رویداد24

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران:
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اقدامات این سازمان برای کارتن خواب‌ها در آستانه فصل زمستان گفت: در فصل سرد سال بین ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ نفر شب‌ها در گرمخانه‌های تهران پذیرفته می‌شوند، از سوی دیگر نزدیک به ۴۰۰۰ نفر هم در کمپ‌های اطراف تهران به سر می‌برند. با این حال به علت شیوه زندگی‌شان نمی‌توان آمار دقیقی ارائه داد، چرا که گاهی فصل سرما به جنوب ایران (حاشیه بوشهر و بندرعباس) که گرمتر است می‌روند و فصل گرما دوباره به تهران می‌آیند.
شهردار تهران:
شهردار تهران گفت: هیچ‌کدام از انتقادات مطرح شده به مدیرعامل جدید آتش‌نشانی وارد نیست و قرار شده آقای داوری و همکارانشان مطلبی در رابطه با این انتقادات تهیه کنند.
محمودصادقی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در سالجاری ۱۲ نفر در مقطع دکتری و ۱۵ نفر هم در مقطع ارشد، مردود شده و اجازه ادامه تحصیل ندارند، گفت: وزارت علوم همچنان در حال رایزنی با وزارت اطلاعات و سایر مراجع ذیربط است تا مشکل این افراد حل شود.
رئیس شورای شهر تهران:
رئیس شورای شهر تهران به حواشی تخریب کافه نادری اشاره کرد و گفت: در این موضوع ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مظلوم واقع شد، چرا که برای تخریب هیچ قصدی نداشته و حتی به سرعت ملک را از لیست مزایده خارج کرد.
سردار یزدی در جلسه علنی شورای شهر اعلام کرد
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ با اشاره به خطر زلزله در تهران گفت: من چندین زلزله را مدیریت کردم، اما امروز نگرانی ما از زلزله تهران بسیار بالاست. تهران در برابر زلزله آمادگی لازم را ندارد، از سوی دیگر علاوه بر آن زلزله بزرگ، هر روز در تهران اعتیاد همچون زلزله عمل می‌کند که این امر سیاه‌نمایی نیست.
ابتکار در تشریح مهم‌ترین اقدامات ۱۰۰ روز دولت دوازدهم؛
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور شاخص‌ترین اقدام این معاونت در ۱۰۰ روز نخست عملکرد دولت دوازدهم را سیاستگذاری در حوزه زنان دانست و گفت: پیگیری لایحه «حمایت از حقوق زنان و مقابله با خشونت علیه آنها» جزو شاخص‌ترین اقدامات صورت گرفته به شمار می‌رود که کار بسیار خوب و منسجمی در این رابطه با قوه قضاییه انجام شده و تقریبا به مراحل پایانی خود رسیده است.
همکاری آموزش و پرورش با ستاد کل نیروهای مسلح؛
مدیرکل دفتر کار و دانش وزارت آموزش و پرورش از آموزش مهارت به کارکنان نظام وظیفه در حین خدمت خبر داد و گفت: در حوزه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه، آموزش و پرروش یکی از دستگاه‌های اجرایی است که به صورت جدی در حال همکاری با ستاد کل نیروهای مسلح است.
رییس سازمان غذا و دارو:
رییس سازمان غذا و دارو از سختگیرانه‌تر شدن واردات محصولات غذایی خبر داد و گفت: اقدام دیگرمان این است که در راستای افزایش کیفیت محصولات و فرآورده‌های غذایی بتوانیم به صنایع غذایی کمک کنیم تا تکنولوژی‌هایشان را به‌روز کرده و با کیفیت بهتری محصولات‌شان را ارایه کنند.
رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت:
رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ۶۰ درصد مبتلایان به ایدز در ایران شناسایی نشده‌اند، گفت: تخمین زده می‌شود ۶۶ هزار و ۳۵۹ نفر در ایران مبتلا به ایدز هستند.
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد:
شوزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به اشکالات موجود در کتاب‌های درسی، انجام اصلاحات در این زمینه را نیازمند زمانی حدود ۲.۵ ساله دانست.
رییس سازمان بهزیستی کشور:
رییس سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی ۲۱ مهدکودک در مناطق زلزله‌زده خبر داد.
پس از پنج سال از آتش‌سوزی مدرسه؛
حسین احمدی نیاز وکیل اولیای دم ساریا رسول‌زاده و سیران یگانه و دختران شین‌آباد در پنجمین سالگرد حادثه شین‌اباد به رییس‌جمهور نامه نوشت.
برای به راه انداختن جنبش افشای آزار جنسی؛
نشریه تایم روز چهارشنبه گروهی از زنان موسوم به «سکوت شکنان» را که در ماه‌های گذشته پا پیش گذاشته و آزارهای جنسی برخی چهره‌های سرشناس و فعالان رسانه‌ای، سینمایی و سیاسی را افشا کردند، به عنوان شخصیت‌ سال 2017 برگزید.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تکمیل بانک اطلاعاتی معلولان تا پایان امسال خبر داد.
عضو شورای شهر تهران مطرح کرد:
عضو شورای شهر تهران از تبدیل سوله مدیریت بحران آبشناسان واقع در منطقه 4 به شهربازی خبر داد.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین