تاریخ انتشار: ۲۲:۰۲ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
پیشکسوت استقلال از مدیریت این باشگاه انتقاد کرد.

چطور پرسپولیس پول دارد اما استقلال نه؟

رویداد۲۴ حسن روشن در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: چند روز دبی بودم و از شرایط استقلال بی خبر هستم اما شنیده‌ام که این باشگاه پول ندارد و به دلیل بی پولی هنوز نتوانسته بازیکن بگیرد. اگر نمی‌توانند برای استقلال پول بیاورند و یا مشکلات مالی را حل کنند، بروند. هواداران استقلال حرص می‌خوردند که چرا این تیم بازیکن نگرفته و با نداریم و بی پولی دردی دوا نمی‌شود. یا بازیکن خوب بگیرند، یا اگر نمی‌توانند بروند.

وی در ادامه افزود: چطور پرسپولیس پول دارد اما استقلال ندارد؟ چرا باید شرایط باشگاه استقلال این قدر بد شود. اگر برای بدهی‌ها پول استقلال خرج شده، پرسپولیس هم بدهی داشت. پس چرا آن ها باید پول داشته باشند و استقلال الان نداشته باشد؟ البته من یکی از دلایل این مسئله را به مدیریت غلط در استقلال هم ربط می‌دهم.

روشن در ارتباط با حضور مجیدی در استقلال گفت: در میان همه مشکلات استقلال، مجیدی را آوردند تا مسکنی باشد برای هواداران این تیم. اما الان مشکل اصلی استقلال چند بازیکن آماده است که آن هم باید حل شود.

پیشکسوت تیم‌ملی در ارتباط با شرایط ایران در جام ملت‌ها گفت: من چند روز در دبی بودم اما بازی‌ها را از تلویزیون تماشا کردم. بلیتی باقی نمانده بود که ما برای تماشای بازی‌ها به استادیوم برویم. تیم‌ملی هم تا الان خوب نتیجه گرفته و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم خوب ظاهر شود تا بتوانیم به مقام خوبی در جام ملت‌ها برسیم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: