تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷ - ۰۴ آذر ۱۳۹۷
کمال از جدال امروز با تراکتورسازی می‌گوید:
امروز یکشنبه می‌توانید حساس‌ترین بازی نیم فصل اول را تماشا کنید؛ جایی که پرسپولیس باید از تراکتورسازی تبریز میزبانی کند.
کمال از جدال امروز با تراکتورسازی می‌گوید/ با کاپیتان‌های تیم‌ملی قدرتمندتر از قبل شده‌اند
رویداد۲۴ خیلی‌ها می‌گویند با توجه به حساسیت ویزه هواداران دو تیم نسبت به یکدیگر و به فروش رسیدن تمام بلیت‌های ورزشگاه آزادی، این دیدار از همه بازی‌ها حساس‌تر است و قطعا حواشی گسترده‌ای در پی خواهد داشت. اما در همین مورد با کمال کامیابی نیا گپ زدیم. هافبک سرخپوشان در ابتدا، در مورد شرایط خودش گفت: «فشار زیادی را تحمل می‌کنیم، اما هیچ راه دیگری باقی نمانده و باید با شرایط کنار بیاییم. نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که از بیرون برای مان بازیکن می‌آورند؛ فقط خودمان هستیم و خودمان. به همین دلیل با هر مصدومیت و مشکلی هم که داریم، باید رقابت‌ها را ادامه دهیم. اگر می‌بینید بچه‌ها در مورد مشکلات صحبت نمی‌کنند، فقط به همین علت است.»

کمال اضافه کرد: «بازی با تراکتورسازی برای همه ما بسیار مهم و حساس است. انتظار داریم سه امتیاز را در خانه خودمان بگیریم. البته تراکتورسازی با اضافه شدن کاپیتان‌های تیم ملی، بسیار قدرتمند شده، اما آن‌ها حریف انگیزه و توان پرسپولیس نمی‌شوند. با اینکه خسته هستیم، اما قول می‌دهیم بار دیگر بهترین بازی مان را به نمایش بگذاریم. در بازی با پیکان هم چنین وضعیتی داشتیم، اما دیدید که بچه‌ها از دل و جان مایه گذاشتند. باور کنید برخی از بازیکنان ما آن قدر در زمین دویده بودند که در پایان کار، بدن شان دچار ضعف شده و می‌لرزید، اما به عشق مردم، کوچک‌ترین اعتراضی نکردیم.»

کامیابی نیا در خصوص تقابل با هافبک‌های تراکتورسازی نیز گفت: «به هر حال بازی با تراکتورسازی تحت هر شرایطی سخت است، زیرا آن‌ها از موهبت تماشاگر و هواداران شان بهره می‌برند و این موضوع، شرایط را تغییر می‌دهد. برانکو هم که گفته دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی چیزی شبیه به دربی است. ما می‌خواهیم با کمک هواداران خودمان، یک روز عالی دیگر را بسازیم. به بازی در ورزشگاه‌های پر از تماشاگر عادت داریم و امیدوارم تیم حریف تحت تاثیر طرفداران ما قرار بگیرد.»
 
او در نهایت افزود: «نباید فراموش کنیم بعد از دیدار با تراکتورسازی، بازی‌های سخت مان ادامه پیدا می‌کند و باید با ماشین سازی، ذوب آهن، سپاهان و پارس جنوبی هم مصاف دهیم. همه این بازی‌ها در کمتر از ۲۰ روز انجام می‌شود و با توجه به شرایطی که داریم، خودتان می‌توانید تصور کنید چه کار سختی پیش رو داریم، اما از هیچ اتفاقی نمی‌ترسیم و در هر بازی فقط برای برد به میدان می‌رویم.»
منبع: خبرآنلاین
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: