رویداد24

بازگشتی شکوهمند؛
شورولت، جدیدترین مدل بلیزر خود را معرفی کرد.
هم‌اکنون تعدادی از خودروهای لوکس دارای کلیدهای دیجیتالی هستند اما این تکنولوژی می‌تواند همه‌گیرتر شود زیرا تعدادی از کمپانی‌های تکنولوژی و خودروسازان با یکدیگر همکاری می‌کنند تا کلیدهای دیجیتالی را معمول‌تر نمایند.
ملانیا ترامپ که برای بازدید وضعیت کودکان جدا شده از والدین خود که بطور غیر قانونی وارد خاک آمریکا شده اند، عازم تگزاس بود این لباس را پوشیده بود اما وی هنگام ورود به مرکز نگهداری کودکان در 'مک آلن' تگزاس دیگر این لباس را به تن نداشت.
بر اساس یک مدل جدید مطالعه‌ی احساسات در مغز، درمان‌های معمول برای بیشتر مشکلات روانی رایج در مورد حدود پنجاه درصد افراد بی‌تأثیر و حتی مضر است.
گروه خودروسازی فولکس‌واگن و فورد، تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه خودروهای باری و صنعتی امضا کردند که منجر به بهبود رقابت‌پذیری در سطح جهانی خواهد شد.
مجری شبکه «ام اس ان بی سی» در آمریکا هنگام خواندن خبر ایجاد مراکز ویژه توسط دولت ترامپ برای نوزادانی که از والدین مهاجر خود جدا شده‌اند به گریه افتاد.
اگر سرطان ریه به سایر اندام‌های بدن سرایت کرده باشد ممکن است احساس درد در اعماق استخوان‌ها یا مفاصلتان داشته باشید که معمولاً کمر و لگن، نقاط درد هستند.
خودروهای 6 چرخ همیشه محبوبیت زیادی در بین طرفداران داشته‌اند و این محبوبیت نه تنها به خاطر توانایی‌های آفرود آن‌هاست بلکه ظاهر این خودروها نیز نقش زیادی در جذابیت بالایشان دارد؛ اما مسئله این است که چنین خودروهایی در صنعت زیاد دیده نمی‌شوند.
هوندا سیویک تایپ R به رکوردشکنی خود در پیست‌های معتبر جهانی ادامه می‌دهد. این در حالی است که تنها حدود یک سال از معرفی این خودروی محبوب ژاپنی در نمایشگاه ژنو می‌گذرد.
نسخه بتای دوم iOS 12 بعد از ۱۵ روز از عرضه نسخه اولیه، برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن آیفون و آیپد همراه با رفع برخی از باگ‌ها و چند قابلیت جدید منتشر شد.
جان سینا و فورد درباره شکایتی که این خودروساز آمریکایی از ستاره مسابقات کشتی مطرح کرده بود به توافق رسیدند.
هفتاد سال زمان بسیار زیادی است و قطعاً باید آن را گرامی داشت؛ و به همین دلیل است که بخش پورشه دیزاین برنامه ویژه‌ای برای پربارتر کردن کلکسیون ارزشمند خود تدارک دیده است.
گوناگون
پربازدید ها