رویداد24

طبق آمار، تعداد داوطلبان آزمون ارشد هر سال نسبت به سال قبل کاهش داشته و کنکور از رونق افتاده است.
در تجمع امروز تاکسیرانان مطرح شد؛
ظهر امروز جمعی از رانندگان تاکسی تلفنی شهر تهران مقابل ساختمان مرکزی شرکت تعاونی تاکسیرانی تهران در اعتراض به وضعیت صنفی خود تجمع کردند.
ملاوردی:
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بر اساس ابلاغیه سیاست‌های کلی نظام شورای نگهبان موظف است در مورد موضوعاتی مثل رجل سیاسی و مدیر و مدبر بودن تفسیری ارائه دهد و منتظر تعریف شورای نگهبان از این موضوعات هستیم.
مروری بر استخدام های بی ضابطه و قلع و قمع‌ها؛
وزیر اسبق و رئیس کنونیِ کمیسیون تلفیق برنامه ششم در مجلس که حالا دیگر امتحان خود را در آموزش و پرورش پس داده، بارها در مصاحبه و سخنرانی‌ها، در نقش منتقد از دولت فعلی و آموزش و پرورش و مدیریت آن ظاهر شده است؛ که باید در اینجا متذکر شد، در دوره‌ای که دولت بالاترین در آمد نفتی را داشت، شما طی ۴ سال چه کردید که حالا بتوان از این دولت آن هم با کمترین درآمد نفتی انتظار داشت؟
ایمانی‌خوشخو:
به نظر می‌رسد"سند چشم‌انداز موسیقی ایران" سندی خواهد بود که در صورت تصویب بالاخره مسائل و چالش‌های مهم جامعه موسیقی مانند"نشان دادن ساز از تلویزیون"، "برخوردهای سلیقه‌‌ای با اهالی موسیقی" و بسیاری موارد دیگر را حل خواهد کرد و این نکاتی است که محمدحسین ایمانی خوشخو نسبت به آن خوش‌بین است.
صادقی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تغییر غیرمنتظره رئیس دانشگاه آزاد را تعجب‌برانگیز خواند و گفت: متاسفانه برای این جابه جایی نه تنها مشورتی با کمیسیون آموزش صورت نگرفت بلکه حتی اطلاعی نیز داده نشد.
سخنگوی وزارت کشور گفت: فضای رسانه ای و مجازی در استانه انتخابات رصد می شود و به موارد تخلف با همکاری قوه قضاییه رسیدگی می شود.
گرفتن امریه سربازی برای مشمولان مراحلی دارد.
نصیریان در مراسم نکوداشت علی معلم؛
آیین نکوداشت مرحوم علی معلم همزمان با مراسم چهلمین روز درگذشت وی با حضور جمع کثیری از دوستداران او در تالار وحدت برگزار شد.
کمک یارانه‌ای اقشار خاص واریز شد؟
آن دسته از معلولان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی که رقم واریزی همراه با یارانه ۴۵ هزارو ۵۰۰ تومانی را در فروردین ماه امسال دریافت نکرده‌اند، باید در انتظار واریز طی ماه‌های آینده و پس از تامین اعتبار مورد نیاز باشند.
به مناسبت تولد یکی از مهمترین شمایل های تاریخ فیلم سازی
درباره بهترین‌ بازیگرهای تاریخ سینما از دیرباز تاکنون نظرات متناقضی وجود داشته است. برخی بازیگران را با همان شمایل زیبا و افسانه‌ای قهرمان‌های کلاسیک هالیوود به یاد می‌آورند. بازیگرانی که یادآور دوران خوش فیلم‌سازی استودیویی هستند و طی قوانینی نانوشته هرکدام نماینده تیپ خاصی از زمانه خودشان بودند.
غلامرضا انصاری اعلام کرد:
عضو شورای شهر تهران از بازنشستگی پیش از موعد و برکناری آتش‌نشانان معترض پلاسکو خبر داد.
رییس انجمن تالاسمی ایران:
رییس انجمن تالاسمی ایران با ابراز تاسف از کاهش عمر بیماران تالاسمی به دلیل نبود دارو در دولت گذشته گفت: به بیماری که ١٢٠ عدد دارو نیاز داشت؛ در دولت قبل بیشتر از ٣٠ عدد تعلق نمی‌گرفت.
نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران در 8 اسفندماه سال گذشته افزایش نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و مترو به طور میانگین 10 تا 20 درصد افزایش را مصوب و جهت تایید به فرمانداری ارسال کردند که 18 اسفندماه فرماندار تهران از مخالفت صریح فرمانداری باهرگونه افزایش نرخ کرایه ها خبر داد و لغو این مصوبه به اطلاع رئیس شورای اسلامی شهر تهران رسید.
محمد حقانی:
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اعلام اینکه ازدحام و شلوغی، نه تنها باعث افزایش ترافیک، تشدید آلودگی هوا، به مخاطره افتادن محیط زیست شهر تهران، ورود خسارات مالی و صدمات جانی به شهروندان شده بلکه موجب تلف شدن بخش قابل توجهی از وقت تهرانی‌ها در ترددهای روزانه شده است.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه