خبر می‌دهند.