رویداد24

برای همه ما پیش آمده که هر وقت بسته چیپس را باز می کنیم شاکی می شویم که چرا به‌جای چیپس انقدر هوا داخل بسته است!!!
در مطلب زیر به موجودات زنده‌ای می‌پردازیم که درون و روی بدن انسان زندگی می‌کنند.
جدیدترین شنیده‌ها نشان از این دارد که گلکسی واچ به عنوان جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ همزمان با گلکسی نوت ۹ رونمایی شده و راهی بازار خواهد شد.
یک دستگاه خودروی سواری پیکان که به شکل زیبایی آینه‌کاری شده است در نمایشگاه خودروی شیراز توجه علاقمندان به خودرو را جلب کرده است.
درست است که فولکس‌واگن I.D. Pikes Peak رکورد سریع‌ترین خودروی الکتریکی تاریخ در فستیوال سرعت گوودوود را ثبت کرده اما این خودرو با نمونه‌ای تولیدی فرسنگ‌ها فاصله دارد. در عوض این افتخار به خودروی تولیدی Nio EP9 تعلق گرفته است.
دلیل خستگی زیاد زنان چه می‌تواند باشد در حالی که اکثر زنانی که همیشه خسته‌اند به میزان کافی در شبانه‌روز استراحت و خواب دارند. برای ریشه‌یابی و رفع این خستگی مبهم بهتر است علت را بشناسید.
تویوتا لندکروزر یکی از بهترین شاسی‌بلندهای کلاس خود بوده و با قیمت میلیاردی در کشورمان همچون یک کوه حسرت به نظر می‌رسد! این خودرو ظاهری محافظه‌کارانه، تجهیزات مناسب، فضای داخلی زیاد و توانایی آفرود قابل‌توجهی دارد.
با سرمایه ۱۵۰ میلیارد دلاری،
جف بزوس با سرمایه‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد دلار و عبور از بیل گیتس عنوان ثروتمندترین مرد تاریخ حوزه‌ی فناوری را به نام خود ثبت کرد.
دانشمندان پنج محصول را معرفی کرده‌اند که می‌توانند به طور موثر چربی بدن را بسوزانند و سوخت و ساز بدن را بهبود ببخشند.
با افزایش سطوح کربن دی‌ اکسید؛
افزایش سطوح کربن دی‌اکسید موجود در جو زمین می‌تواند بر آسیب‌پذیری پروانه‌های پادشاه نسبت به انواع انگل‌ها تأثیر بگذارد و منجر به افزایش مرگ‌ومیر آن‌ها شود.
برخی دلایل احساس شوری بلند مدت در دهان بی ضرر هستند، در شرایطی که رسیدگی به برخی دیگر ممکن است نیازمند دخالت پزشکی باشند.
پتنت جدید مایکروسافت، نشان از برنامه‌ی احتمالی ردموندی‌ها برای عرضه‌ی هدفونی با طراحی مشابه ایرپاد اپل دارد.
در این مطلب با ۴ ماده خوراکی ساده و در دسترس برای درمان "یبوست" آشنا می‌شوید.
بخش هواپیمایی رولزرویس از مدل عمودپرواز EVTOL رونمایی کرد که به عنوان تاکسی پرنده استفاده می‌شود و شعاع پروازی ۸۰۵ کیلومتر دارد.