رویداد24

سن این عروس و داماد پیر سر هم حدود 171 سال می شود که یکی از عجیب ترین موارد ازدواج را در کشور خود ثبت کردند. این زن و مرد عاشق برای ازدواج رسمی مهمانی بزرگی برپا کردند.
دوربین عکاسی از جمله وسایل دیجیتال پر طرفدار در بازار است که با توجه به استقبال زیاد از آن، مدل‌های متنوعی در بازار عرضه شده است.
یکی از مقامات ارشد شرکت خودروسازی ب.ام.و از سرنوشت نامعلوم و ناخوشایند صنعت خودروهای خودران و بدون راننده گفته است.
پوشش متفاوت اندیشه فولادوند در مراسم افتتاحیه فیلم جدیدش، «راه رفتن روی سیم» شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو، نظر همه را به خود جلب کرد.
این زن بارداری عجیبی را تجربه کرد.
مشکلات اجتماعی و روانشناختی افراد گاهی سبب بروز اختلالاتی از جمله کم خوابی و بی‌خوابی می‌شود، بسیاری تصور می‌کنند اختلال خواب خیلی دردسر ساز نیست؛ اما کارشناسان معتقدند، این اختلال را باید جدی گرفت چون بر کیفیت و کمیت زندگی انسان تأثیر می‌گذارد.
ساندویچ بهترین غذای مورد علاقه کودکان است.
خانم‌ها در مورد شرایط و موقعیت‌های مختلف بیش از اندازه احساساتی برخورد می‌کنند، به همین دلیل شاید قدری مشکل باشد که بخواهید تشخیص دهید دلیل اصلی ناراحتی همسرتان از کجا نشات می‌گیرد.
تصور کنید در شهری زندگی کنید که نامش مدام تغییر کند. شهری که در هر دوره نامی داشته و سابقه تاریخی بسیار جالب و خواندنی دارد، شاید بگویید بسیاری شهرها در دنیا هستند که چندین بار تغییر نام داد‌ه‌اند اما مطمئن باشید هیچ شهری به این اندازه نامش تغییر نکرده است.
یک مهندس که از پیدا کردن عشق زندگی اش خسته شده بود تصمیم گرفت با یک ربات زن ازدواج کند.
یک متخصص تغذیه گفت: تغذیه سالم ضامن سلامتی شخص از نظر عملکرد جسمی و ذهنی است. به عبارتی دیگر فردی که از تغذیه سالم برخوردار باشد بسیار بهتر روی کارهای روزمره اش تمرکز می کند.
تاکنون روش‌های متفاوتی برای اندازه گیری فشارخون مورد آزمایش قرار گرفته‌اند، اما در حال حاضر "بازو بند فشارسنج"(upper-arm cuff) به عنوان یک دستگاه استاندارد شناخته شده و در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
یکی از مشکلاتی که همواره کاربران گوشی‌های هوشمند و برخی دیگر از دستگاه‌های الکترونیکی با آن مواجهند، داغ کردن بیش از اندازه باتری آن‌هاست.
زمانی که درباره خودروهای ایتالیایی صحبت می‌کنید اولین نام‌هایی که به ذهن می‌رسند برندهایی همچون فراری، لامبورگینی، مزراتی و آلفارومئو هستند. محصولات این برندها معمولاً دارای قوای محرکه قوی و خیره کننده است که باعث می‌شود خودروهایشان به سرعت‌های بالایی برسند.