رویداد24

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در تحریم های جدید آمریکا نگران حوزه سلامت نیستیم چرا که بعید است در این حوزه با مشکلاتی روبرو شدیم.
با اشاره به حادثه فوت بنیتا؛
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه فوت "بنیتا" گفت که مسئولان باید نسبت به واکنش افکار عمومی احساس مسئولیت و در صورت نیاز قانون را اصلاح کنند.
سیدرضا صالحی امیری:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در نظام فرهنگی، ما با گستردگی نهاد‌های فرهنگی مواجه هستیم. با تقابل به هدف نمی‌رسیم؛ از این جهت باید با حوزه‌های علمیه و نهاد‌های دینی و هنری تعامل سازنده داشتیم.
علی نصیریان:
علی نصیریان با ابراز ناخرسندی از ایجاد بازار سیاه برای بلیت‌های نمایش «اعتراف» گفت: شاید بهتر باشد برنامه‌ریزی شود تا اگر قرار است کسی بلیت خود را گران‌تر بفروشد به جای بازار سیاه به همت عالی گذاشته شود تا قیمت اضافی آن صرف امور خیریه شود.
/بررسی جرم شناختی آزار و اذیت کودکان/
رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) گفت: اگر ما با منع بی‌جهت آموزش‌های لازم و مفید جنسی باعث شویم که اطفال و نوجوانان در جهل باقی بمانند و بعد از این بابت صدمه ببینند و به آنها تعرض و تجاوز شود، به نوعی می توان گفت که ما در موضع معاون یا شریک جرم خواهیم بود و باید به شدت از قرار گرفتن در این موضع دوری کنیم.
گزارش رویداد۲۴ از اتفاقات رخ داده برای مجری صدا و سیما/بخش اول
هنوز مدت زمان زیادی از انتشار فیلم یک عروسی خبرساز نگذشته بود که انتشار وسیع فیلم بی‌حجاب یکی از مجریان سابق صدا و سیما بار دیگر فضای مجازی را در نوردید. اما این‌بار این قضیه ابعاد بسیار وسیع‌تری از آن فیلم عروسی پیدا کرد. چه آن‌که شخصیت مرکزی فیلم‌ها و عکس‌های پخش‌شده یک سلبریتی پرحاشیه با مواضعی خاص بود.
بررسی"آخرین وضعیت تجرد دختران"
در حال حاضر ۲۵.۱ درصد (حدود ۱۰ میلیون نفر) از جمعیت زنان کل کشور را «دختران» جوان تشکیل می‌دهند؛ این در حالیست که ۴۲۶ هزار نفر از آنها که بالای ۴۰ سال سن دارند، دچار «تجرد قطعی» بوده و تاکنون ازدواج نکرده‌اند.
سید محمود میرلوحی:
گزنیه نهایی کاملا مشخص است اما باید این مسیر با اجماع و هماهنگی اعضای شورا طی شود تا در وقت موعد گزینه نهایی معرفی شود. اگر بنا بر معرفی گزینه نهایی برای شهرداری تهران بود در روز چهارشنبه گزینه نهایی معرفی می شد بنابراین قصد شورا رفع تکلیف نیست بلکه هدفش کار در کنار فردی شایسته آنهم برای مدت چهار سال جهت پیشبرد اهداف مردم تهران و حل مشکلات این کلان شهر است.
با اشاره به طرح موضوع توزیع مواد مخدر دولتی
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر این که «مصوبه کمیسیون قضایی به معنای این نیست که دولت مواد مخدر در اختیار معتادان قرار می‌دهد» گفت: در پیشنهاد مطرح شده برای قانون مبارزه با مواد مخدر دولت موظف شده است به گونه‌ای صحیح نسبت به تامین نیاز معتادان اقدام کند تا هم معتادان درمان شوند وهم مصرف مواد کاهش یابد وهم رابطه بین قاچاقچی و مصرف‌کننده قطع شود. البته نحوه اجراء مربوط به آیین نامه‌ای است که ستاد مبارزه با مواد مخدر تهیه و به تصویب هیات وزیران می‌رسد.
گروه رستاک:
شما از هر انسانی که حتی در کوره دهات‌های دورافتاده زندگی می‌کند در مورد هندوستان سوال کنید قطعا تصویری روشن از این کشور در ذهن دارد حتی می‌تواند بسیاری از ویژگی‌های فرهنگی آن‌ را برایتان بازگو کند. باید پرسید هند چگونه توانسته خود را پرزنت کند؟ پاسخ روشن است با سینما و موسیقی چنین کاری کرده است.
با اعلام وجود 220 تا 250 هزارقاچاقچی در کشور عنوان شد
بنابر اظهارات رییس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام، هدف از طرح «توزیع موادمخدر دولتی» علاوه بر قطع ارتباط بین معتادان و قاچاقچیان، "تک مصرفی" شدن معتادان در کشور است.
فاطمه دانشور :
در میان فرزندان خانواده‌هاب آسیب دیده با مورد تشویق کودکان ٩ تا ١٢ساله برای خروج از کشورمواجه هستیم، مسیر مهاجرت هم معمولا ترکیه است. در این زمینه هم خیلی از خانواده‌ها از سرنوشت بچه‌هایشان خبر ندارند. از همه اینها دردناک‌تر، بی‌اطلاعی از وضع این بچه‌ها پس از خروج از کشور است. ممکن این بچه‌ها به هر سرنوشتی دچار شوند. قطعا بچه‌ای که گم می‌شود، نمی‌تواند سرنوشت خوبی داشته باشد.
پاسخ‌های وزیر بهداشت به حاشیه‌های حوزه سلامت؛
وزیر بهداشت با حضور در یک برنامه تلویزیونی به سوالاتی درباره انتخابات نظام پزشکی، واردات پالم، هزینه‌های طرح تحول نظام سلامت، بی‌عدالتی بین پرداختی به پزشکان و پرستاران و همچنین حاشیه‌های حوزه سلامت پاسخ داد.
دفاع تمام قد از طرح «توزیع موادمخدر دولتی»:
رئیس کمیته مستقل مبارزه با مواد مخدر با دفاع تمام قد از طرح «توزیع موادمخدر دولتی در کشور» آن را عاملی در کاهش پول‌های کثیف دانست و توضیحاتی در خصوص مخدرها و افرادی که مشمول توزیع موادمخدر دولتی می‌شوند ارائه کرد.
ناهید خداکرمی در گفت‌وگو با رویداد۲۴ تشریح کرد
ناهید خداکرمی از اعضای منتخب شورای شهر تهران در رابطه با انتخاب شهردار در ماه آینده گفت: پس از آغاز به کار رسمی شورا، در جلسات اولیه از میان هفت گزینه نهایی و پس از بررسی برنامه‌های ارایه شده شهردار تهران تعیین خواهد شد.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه