تاریخ انتشار: ۱۴:۲۵ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۷
مارکو اوکتاویو اعلام کرد؛
ملی‌پوشان فوتبال ساحلی کشورمان پس از استراحت یک ماه و نیمه تعیین شده از روز دوشنبه هفته جاری تمرینات خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آغاز خواهند کرد.
اسامی ۱۵ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی
رویداد۲۴ مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا از ۱۶ تا ۲۶ اسفند ۹۷ به میزبانی کشور تایلند برگزار می‌شود تا براساس آن سه تیم نخست قاره برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ پاراگوئه مشخص شود.

برهمین اساس مقرر بود تا ساحلی بازان کشورمان اردوی آماده‌سازی خود را برای حضور در این رقابت‌ها در کشور برزیل و با انجام پنج بازی دوستانه پیگیری کنند که با لغو این اردو، برنامه جایگزین آن شامل چهار اردوی داخلی در استان‌های بوشهر و هرمزگان اجرا خواهد شد.

در نخستین اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی در راه آماده سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹) ساحلی بازان کشورمان از روز دوشنبه (هشتم بهمن) عازم بوشهر می‌شوند تا اردوی چهار روزه‌ای در این شهر داشته باشند.

اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی مارکو اوکتاویو به شرح زیر است:

محمد احمدزاده، پیمان حسینی، مسلم مسی‌گر، فاروق پسنده، مصطفی کیانی، امیرحسین اکبری، سعید پیرامون، حمید بهزادپور، محمد مرادی، علی میرشکاری، محمد معصومی زاده، احسان درا، علی درویش متولی، وحید قلی پور و محمدعلی مختاری.

این اردو از هشتم تا سیزدهم بهمن ۹۷ ادامه خواهد داشت.
منبع: ایسنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: