رویداد24

وقتی با یک مار سمی در بیابان مواجه می‌شوید، دلایل بسیار اندکی برای خندیدن یا حتی لبخند زدن وجود دارد. اما ماری که در منطقه وست بنگال هند زندگی می‌کند، لبخند را به روی لب‌هایتان می‌آورد.
این فیلم به تمام افرادی که دزد هستند یا قصد دزدی دارند هشداری جدی می‌دهد. خشم می‌تواند قربانی شما را به فردی قوی تبدیل کند که نتوانید از پسش بربیایید.
یک زن مبتلا به نوعی سرطان نادر نسج شاهد تورم چندین برابری گردن و صورت خود بوده است.
نیمار شنبه شب با یک استقبال کاملاً پاریسی روبرو شد و چراغ‌های برج ایفل به‌افتخار این بازیکن برزیلی روشن شدند.
آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان چندین سال است که برای تعطیلات خود در پوششی مشابه به منطقه‌ای مشابه می‌رود.
یک پیرزن اهل اوکلاهما با انتظار تصاویری از مارهایی که کشته، به مرکز توجه مخاطبان شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد.
صدها کودک دبستانی با شرکت در مسابقات کشتی سومو، وارد رینگ وانپاکو شدند.
زمانی که دچار مشکل می‌شوید چه می‌کنید؟ به توییتر می‌روید و کمک می‌خواهید؟ این کاری است که کالی 14 ساله انجام داد، زمانی که تصمیم گرفت چکش را در دهانش بگذارد و چکش گیر کرد.
یک مادربزرگ پوست خود را به نمایش گذاشته تا به همگان نشان دهد که زیبایی ورای رنگ پوست است. او که به بیماری پیسی مبتلا شده، یک روز به‌طور کامل سفیدپوست خواهد شد.
زمان برای هیچ‌کس نمی‌ایستد اما به نظر می‌رسد یک مرد آسیایی توانسته راهی برای متوقف کردن ساعت بیابد.
بزی با صورتی شیطانی با چهره‌ای شبیه به‌صورت انسان در آرژانتین متولد شده و محلی‌ها را شوکه کرده است.
همگی نجات جان گربه‌هایی که در میان شاخ و برگ درختان گرفتار شده‌اند یا پرندگانی که بال‌هایشان شکسته، توسط امدادگران شنیده‌ایم اما این بار عملیات نجات کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که تاکنون دیده‌ایم.
سربازان ارتش عراق در حال زدودن خرابه‌ها در غرب موصل هستند و هدفشان نجات جان بازماندگان دوزخی است که داعش در این شهر به راه انداخته بود.
فیلمی که به‌تازگی منتشر شده لحظه‌ای را نشان می‌دهد که تعداد بالایی از کوسه‌ها در نزدیکی گروهی از کودمان مدرسه‌ای که در حال شنا روی تخته هستند، می‌چرخند.