رویداد24

یک ماهیگیر توانست ماهی مرکب 2/5 متری (هشت فوتی) را به دام بیندازد و آن را در اختیار روستاییان شگفت‌زده‌ای قرار داد که حال مشکوک هستند که باز هم ازاین‌دست ماهی‌ها در این روستا وجود داشته باشد.
یک دختر هفت ساله تگزاسی رکورد جوان‌ترین بانوی جهان که تاکنون به قله کوه کلیمانجارو در آفریقا رسیده را شکست.
پلیس آمریکا اعلام کرد که فیلم دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد مردی 57 ساله یک زن مسلمان را موردحمله قرار داده است.
ارتش آلمان قصد دارد خط تولید یونیفرم‌های زایمان برای سربازان باردار را که سال گذشته موفقیت‌آمیز بود را گسترش دهد.
یک زن هندی پس‌ازآنکه خود را به‌جای داماد جا زده و با دو دختر ازدواج کرده و جهیزیه آن‌ها را گرفته بود، دستگیر شد.
شاید در تصاویر منتشر شده از نوازش یک بچه آهو توسط یک شیر ماده، این‌طور به نظر برسد که شیر در حال بازی با غذای خود است.
کیت میدلتون، دوشس کمبریج و همسر شاهزاده ویلیام که ماه‌های پایانی دوره حاملگی را سپری می‌کند، شب گذشته در مراسم فرش قرمز بفتا شرکت کرد.
پس‌ازآنکه تورم ونزوئلا به 13 هزار درصد رسید و پول این کشور تقریباً بی‌ارزش شد، دست‌فروشان این کشور حال از اسکناس برای دوختن کیف و تولید کالاهای تزئینی استفاده می‌کنند.
منابع خبری مصری به نقل از وزیر آثار باستانی این کشور از وجود مقبره ای با قدمت چهار هزار و 400 سال در منطقه باستانی اهرام جیزه در شمال قاهره خبر دادند.
آنجلینا جولی، بازیگری که برنده جوایز بسیاری است، مکرراً در فعالیت‌های حمایت از حقوق بشر شرکت می‌کند و این بار چند تن از فرزندانش را نیز با خود همراه کرده است.
این تصاویر باورنکردنی گروهی از سنجاب‌های قرمز را نشان می‌دهد که آماده المپیک زمستانی فوریه می‌شوند.
یک بوفالوی شجاع با یک گله شیر جنگید و بعد به سمت گله خود فرار کرد اما پیش از آن مستقیم به سمت یک خودرو رفت و غذای غیرمنتظره‌ای را برای این گربه‌سانان بزرگ فراهم کرد.
در فیلم شوکه کننده‌ای که به‌تازگی منتشر شده، سربازان اندونزی ارزش خود مقابل جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا را با خوردن مار زنده به اثبات رساندند.
یک زن مجبور شد برای نجات جان خود از بیماری احتمالی سرطان که به گفته پزشکان می‌تواند از ماه‌گرفتگی روی صورتش نشات بگیرد، مجبور شد چهار بالون را در صورتش بکارد.