رویداد24

وزیربهداشت تشریح کرد:
وزیر بهداشت با انتقاد از افزایش نزاع و درگیری در جامعه گفت: طبق آمارها ۳۰ درصد از مردم دچار اختلالات روحی و روانی هستند که نتیجه آن ایجاد درگیری، نزاع و خشونت در جامعه است.
سخنگوی شورای شهر تهران:
سخنگوی شورای شهر تهران از بررسی گزارش کمیته ملی پلاسکو در شورای شهر خبر داد.
روحانی در آیین روز گشایش سال تحصیلی عنوان کرد:
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضور رییس‌جمهور نواخته شد.
رئیس فراکسیون زنان مجلس:
"مهمترین کار فراکسیون زنان در یک سال و چند ماه گذشته این بود که صدای زنان و این فراکسیون توانست انعکاس خواسته‌های زنانی باشد که به تریبون‌ها دسترسی ندارند و توانست مطالبات آنها را مطرح کند."
شهردار تهران:
شهردار تهران گفت: در حال حاضر فاصله بین دو قطار مترو ۵ دقیقه است که امیدواریم با افزایش تعداد واگن‌ها و قطارها این میزان را به ۳.۵ دقیقه برسانیم.
توفیقی؛
وزیر علوم دولت اصلاحات با تاکید بر اینکه حضور زنان در هیات علمی و پست‌های مدیریتی وزارت علوم کم‌رنگ است، گفت: احتمال معرفی وزیر زن برای وزارت علوم بسیار کم است.
تاجزاده خطاب به اعضای شورای شهر؛
یک فعال اصلاح‌طلب گفت: اگرچه خرید خودروی پژو پرشیا را برای اعضای شورای شهر در شرایط عادی طبیعی می‌دانم، اما در این شرایط بی‌توجهی به اولویت‌ها و در نتیجه اقدامی نادرست ارزیابی می‌کنم.
محسن هاشمی؛
خرید 21 دستگاه خودروی صفر کیلومتر و تبلت برای اعضای شورای شهر تهران در ماه‌های آغازین پنجمین دوره شورای شهر تهران طی روزهای گذشته سر و صدای زیادی به پا کرده است.
آخرین جزییات جمع‌آوری کودکان کار از زبان فرماندار تهران
فرماندار تهران در خصوص جمع‌آوری کودکان اتباع در جریان طرح جمع‌آوری متکدیان، تاکید کرد: هیچ کودکی بدون خانواده از کشور طرد نخواهد شد.
جهانگیری:
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که پیشگیری در زمینه آسیب های اجتماعی وظیفه اصلی دولت است که در اولویت قرار دارد ، گفت: در حال حاضر بیش از 11 میلیون نفر در وضعیت نامناسبی به عنوان حاشیه نشین در اطراف شهرهای بزرگ زندگی می کنند.
ناصری فعال اصلاح‌طلب:
طبق اطلاعی که در مورد تبلت ها گرفتم قرار است اعضای شورای شهر تبلت ها را پس دهند.
با بخشنامه‌ای از سوی شهردار تهران؛
شهردار تهران در بخشنامه‌ جدیدی برای مقابله با فساد در شهرداری، صدور هرگونه هولوگرام جدید تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد.
انتقاد عضوشورای شهر تهران از یک جریان فکری؛
عضو شورای شهر تهران گفت: یک جریان فکری وجود دارد که معتقد است، زنان باید در خانه بمانند و فقط به وظیفه خانه‌داری و مادری بپردازند، اما وقتی بحث حضور فعالانه زنان در اجتماع مطرح می‌شود، معتقدند؛ فامیل و محارمشان باید در اجتماع حضور پیدا کنند و عده کثیری از جامعه را نادیده می‌گیرند و این نسخه را فقط برای خاندان خود می‌پیچند.
واکنش سرپرست وزارت علوم به دانشجویان ستاره دار
سرپرست وزارت علوم با بیان اینکه ابلاغیه خاصی در دانشجویان ستاره‌دار نداشتیم و همواره تاکید شده قانون باید اجرا شود، گفت: ما.
انتقاد وزیر کار از طرح ضربتی جمع‌آوری کودکان کار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه طرح ضربتی جمع‌آوری کودکان کار و خیابان با مشکلاتی همراه است، گفت:‌ هفته آینده جلساتی در این رابطه تشکیل خواهد شد تا اقدام سازمان یافته‌ای در این خصوص انجام شود.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه