رویداد24

عضو کمیسیون شوراهای مجلس:
عبدالرضا هاشم زایی با اشاره به تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی در مجلس گفت: این قانون شامل حال تمام شهردارهایی که بازنشسته هستند، می‌شود و استثنایی وجود ندارد
حق شناس:
محمد جواد رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران اعتقاد دارد که برگزاری کنسرت‌های خیابانی نیاز به کمک و همکاری همه سازمان‌های مربوط دارد. او همچنین خبر داد که همایون شجریان تا به امروز درخواستی برای برگزاری کنسرت‌های خیابانی به وزارت ارشاد نداده است.
شهردار منطقه۲۲ خبر داد؛
شهردار منطقه۲۲ گفت: مدیران شهری زمانی کارآمدتر عمل خواهند کرد که در جهت برآورده کردن خواسته‌های واقعی مردم تلاش کنند.
در آستانه شروع سال تحصیلی؛
مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۳۳ هزار معلم تربیت بدنی در کشور داریم که با توجه به استقرار پایه دوازدهم حدود ۴ هزار نیروی دیگر کم داریم.
محسن هاشمی:
رییس شورای شهر تهران نوشت: قبل از رسیدن «بهمن»، صدای بهمن اعتراضات را بشنویم.
محسن هاشمی:
محسن هاشمی گفت:نهاد‌های مدنی، تنها نقطه اتکایی است که می‌تواند در این شرایط ما را در برابر سیل بنیان‌کن آسیب‌های اجتماعی مقاوم سازد.
رئیس محیط زیست شهرداری تهران:
رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار اظهار کرد: با معاونت برنامه‌ریزی در راستای تحقق شهرهوشمند همکاری داریم و جزو 5 عضو اصلی مدیریت این طرح هستیم. در دنیا هم انتخاب شهرهای موفق براساس مولفه محیط زیستی است و این اهمیت توسعه محیط زیست را می‌رساند.
ابهری، آسیب‌شناس و رفتارشناس اجتماعی:
ابهری از ظهور بیوه‌های جوان 17 ساله در جامعه خبر داد و گفت: متاسفانه از 3 ازدواج، یکی به طلاق منجر می شود.
عضو شورای‌شهر تهران؛
فراهانی با بیان اینکه ابهامات در خصوص تایید قانون منع به کارگیری بازنشستگان ادامه دارد، گفت: این قانون هنوز به تایید شورای نگهبان نرسیده است، اگر هم در این شورا به تایید برسد به علت ابهامات موجود در وضعیت شهرداری تهران، کار به استفساریه خواهد کشید، اما تغییر در شهرداری تهران به نفع تهران نیست.
استاندار تهران:
استاندار تهران در مورد قانون منع به کارگیری بازنشستگان تصریح کرد: با توجه به اینکه این قانون شامل اینجانب نیز می‌شود در صورت ابلاغ در اسرع وقت اجرا خواهد شد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد سقف، محدودیت و معیار پرداخت مهریه قبلا انجام شده و امکان تغییر این مسئله وجود ندارد.
معاون ساماندهی امور جوانان:
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت وزرش و وزارت ورزش با اشاره به کاهش آمار بیکاری در کشور گفت: در سال جاری ۲۵.۹ درصد کاهش بیکاری داشته‌ایم.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س):
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با تاکید بر اینکه قیمت قبرها در این سازمان حداکثر ۱۶ میلیون تومان و حداقل به صورت رایگان است، گفت: این سازمان تا پنج سال آینده برای تدفین متوفیان تهرانی ظرفیت دارد.
معاون وزیر بهداشت اعلام کرد:
معاون بهداشتی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین وضعیت بهداشتی در مناطق زلزله‌زده، گفت: زمانی می‌توانم درباره وضعیت بهداشتی این مناطق اطمینان خاطر کامل داشته باشم که مردم به طور کامل به زندگی نرمال‌شان بازگردند، در خانه‌های خودشان اسکان یابند و وضعیت آب، برق و فاضلاب و... به صورت مناسب باشد.
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس:
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حجاب مانع رونق گردشگری نیست، رعایت مختصر پوششی که بخشی از فرهنگ ملت ایران بوده برای گردشگران خارجی عذاب‌آور نیست و جذابیت دارد.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین