رویداد24

صدور قرار منع تعقیب با حکم دادسرای رسانه؛
برای شکایت وزارت تعاون کار و امور اجتماعی از پایگاه خبری تحلیلی رویداد24 قرار منع تعقیب صادر شد.
شهردارتهران:
شهردار تهران در پاسخ به این سوال که باتوجه به محدودیت منابع مالی چگونه قصد اتمام پروژه‌های عمرانی را دارد، تصریح کرد: هنر مدیریت آن است که در زمان محدودیت منابع مالی با اولویت‌گذاری و با مشارکت مردم پروژه‌ها را پیش ببریم.
معاون وزیر آموزش‌وپرورش:
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش گفت: ناظران مقیم را در برخی مدارس غیردولتی مشخص و مستقر کردیم تا شهریه‌های اضافی اخذ شده را برگردانند.
محسن هاشمی:
رییس شورای شهر تهران عنوان کرد: برقی کردن سیستمBRT گزینه کم هزینه تری نسبت به تراموا است.
معاون وزارت آموزش و پرورش:
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش علت درگیری دانش‌آموزان با آسیب‌های اجتماعی را تشریح کرد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: 70 درصد از جمعیت روستایی و عشایری کشور تا پایان برنامه ششم توسعه زیرپوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند.
رییس فراکسیون جوانان مجلس:
رییس فراکسیون جوانان مجلس درباره تجربه تماشای خانوادگی بازی تیم در استادیوم گفت: برخلاف فضاى بسیار خوبى که وجود داشت، امکانات و زیرساخت‌هاى استادیوم آزادى اصلا شایسته نبود.
نتایج یک پژوهش دانشگاهی نشان داد
شیمی درمانی سبب به وجود آمدن عارضه‌ «مغز شیمیایی» می‌شود و تاثیرات نامطلوبی بر حافظه‌ بیماران دارد. بنابراین بهتر است برای بهبود این مشکلات، مداخلات روان‌شناختی نیز انجام شود.
سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به وضعیت سلامت خون ایرانیان، گفت: خون اهدایی در ایران یکی از سالم‌ترین خون‌های اهدایی جهان است که به همت یک و نیم میلیون اهدا کننده که سالانه بیش از دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خون اهدا می‌کنند، تحقق یافته است.
شهردار تهران:
شهردار تهران گفت: دیگر اجازه ساخت بلندمرتبه سازی هایی که شبه دودکش بالا آمده و زندگی شهروندان را ساقط می کند، داده نخواهد شد؛ زیرا ساخت‌ و سازها باید براساس طرح جامع شهر تهران انجام شود.
علیزاده‌طباطبایی:
یک وکیل دادگستری گفت: سه‌شنبه بیست‌ونهم خردادماه به دادگاه مراجعه کردم اما همچنان وقت رسیدگی پرونده دکل‌های نفتی را تعیین نکرده‌اند. احتمالا در تیرماه وقت رسیدگی مشخص شود.
معاون امور اجتماعی شهرداری تهران:
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: به شهردار پیشنهاد داده ایم که شورایی در شهرداری تهران با حضور همه ارگان و نهادهای فعال در حوزه آسیب های اجتماعی که مسئولیت هم دارند، تشکیل شود تا در راستای حل مشکل کودکان کار و خیابان گام برداریم.
محمدعلی افشانی:
شهردار تهران تاکید کرد:‌ حساسیت من روی موضوع فساد خیلی زیاد است چراکه فساد همچون موریانه بوده و از داخل مقاومت یک سیستم را از بین می‌‌برد.
تهیه کننده «دشمن زن»:
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دشمن زن» با اشاره به اینکه نمایش فوتبال در سینما به اکران فیلمش لطمه زده است درعین حال گفت: هیچ تفریحی به اندازه فوتبال تا این اندازه نمی‌توانست مردم را به سالن‌های سینما بکشاند.
با تصویب نمایندگان مجلس؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ماده واحده طرحی را تصویب کردند که بر اساس آن سهمیه ورود به دانشگاه همسران و فرزندان جانبازان و رزمندگان افزایش می‌یابد.
گفت‌و‌گو و گزارش
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین