پیام‌های کودتای ۲۸ مرداد

پیام‌های کودتای ۲۸ مرداد

کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ یکی از رخداد‌های مهم و تاثیرگذار در تاریخ یکصد ساله اخیر کشورمان است که جا دارد به مناسبت سالروز ۲۸ مرداد بار دیگر برای عبرت آموزی مورد بررسی قرار گیرد و باتوجه به زمینه‌ها و پیامد‌های آن که ضربه سنگینی به فرآیند گذار به دموکراسی و برنامه‌های اصلاحی دولت دکتر مصدق داشت مورد بررسی قرار گیرد و مشخص شود که تجربیات آن دوره چه پیامی برای جامعه امروز ما دارد؟
پرسشگری یا ابزار فشار بر دولت؟

پرسشگری یا ابزار فشار بر دولت؟

لاریجانی که بیش از ۸ سال رئیس مجلس بوده و از این نظر طولانی‌ترین عمر ریاست مجلس را در تاریخ جمهوری اسلامی رقم زده‌اند، بعید است -آن‌گونه که شائبه‌اش وجود دارد- بخواهند پرسشگری از دولت را، ابزار کسب یک موقعیت سیاسی در انتخابات آینده کنند.
‎وهن تاریخی روحانیت!

‎وهن تاریخی روحانیت!

روحانیت سال‌هاست همانطور که آیت‌ا... هاشمی بار‌ها هشدار داده بود از ماموریت تاریخی خود که همانا ملجأ و پناه مردم بودن است، فاصله گرفته و در غبار جناحی عمل کردن گرفتار شده‌اند و پر واضح است که نتیجه دوری از جایگاه فراجناحی و پدرانه روحانیت، عاقبتی جز برخورد‌هایی مشابه آنچه بین آیت‌ا... یزدی و آیت‌ا... آملی لاریجانی گذشت، نخواهد داشت. ‎
صداوسیما ۸۰ درصد مخاطب دارد
علی عسگری:

صداوسیما ۸۰ درصد مخاطب دارد

رئیس رسانه ملی گفت: رسانه ملی حدود ۸۰ درصد بیننده دارد و دیده می‌شود و دشمن در جنگ روانی و از بین بردن مرجعیت صدا و سیما٬ شکست خورده است.
دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
آیت‌الله علوی گرگانی:

دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست گفت: متأسفانه هر روز این موضوع را می‌شنویم که فلان موضوع هم اجازه دادند و اگر از ابتدا می‌خواستیم این‌گونه باشد که این‌ همه شهید نمی‌دادیم.

از شمخانی و سالار آقاخان تا مازیار ابراهیمی

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی مدت‌هاست نزد برخی رسانه‌ها مورد سوال واقع است. هرچند روش مواجهه برخی رسانه‌ها با آقای شمخانی قابل نقد است و متهم کردن به بهانه تخلف احتمالی نزدیکان وی بداخلاقی محسوب می‌شود، اما انتظار می‌رود آقای شمخانی صادقانه و شفاف نسبت به مسائل مطرح شده توضیح دهند