سقوط دوباره ارزهای دیجیتالی؟

بیت کوین پس از آن که موفق نشد از مقاومت ۴۸۵۰۰ دلاری عبور کند، با سقوط به زیر ۴۷۰۰۰ دلار رسید. در حال حاضر هم هر واحد بیت کوین با کاهشی ۵ درصدی به زیر حمایت ۴۶۰۰۰ دلاری رسیده است.
ظرفیت وام ودیعه مسکن تکمیل شد؟

ظرفیت وام ودیعه مسکن تکمیل شد؟

درحالی که برخی از متقاضیان وام ودیعه مسکن برای دریافت وام خود به در بسته بانک‌ها خورده‌اند، معاون وزیر راه می‌گوید که تکمیل ظرفیت وام ودیعه مسکن صحت ندارد چرا که هنوز وام زیادی پرداخت نشده است.
سقوط قیمت طلا

سقوط قیمت طلا

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر قوی شدن ارزش دلار به پایین ترین حد پنج هفته اخیر نزول کرد.

عرضه اولیه سود است یا ضرر؟

مساله این است که چند وقتی می‌شود فعالان و کارشناسان حوزه بورس نسبت به روند عرضه‌های اولیه در بورس گلایه‌مندند.
جاماندگان سهام عدالت بخوانند

جاماندگان سهام عدالت بخوانند

دولت قصد دارد تخصیص سهام عدالت به جاماندگان را اجرایی کند و طبق اعلام رئیس کمیسیون اقتصادی تا شش ماه آینده اجرایی می‌شود.اما چطور و با چه سازوکاری؟
شرط کاهش قیمت دلار چیست؟

شرط کاهش قیمت دلار چیست؟

قیمت دلار دیروز تا محدوده ۲۷ هزار و ۲۵۰ تومان عقب‌نشینی کرد. با این حال، از ساعت ۳‌بعدازظهر خریداران در بازار فعال‌تر شدند و توانستند اسکناس آمریکایی را به سمت سطح ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومانی هدایت کنند.
خانه در تهران گران تر از اروپا

خانه در تهران گران تر از اروپا

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه قیمت خانه در تهران با برخی شهرهای اروپایی برابری می کند و بعضا بیشتر شده است گفت: از سال ۹۰ به بعد دچار رکود ساخت و ساز شدیم که نتیجه آن به شکل رشد لجام گسیخته قیمت مسکن بروز پیدا کرد.

سقوط بورس طبیعی است؟

کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که روند نذولی بازار در حال حاضر طبیعی است و بازار بعد از دوماه سبز پوشی نیاز به اصلاح دارد.
پربازدید ها