تاریخ انتشار: ۱۵:۵۴ - ۲۳ تير ۱۳۹۷

زمان پرداخت وام بازنشستگان تامین‌اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز پرداخت وام کم بهره به بازنشستگان از ابتدای مرداد سالجاری خبر داد.
رویداد۲۴سیدتقی نوربخش روز شنبه در جمع خبرنگاران کاشان گفت: مبلغ این وام ۴۰ میلیون ریال است که با مصوبه هیات مدیره و هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان اعطا می شود.  
 
وی افزود: کارمزد وام بازنشستگان ۴ درصد است و در حدودی که در تبصره بودجه سال ۹۷ سازمان تامین اجتماعی به تصویب رسیده است، پرداخت خواهد شد.  
 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین با اشاره به اجرای طرح نوین شعبه های این سازمان از ابتدای تیر امسال گفت: ۴۲ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در سطح کشور با اجرای این طرح و بدون مراجعه به شعبه های این سازمان، در قالب &#۳۹;میز خدمت&#۳۹; از بسیاری از خدمات تامین اجتماعی بهره مند می شوند.  
 
وی در ادامه از بهره برداری از ۵۰ طرح در بخش بیمه ای و درمانی با ارزش ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در نقاط مختلف کشور به مناسبت هفته تامین اجتماعی خبر داد.  
 
هفته تأمین‌ اجتماعی در سالجاری از ١٩ تیر آغاز ‌شد و تا ٢٥ تیر ادامه دارد.  
 
به گزارش ایرنا، نوربخش برای شرکت در آئین بهره برداری از شعبه ۲ تامین اجتماعی کاشان در منطقه راوند، به این شهرستان سفر کرده است.  
 
شعبه ۲ تامین اجتماعی کاشان در ساختمانی استیجاری با زیربنای بیش از ۲۵۰ مترمربع در منطقه راوند این شهرستان قرار دارد.  
 
نزدیک به ۸۷ هزار نفر بیمه شده اصلی و بیش از ۲۳ هزار نفر مستمری بگیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی در شهرستان کاشان بهره می برند.  
 
شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۵ هزار نفر در ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما