تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
سفیر ایران در لندن از وزیران خارجه و کشور انگلیس خواست به دلایل انسانی با صدور ویزای یک بیمار ایرانی موافقت کنند.
درخواست بعیدی نژاد از وزیر خارجه انگلیس برای صدور فوری ویزای یک بیمار ایرانی
رویداد۲۴ حمید بعیدی نژاد در کانال تلگرام خود نوشت: ‏خانم سهیلا اسماعیلی که شغل خبرنگاری دارند بعد از آنکه درخواست ویزای سوم انگلیس ایشان رد شد با سفارت تماس گرفتند و درخواست کمک کردند. ایشان به جراحی فوری پا و تعویض پروتز نیاز دارند و، چون پروتز پای ایشان در انگلیس جایگذاری شده باید در همین انگلیس هم عمل شود، که این خود یک محدودیت جدی برای ایشان ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: یک سال است ایشان توانایی کار و راه رفتن ندارند و با درد شدید منتظر ویزا است. ارز از داخل هم برای جراحی تخصیص داده شده و بیمارستانی در انگلیس تاریخ جراحی را هم تعیین کرده است.

بعیدی نژاد گفت: از آن موقع در هماهنگی با وزارت خارجه انگلیس از ایشان (سهیلا اسماعیلی) خواهش کردیم که درخواست جدیدی بدهند و ما هم نامه حمایتی صادر کردیم و امیدوار بودیم که با توجه به شرایط اضطراری ایشان مشکل حتما حل خواهد شد. ‏ولی متاسفانه پریروز (دوشنبه) بعد از حدود دو ماه پیگیری مطلع شدیم که درخواست چهارم ایشان برای ویزای انگلیس هم رد شده است.

سفیر ایران در لندن ادامه داد: خبر خیلی تلخ و سنگینی برای ما بود و تمام این دو روز را با وزارت خارجه انگلیس در تماس بودیم که شاید بتوانیم مشکل را حل کنیم که متاسفانه نشد. از این رو این درخواست آخرین راه باقی مانده است.

وی گفت: با توجه به وضعیت اضطراری ایشان، از آقای وزیر خارجه ⁦و آقای وزیر ⁩ کشور انگلیس انتظار می‌رود مداخله کرده و به دلایل انسانی دستور صدور ویزا را صادر کنند.
منبع: ایسنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار