رویداد24

رحمت‎الله حافظی:
رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران علت ناکامی اصولگرایان فعلی شورای شهر تهران در راهیابی به شورای پنجم را عدم مدیریت قالیباف از سوی آنها دانست.
فرماندار تهران اعلام کرد
فرماندار تهران از ورود اعضای لیست امید به شورای شهر تهران، ری و تجریش خبر داد.
ابتکار:
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه حضور پرشکوه مردم در انتخابات نشاندهنده وحدت، انسجام و اقتدار ملی است، گفت: مردم سنگ تمام گذاشتند. این موضوع مسئولیت دولت را سنگین‌تر می‌کند.
واعظی در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات کشور مطرح کرد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که تاکنون در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اختلالی ایجاد شده است؟ گفت: خیر تاکنون در این زمینه هیچ مشکلی ایجاد نشده است.
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت گفت: بیش از٨٠ درصد تجهیزات مورد نیاز ٥٨٥ بیمارستان در کشور توسط شرکتهای داخلی تامین می شود.
جامعه‌شناسان و روانشناسان از اهمیت مشارکت اجتماعی مردم در انتخابات می‌گویند
نیره توکلی، جامعه‌شناس: نهادهای جامعه مدنی باید تقویت شوند احمد بخارایی، جامعه‌شناس: مشارکت اجتماعی باید نهادینه شود مصطفی تبریزی، روانشناس: هر چقدر مردم از سلامت روان بالاتری برخوردار باشند، انتخاب‌های آگاهانه‌تری هم خواهند داشت
شایعاتی که درباره سند 2030 ساخته اند:
این که می گویند آموزش و پرورش کتاب "لک لکی در کار نیست" را چاپ کرده و در برخی مدارس نیز آموزش آن شروع شده،دروغ محض است.اگر چنین چیزی بود، چرا ابتدای سال تحصیلی کسی خبردار نشد ولی ناگهان در اواخر سال تحصیلی و موعد انتخابات، برخی ستادهای تبلیغاتی جار و جنجال راه انداخته اند؟! معلوم است که این دروغ را ساخته اند تا خانواده ها را بترسانند و رأی روحانی را بشکنند.
محسن سرخو:
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه استفاده از اموال عمومی برای برگزاری همایش انتخاباتی تخلف است گفت: کاندیدایی که ادعا می‌کند می‌خواهد به مردم خدمت کند اگر از اموال عمومی استفاده کند و باعث ایجاد خدشه در عبور و مرور شهروندان شود در حقیقت نقض غرض کرده است.
حافظی:
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه شورای دوره پنجم نمی تواند از فضای مطالبه گری که در دوره چهارم ایجاد شد، عبور کند، افزود: اگر شورای پنجم تعلل کند حتما مورد بازخواست مردم قرار خواهد گرفت.
دکتر محمد علی نجفی:
محمد علی نجفی گفت:به زودی پویش مطالبات معلمان کشور، از رییس جمهور دوازدهم راه اندازی خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: متاسفانه در بدو فعالیت دولت یازدهم با صدها مورد اعتراض دانشجویی نسبت به محرومیت از تحصیل‌شان مواجه شدیم که خوشبختانه در همان زمان تلاشهای بسیاری صورت گرفت و مشکلات و موانع تحصیلی آنها برطرف شد.
وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم:
وزیر ورزش و جوانان معتقد است: افزایش اعتبارات در حوزه جوانان باعث شد که انقلاب و تحول اساسی در این حوزه رخ دهد.
کهکشان ادب فارسی با دیرینه ای بیش از یکهزار سال، ستاره های فراوانی به خود دیده که هیچکدام به اندازه فردوسی برای مانایی زبان فارسی ندرخشیده اند.
نگاهی به عقب‌نشینی‌های پی‌در پی آقای شهردار در حوزه موسیقی؛
عملکرد شهرداری و سازمان فرهنگی هنری در حوزه موسیقی یکی از پرچالش‌ترین و جنجالی‌ترین رویارویی‌های تاریخ موسیقی ایران را به ویژه در ۷ سال اخیر رقم زده است؛ از ماجرای تعطیلی یک ساله کنسرت‌ها در فرهنگسراها، تا تعطیلی ۱۵ ماهه کلاس‌های موسیقی و تفکیک جنسیتی کلاس‌ها همه و همه در شمار تصمیمات جنجال برانگیز شهرداری در این سال‌ها بوده‌اند.
آیت‌الله جوادی‌آملی:
مراجع تقلید شیعیان گفت: درباره پرونده فاجعه منا باید برای شهدا، دیه قتل شبه عمد گرفته شود.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه