رویداد24

تامین هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان محصل در آمریکا یک دغدغه اساسی است و برخی دانشگاه‌ها بیشترین میزان کمک‌هزینه تحصیلی را در این ‌زمینه ارائه می‌کنند.
حدود 717 میلیون سال پیش، در زمین عصر یخ بندانی پدید آمد که وسعت بی‌نظیری از قطب تا مناطق استوایی داشته و سبب یخ زدن کل کره زمین شد.
دروازه بان برزیلی که دستور قتل دوست‌دختر خود را داده و پس‌ازآن جنازه‌اش را به خورد سگش داده بود، پس از گذراندن هفت سال در زندان حال به یک باشگاه تازه پیوسته است.
گاوباز اسپانیایی معروف به «دزد دریایی» در جریان مسابقه با ضربه شدید گاومیش روبرو شده و به دلیل شدت ضربه چشم مصنوعی‌اش از حدقه به بیرون پرتاب شد.
دوربین‌ها لحظه عجیبی را به ثبت رسانده‌اند که طی آن یک هوندای شاسی‌بلند در تلاش برای امتناع از خوردن به یک سه‌چرخه از سقف یک خانه به ارتفاع 10 فوت سر در می‌آورد.
یک پیرزن برزیلی پس از حمله وحشتناک بیش از 500 زنبور جان خود را از دست داد.
این تصاویر افسرده کننده باغ‌وحش پیونگ‌یانگ کیم جونگ اون است، جاییکه مهم‌ترین جاذبه‌اش میمونی است که با افسردگی سیگار می‌کشد.
لحظه باورنکردنی که یک نوزاد کانگورو پس از مرگ مادرش توسط یک زوج از کیسه به‌صورت سالم و زنده بیرون آورده شد، همه را شگفت‌زده کرده است.
یک نوجوان کامبوجی پس از یک جلسه دندانپزشکی و کشیدن یک دندان، صورت خود را از دست داد.
تا جایی که برای این سگ اهمیت دارد، او خود را بیشتر یک انسان می‌داند و مخالفت با او سخت است.
فیلمی از دو پلنگ منتشر شده که برای مرگ و زندگی وارد جنگ با یک افعی غول‌پیکر در آفریقای جنوبی می‌شود.
سرویس نشنال پارک آمریکا بیش از 30 عکس از مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور جدید آمریکا منتشر کرد که در تقابل با ادعای ترامپ مبنی بر حضور یک و نیم میلیون نفر در این مراسم است.
هواپیمایی هند نخستین شرکت هواپیمایی است که بسیاری از پرواز‌های خود را فقط با خلبان‌ها و خدمه زن و بدون استفاده از هیچ مردی راهی سفر می‌کند.
یک برند لباس در هفته مد پاریس، نمایش مد اولین مجموعه از کارهای خود را در یک توالت عمومی قدیمی برگزار کرد.