رویداد24

ترکیب هیات رییسه شورای پنجم مشخص شد
در جلسه امروز منتخبان شورای شهر پنجم تهران ترکیب هیات رییسه شورا مشخص شد.
مدیرعامل بانک شهر:
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اهمیت ناوگان حمل نقل عمومی،حمایت از توسعه حمل و نقل ریلی را در صدربرنامه‌های بانک شهر دانست.
محمد حقانی:
عضو شورای شهر چهارم با تاکید بر اینکه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران درحقیقت اداره کل درآمد این نهاد است، گفت: این معاونت از شهرسازی و معماری بویی نبرده و فقط به دنبال کسب درآمد است.
نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران مطرح کرد
نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از واگذاری فروشگاه شهروند و شهر آفتاب در سکوت شورای شهر گلایه کرد.
عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با اشاره به پیشنهاد حذف ثبت «طلاق» از شناسنامه گفت: افزایش اعتماد به نفس در افرادی که در زندگی گذشته خود شکست خورده‌اند با حذف کلمه «طلاق» از شناسنامه افزایش می‌یابد و این امر از نقاط قوت اجرای این طرح می‌تواند باشد.
حقانی عضو شورای شهر تهران مطرح کرد
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری باید نقش پدرانه برای شهر داشته باشد و ارثیه‌ای برای فرزندان بعدی بگذارد، گفت: شهرداری نباید در روزهای آخر مرتبا با انعقاد قراردادهایی تعهداتی برای آینده ایجاد کند.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی:
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تحویل 600 نوزاد در معرض فروش به این سازمان گفت: فروش کودکان جرم است، بنابراین نیاز است که دستگاه قضایی به این مساله ورود پیدا کنند.
خانواده مرد میوه‌فروش ماموران شهرداری را مسبب مرگ مظفر می‌دانند
عضو شورای اسلامی شهر قم: اعتراضات مردم نسبت به برخورد ماموران سد معبر، به ذهنیت منفی مردم از این شغل، برمی‌گردد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری در مجموع ۸ میلیارد دلار است،گفت: در حال سرمایه گذاری جدید دو میلیارد دلاری هستیم که پشتوانه خوبی محسوب می‌شود.
حافظی:
عضو شورای شهر تهران از برداشت ۲۸ میلیارد تومان از حساب سازمان بازنشستگی شهرداری خبر داد.
نراقی از دلایل بالا بودن خسارت سیل شمال شرق کشور گفت:
رییس هیات مدیره انجمن امداد ایرانیان تبدیل شدن رویدادهای اضطراری به یک وضعیت عادی، عدم آگاه‌سازی مردم نسبت به حوادث و ضعف‌های آموزشی در این زمینه را از دلایل بالا بودن خسارات حوادثی مانند سیل شمال شرق کشور دانست و گفت: گاهی احساس می‌شود که این رویدادها در زندگی ما عادی شده و در مقابل آن ناتوان هستیم.
معاون اول رییس جمهور:
معاون اول رییس جمهوری گفت: موضوع محیط زیست اولویت اول دولت دوازدهم محسوب می‌شود، چرا که بحران محیط زیست یک مساله فانتزی نیست بلکه یک بحران عاجل است.
معصومه ابتکار:
رییس سابق سازمان حفاظت از محیط‌زیست با بیان اینکه دولت یازدهم به حق دولت محیط‌ زیست نامیده شد گفت: رییس‌جمهور در بسیاری از مسائل ورود کردند و با حمایت‌های خود موجب شدند بتوانیم گام‌های استواری در حوزه محیط زیست برداریم.
وزیر پیشنهادی بهداشت، ضمن تشریح برنامه‌هایش برای حضور در کابینه دوازدهم، از نمایندگان ملت خواست که از سلامت مردم غافل نشوند و کمک کنند تا مردم حداقل در بخش بهداشت و درمان دغدغه نداشته باشند.
مدیر عامل سازمان انتقال خون:
مدیر عامل سازمان انتقال خون گفت: اهدا کنندگان محور توسعه سازمان هستند و بدون آنان انتقال خون مفهومی ندارد.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه