رویداد24

گزارش رویداد۲۴ از بحران آبی‌پوشان پایتخت؛
فوتبال در ایران دو افتخار دارد. یکی قهرمانی و دیگری برنده شدن در دربی. لذا قابل پیش‌بینی است که تیم‌ها برنامه‌ریزی کنند تا با بیشترین توان و کمترین مصدوم و محروم به دربی برسند.
رویداد۲۴ درگیری در گلوگاه‌های نفتی را بررسی می‌کند؛
با بسته شدن تنگه باب المندب، به دلیل دور شدن راه نفتکش‌ها و افزایش هزینه‌های حمل و نقل، قیمت جهانی نفت بالا خواهد رفت.
گزارش اختصاصی رویداد۲۴؛
قانون جدید منع به کار بازنشستگان که قرار است توسط شورای نگهبان بررسی شود، شهرداران و استانداران را از نیز شامل می‌شود و در صورت بازنشستگی آنها، باید ظرف 60 روز کنار گذاشته شوند.
5.6 تریلیون دلار هزینه جنگ‌های آمریکا از 11 سپتامبر به بعد!
بخش تحقیقات درباره هزینه پروژه جنگ در دانشگاه براون اخیرا هزینه‌های جنگ‌های آمریکا از زمان یازده سپتامبر تا کنون را 5.6 تریلیون دلار برآورد کرده است.
مرادی در گفت‌وگو با رویداد۲۴ مطرح کرد؛
مرادی نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید که بحث کمبود نیرو در پایگاه مریوان نبوده و زمان حمله همه نیروها در استراحت به سر نمی‌بردند بلکه برخی از آن‌ها نگهبان و در حالت آماده باش بودند.
رئیس کمیسیون طلا در گفت‌وگو با رویداد۲۴:
ناایمنی بازارها به حدی است که حتی یک ساعت دیگر را نمی‌توان پیش‌بینی کرد و مشخص نیست که در روزهای آینده چه بر سر بازار طلا و سکه پیش خواهد آمد.
گزارش رویداد۲۴ از تحرکات جبهه پایداری در قم؛
اکثر احزاب سنتی اصولگرا رابطه قدرتمندی با مراجع تقلید دارند اما جبهه پایداری راه خود را به یک روحانی دیگر سپرده است. علامه مصباح یزدی، چراغ آنها برای سیاست‌ورزی است.
رویداد۲۴ گزارش می‌دهد؛
بعد از حضور احسان علیخانی در برنامه حالا خورشید نه تنها افکار عمومی از صحبت‌های این مجری تلویزیون قانع نشد. بلکه انتقادهای جدیدی به علیخانی و صدا و سیما صورت گرفت.
دبیر کانون خلبانان در گفت‌وگو با رویداد۲۴:
دبیر کانون خلبانان ایران گفت: گزارش سازمان هواپیمایی درمورد علت حادثه هواپیمای تهران یاسوج به 8 عامل اشاره شده که تمامی موارد از لحاظ فنی دارای مشکل است و نمی‌توان آنها را دلایل محکمی برای سقوط هواپیمای ای تی آر دانست.
زیباکلام در گفت‌‌وگو با رویداد۲۴:
زیباکلام بر این عقیده است که مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور ناشی از سیاست‌هایی است که در 40 سال گذشته در پیش گرفته‌ایم و با افرادی مانند ابراهیم رییسی و قاسم سلیمانی هم مشکلات کشور حل نمی‌شود.
گزارش رویداد۲۴ از چهره حاشیه‌ساز هفته؛
محسن رضایی این روزها با امضای نامه‌ای درباره لایحه مقابله با تروریسم (fatf) دوباره خبرساز شده است. البته در جواب نامه به او به طعنه گفتند این موضوع به مجمع تشخیص مربوط نمی‌شود. دولت پاسخ به نامه محسن رضایی را در حد رییس جمهور ندید تا رییس دفتر روحانی فقط به جمله «کار عجولانه‌ای بود که به مجمع مربوط نمی‌شود» بسنده کند.
تحلیل بلومبرگ از تقابل موافقان و مخالفان در ایران؛
نشریه بلومبرگ به تقابل مخالفان و موافقان در ایران اشاره کرده و در مقاله‌ای نوشته است ایران را بروکرات‌ها اداره می‌کند لذا ناکارآمدی و بی‌عدالتی محصول ایدئولوژی نیست بلکه محصول سوءمدیریت در نهادهاست.
رویداد24 گزارش می‌دهد؛
پول‌های کشور در جاهای دیگری خرج می‌شود. جاهایی که گره از کار مردم باز نمی‌کند و آرزوهای دختران شین آبادی را برآورده نمی‌کند. آرزوهایی کوچک که برآورده شدن آن‌ها نه یک رویا که حق کودکان شین آبادی است.
رویداد۲۴ بررسی کرد؛
بحث ادغام بانک‌ها و موسسات نظامی در شورای پول و اعتبار مطرح شد اما مخالفان آن معتقدند ادغام موسسات‌نظامی در یک بانک تنها به ایجاد یک دور باطل از یک سازمان به سازمانی دیگر منجر می‌شود؛ بدین ترتیب که بی‌تعهدی موسسات را به گردن بانک سپه انداخته می‌شود، بانک سپه بعد از مدتی مشکل را به گردن دولت می‌اندازد و در نهایت دولت آن را به گردن ملت خواهد انداخت.