تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۱۵ دی ۱۳۹۷
بزرگ‌ترین رقابت‌ فوتبالی آسیا از امروز آغاز می‌شود؛
تیم‌های ملی فوتبال امارات و بحرین در چارچوب دیدار افتتاحیه جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امروز (شنبه) به مصاف هم می‌روند.
برنامه و زمان دیدار‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹
رویداد۲۴ تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در گروه D. با عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه است.

این رقابت‌ها از ۱۵ دی‌ماه با برگزاری دیدار افتتاحیه بین امارات و بحرین در ورزشگاه زاید، شهر ابوظبی آغاز خواهد شد.
 

برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات - بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا - اردن ورزشگاه هزاع بن زاید
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند - هند ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه - فلسطین ورزشگاه شارجه
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین- قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی - فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران- یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان - کره شمالی مکتوم بن راشد دبی
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن- ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان- عمان ورزشگاه شارجه
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر - لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین - تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن - سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند - امارات ورزشگاه زاید ابوظبی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا - فلسطین ورزشگاه مکتوم بن راشد
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین - چین ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان - کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰/ ایران - ویتنام ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - یمن ورزشگاه شارجه
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- لبنان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن- عمان ورزشگاه زاید ابوظبی
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان- ترکمنستان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات- تایلند ورزشگاه هزاع بن زاید
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند- بحرین ورزشگاه شارجه
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فلسطین - اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی- چین ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان- فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران- عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام - یمن ورزشگاه هزاع بن زاید
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- قطر ورزشگاه زاید ابوظبی
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان- کره شمالی ورزشگاه شارجه
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عمان - ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

مرحله یک هشتم نهایی

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ سرگروه B- تیم سوم A/C/D ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۳۷)
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C. ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۳۸)
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه D- تیم سوم B/E/F ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۳۹)
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ سرگروه F- تیم دوم گروه E. ورزشگاه شارجه (بازی۴۰)
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F. ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه A- تیم سوم C/D/E ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سرگروه C- تیم سوم A/B/F ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه A- تیم دوم D. ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)

مرحله یک چهارم نهایی

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برنده بازی ۳۷- برنده بازی ۴۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)
۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۳۸ - برنده بازی ۳۹ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)
۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برنده بازی ۴۳ - برنده بازی ۴۴ ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)
۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۴۲- برنده بازی ۴۱ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)

مرحله نیمه نهایی

۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)
۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)

مرحله نهایی

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین