رویداد24

حجت الاسلام طباطبایی:
حجت الاسلام طباطبایی در گفتگویی ضمن تاکید بر اینکه «در اصل حجاب اختلافی نیست» و «حجاب واجب جزء ضروریات اسلام است»، گفت: «اما آیا هر واجبی را با اجبار باید اجرا کرد و به چه شیوه ای؟ آیا اجرای واجبات منطق ندارد؟ اسلام دین اقناع و منطق است».
قاسم میرزایی نیکو :
عضو فراکسیون امید نامه اخیر احمدی‌نژاد را فرار رو به جلوی او دانست و گفت: مردم او را خوب می‌شناسند و فریب کارهایش را نمی‌خورند.
علیرضا رحیمی:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد: همان دیدگاهی که خرید هواپیماهای ایرباس و بوئینگ را برای رفاه و امنیت جانی مردم برنمی‌تابد و آن را هدر دادن بودجه کشور می‌داند، رفع حصر را نیز عاملی ضد امنیت ملی و خلاف مصلحت کشور تلقی می‌کند وحال آنکه هر دو دیدگاه با واقعیات عینی جامعه فاصله مریخی دارند.
علم‌الهدی در نماز جمعه مشهد:
امام جمعه مشهد تاکید کرد: هیچ‌جای جریان درویشی، عرفان نیست، این انحراف است. این دکانی است که دشمنان ما درست کردند. تمامی فرقه‌‌های درویش‌بازی در کشور ما بعد از جریان تحریم تنباکو و بعد از اقتدار روحانیت و دین درست شدند.
موحدی کرمانی:
خطیب نماز جمعه تهران گفت: آمریکا، صهیونیست و عربستان سعودی در فکر تشکیل اجماع علیه ایران هستند غافل از اینکه نور الهی ایران خاموش شدنی نیست انقلاب ایران از مصادیق کلمه طیبه است آمریکا خودت و یارانت عصبانی شوید و از عصبانیت بمیرید.
عباس عراقچی در لندن:
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان این‌که این موضع مشترک ماست که برجام قابل باز شدن، مذاکره دوباره و تغییر نیست، تصریح کرد: هیچ قسمتی از آن (برجام) را نمی‌توان عوض کرد.
مصباحی مقدم:
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی بر مساله عدالت بسیار تاکید شد و بعضی از دولت‌ها نیز ادعای عدالت فراوان داشتند اما کارکردها احیانا عادلانه نبود.
بعیدی‌نژاد با اشاره به رایزنی‌های عراقچی در لندن:
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن تاکید کرد: با توجه به اشتراک نظر تهران و لندن مبنی بر ضرورت پایان هرچه سریع‌تر جنگ یمن که به یک جنگ تمام عیار غیرانسانی انجامیده است، ایران و انگلیس تصمیمات مهمی درخصوص اقدام به پایان دادن به بحران اتخاذ کردند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه:
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷، گفت که براساس مصوبه مجلس دستگاه‌ها و قوای سه گانه امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند مگر اینکه اذن رهبری داشته باشند.
سیدرضا اکرمی:
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: با کنار گذاشتن کینه‌ها و کدورت‌ها و توجه به ایران واحد، قانون اساسی واحد و ولایت فقیه واحد، و همچنین براساس وحدت می‌توانیم با مشکلات جامعه برخورد کنیم.
کنایه محسن رضایی به احمدی‌نژاد:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی اوقات می‌شود عده‌ای که خود را خادم می‌دانند از روی جهل در کنار دشمن قرار می‌گیرند، اگر کسی می‌خواست نصیحت کند نباید ادبیاتش در کنار ادبیات دشمن قرار گیرد.
انتقاد تند محمدعلی‌رامین‌ از‌ نامه‌ احمدی‌‌نژاد به‌ رهبری؛
محمدعلی رامین درباره نامه ‌احمدی‌نژاد به رهبر انقلاب معتقد است: احمدی‌نژاد به وعده فروپاشی نظام اسلامی و حمایت شیطان دل خوش کرده است. او فقط یک شیطان حقیر و ابله است که خودش را ناپلئون بناپارت پنداشته تا میوه انقلاب را بچیند.
افشاگری کدخدایی در باره دیدارش با احمدی نژاد؛
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به سخنان اخیر احمدی نژاد که درخواست برگزاری انتخابات آزاد کرده‌ است؛ روایتی از انتخابات سال۸۸ را برای نخستین‌بار رو کرده‌است.
ظریف در مصاحبه با «فرانت لاین»:
ظریف در پاسخ به اینکه گفته می‌شود انقلاب اسلامی یک انقلاب شیعی بوده است، گفت: ایران از فلسطین حمایت کرده است. آیا فلسطینی‌ها شیعه‌اند؟ من معتقد نیستم که حتی یک درصد از مردم فلسطین هم شیعه باشند.
در دیدار با وزیر امورخاجه هلند و اسپانیا صورت گرفت
رئیس جمهور در دیدار با وزیر امور خارجه هلند گفت: قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین