رویداد24

پس‌ازآنکه تورم ونزوئلا به 13 هزار درصد رسید و پول این کشور تقریباً بی‌ارزش شد، دست‌فروشان این کشور حال از اسکناس برای دوختن کیف و تولید کالاهای تزئینی استفاده می‌کنند.
منابع خبری مصری به نقل از وزیر آثار باستانی این کشور از وجود مقبره ای با قدمت چهار هزار و 400 سال در منطقه باستانی اهرام جیزه در شمال قاهره خبر دادند.
آنجلینا جولی، بازیگری که برنده جوایز بسیاری است، مکرراً در فعالیت‌های حمایت از حقوق بشر شرکت می‌کند و این بار چند تن از فرزندانش را نیز با خود همراه کرده است.
این تصاویر باورنکردنی گروهی از سنجاب‌های قرمز را نشان می‌دهد که آماده المپیک زمستانی فوریه می‌شوند.
یک بوفالوی شجاع با یک گله شیر جنگید و بعد به سمت گله خود فرار کرد اما پیش از آن مستقیم به سمت یک خودرو رفت و غذای غیرمنتظره‌ای را برای این گربه‌سانان بزرگ فراهم کرد.
در فیلم شوکه کننده‌ای که به‌تازگی منتشر شده، سربازان اندونزی ارزش خود مقابل جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا را با خوردن مار زنده به اثبات رساندند.
یک زن مجبور شد برای نجات جان خود از بیماری احتمالی سرطان که به گفته پزشکان می‌تواند از ماه‌گرفتگی روی صورتش نشات بگیرد، مجبور شد چهار بالون را در صورتش بکارد.
زمین خوردن مقابل تمام حاضران حتی آرام‌ترین افراد را هم خجالت‌زده می‌کند. بااین‌حال این گوینده هواشناسی با لیز خوردن حین اجرای برنامه هواشناسی، یک گام هم جلوتر رفته است.
کارگران چینی بار دیگر کارایی بی‌نظیر خود را به نمایش گذاشتند.
رهبر یک گروه بسیار پرطرفدار دخترانه در کره شمالی روز یکشنبه از مرز شدیداً تحت نظارت کره جنوبی عبور کرد تا برای اجرایی نادر در المپیک زمستانی ماه آینده آماده شود.
مردی در جنوب غرب چین به دلیل آنکه دختر تازه متولدشده خود را درون سطل زباله انداخته بود، دستگیر شد.
فیلمی که به‌تازگی در چین منتشر شده، لحظه شوک‌آور حمله یک شیر و یک ببر به یک اسب سیرک را به نمایش گذاشته است.
آشفتگی، عجله و تقابل‌هایی که با فحش در حوزه وزارت خارجی همراه بوده، در مستندی که به‌روزهای پایانی حضور باراک اوباما در کاخ سفید پرداخته، مشهود است.
گفته می‌شود که عشق در هر شکل و اندازه‌ای به وجود می‌آید، بنابراین شاید نباید از ابراز عشق یک اردک به یک سگ شگفت زده شویم.