رویداد24

گزارش رویداد۲۴ از لزوم توجه شورای‌شهر به فاکتور اصلی انتخاب شهردار؛
بالاخره پس از کش‌ و قوس‌های فراوان، اعضای شورای شهر تهران از میان 20 گزینه باقی مانده برای ریاست شهرداری تهران، 7 نفر را انتخاب کردند تا بتوانند در روزهای آینده با بررسی‌ دقیق‌تر این افراد و برنامه‌هایشان، یک شهردار جدید برای پایتخت انتخاب کنند.
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران؛
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران با اشاره به روند افزایشی تعداد طلاق‌ در کشور در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۰ گفت: در سال ۹۰ به ازای هر ساعت ۱۶ طلاق ثبت شده است که این تعداد در سال ۹۶ به ۲۰ طلاق در هر ساعت افزایش یافته است.
کاوه مدنی:
کاوه مدنی می‌گوید، دود این رفتارها به چشم کشور می‌رود، امیدوارم این نمایندگان هرچه سریعتر از دولت، مسئولین ذیربط و خانواده‌ام عذرخواهی کنند تا ثابت شود نمایندگان ذی‌صلاح هستند. به هرحال خطا رخ می‌دهد، اما اعتراف به خطا، شهامت و صداقت می‌خواهد که امیدوارم در آنها پیدا شود.البته باید از نمایندگان و مسئولانی که به دنبال احقاق حق بوده و شفاف‌سازی کردند، تشکر کنم.
مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور؛
مدیرکل دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور گفت: طبق بررسی‌های ما بسیاری از کودکان کار دو شیفته در خیابان کار می‌کنند.
معاون بهزیستی خبر داد
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه بیش از ۶٠ درصد کودکان کار و خیابان تهران، غیرایرانی هستند گفت: اگر بهزیستی به خانواده‌ای کمک کند و برای سومین بار کودک در خیابان دیده‌ شود، قاضی از این خانواده سلب صلاحیت می‌کند.
گلایه محمد علیخانی از قوی نبودن لیست انتخابی شورا شهر برای انتخاب شهردار تهران
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: رأی امروز که داده شد جریانی نبود و بیشتر حزبی بود.
هشدار درخصوص سو استفاده از کودکان کار
عزیز پسر بچه ۱۲ ساله‌‌ای است که هیچ بخشی از زندگی‌اش شبیه کودکان عادی نیست، روزی نزدیک به ۱۹ ساعت زباله جمع می‌کند و ماهانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد.
در صحن‌علنی شورای‌شهر صورت گرفت؛
اعضای شورای شهر تهران هفت گزینه نهایی شهرداری تهران را انتخاب کردند.
محسن هاشمی:
رییس شورای شهر تهران در مورد قرار گرفتن نامش در میان کاندیداهای شهرداری تهران توضیح داد و گفت: برخی از اعضا اصرار دارند که نام من هم در میان کاندیداها باشد.
رئیس پزشکی قانونی پاسخ داد
رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور توضیحاتی را در خصوص نحوه شناسایی اجساد مومیایی شده از سوی پزشکی قانونی ارائه کرد.
همایون اسعدیان، رئیس خانه سینما طی نامه ای از آیت الله لاریجانی خواستار شد
خانه سینما، این نهاد صنفی به تازگی طی نامه‌ای از ریاست قوه قضائیه درخواست کرد تا امکان حضور جعفر پناهی را در جشنواره فیلم کن فراهم آورد.
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر در نخستین نشست خبری خود درسال ۹۷ اعلام کرد
پرویز افشار معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر به ارائه گزارش عملکرد این نهاد در سال گذشته پرداخت و برنامه‌های سال جدید برای مبارزه با مواد مخدر را تشریح کرد.
مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان
تا وقتی رانت ها از بین نرود، دست های پنهان مافیا کنار نرود وضع به همین منوال خواهد بود که هست. این راهی است که بسیاری از کشورها رفته اند و ما هم باید برویم
وزیر کشور:
وزیر کشور با اشاره به مشکلات پیش آمده برای فعالیت کوله بران در برخی از استانهای مرزی گفت: دولت با طرح جدیدى که اخیرا به تصویب رسانده، بدنبال ساماندهى فعالیت کوله برى در استانهاى مرزى است.
دبیرکل حزب اتحاد ملت در گفت‌وگوی جزئیات جلسه در خانه عبدالله‌نوری را تشریح کرد
با گذشت حدود ۱۰ روز از کناره‌گیری محمدعلي نجفی از شهرداری تهران، دیگر وجود اختلاف دو حزب «اتحاد ملت» و «کارگزاران سازندگی» - دو فراکسیون اصلی شورای شهر تهران – بر کسی پوشیده نمانده است.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین