تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد:
رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: تاکنون بیش از ۱۴۰ هزار متقاضی در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام کرده و تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام زمان باقی است.
ثبت نام بیش از ۱۴۰ هزار نفر در آزمون استخدامی دولت
رویداد۲۴ سید عزیز آشنا گفت: ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا ساعت ۲۴ فردا (سه شنبه) ۹ بهمن ماه ادامه دارد.

ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. متقاضیان شرکت در این آزمون تا ۹ بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند. تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی ٤ هزار و ٤٦٤ نفر است. متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه https://hrtc.ir/exam/list مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی افزود: با توجه به اینکه تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام باقی است، میزان ثبت نام‌ها از روز گذشته افزایش یافته و انتظار می‌رود تا فردا نیز با مراجعه بیشتری روبه رو شویم.

آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی‌شود، تصریح کرد: به متقاضیان ثبت نام پیشنهاد می‌شود تا در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنند چرا که ممکن است اطلاعات آن‌ها نیاز به ویرایش داشته باشد. در این صورت امکان ویرایش را در بازه زمانی مقرر دارند.

وی خطاب به آن دسته از افرادی که نسبت به انتخاب عنوان شغلی مرتبط با رشته و مدرک تحصیلی دچار تردید و بی اطلاعی هستند، گفت: عنوان‌ها و شرایط مورد نیاز شغلی در دفترچه‌ها ذکر شده است، بخشی نیز در سامانه برای بررسی تطابق عنوان شغلی، مدرک و رشته تحصیلی در نظرگرفته شده است که متقاضیان با وارد کردن اطلاعات مدرک، رشته، جنسیت و سهمیه داخل کادر‌های مورد نظر، امکان بررسی را پیدا می‌کنند.

آشنا این جمله را نیز گفت که برخی متقاضیان بدون مطالعه دفترچه و بیش از بررسی تطابق رشته و عنوان شغلی در سامانه، نسبت به واریز هزینه ثبت نام اقدام می‌کنند، اما پس از آن متوجه می‌شوند که حائز شرایط نیستند در عین حال که ثبت نام نرم افزاری است و امکان استرداد مبلغ پرداختی وجود ندارد.

وی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره و عنوان کرد: برخی مشاغل به تعدادی از شهر‌ها اضافه شده اند و اصلاحیه آن در سایت سازمان جهاد دانشگاهی در دسترس است. متقاضیان پیش از ثبت نام به سایت مراجعه و دفترچه را کامل مطالعه کنند.

آشنا تاکید کرد: پیشنهاد این است که علاقه‌مندان به ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های دولتی ثبت نام خود را امروز انجام دهند تا در یک روز باقی مانده فرصت ویرایش اطلاعات را پیدا کنند. زیرا زمان تکمیل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات زمان بر است.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: