تاریخ انتشار: ۱۹:۴۷ - ۰۴ آذر ۱۳۹۷
تیم فوتبال استقلال که در هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نوسان زیادی داشته است، در هفته سیزدهم برابر همنام اهوازی خود به برتری رسید تا به وضعیتش در جدول سروسامان دهد.

استقلال سه امتیاز از برادرش گرفت/ صعود امیدوارکننده شاگردان شفر

رویداد۲۴ دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال تهران در هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر شامگاه امروز یکشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و با برتری یک بر صفر شاگردان وینفرد شفر به پایان رسید. روح الله باقری در دقیقه ۲۹ برای استقلال گل زد.

تیم فوتبال استقلال که در هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نوسان زیادی داشته و نتوانسته هوادارانش را راضی نگه دارد، در این دیدار نمایش قابل قبولی داشت و هر چند با کمترین گل به برتری رسید اما موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت که نتوانست از آنها استفاده کند.

آبی های تهران که نیمه اول را با برتری به پایان برده بودند، با وجود ادامه بارش باران که در نیمه نخست برای قطع بازی شده بود، ۴۵ دقیقه دوم را با درایت بیشتری اداره کردند و ضمن حفظ توپ موقعیت هایی را هم روی دروازه حریف ایجاد کردند و در مقابل اجازه ندادند استقلال خوزستان خطر جدی را روی دروازه شان ایجاد کند.

تیم فوتبال استقلال با این پیروزی ۱۸ امتیازی شد و با دو پله صعود به رده ششم جدول رده بندی رسید تا به ادامه رقابتها و نزدیک شدن به صدر جدول امیدوارتر شود. استقلال خوزستان هم که به خاطر حکم فیفا با کسر شش امتیاز مواجه شده است، در با منفی چهار امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: