تاریخ انتشار: ۱۴:۲۱ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به اتفاقات پایانی بازی تیم ملی ایران و ژاپن واکنش نشان داد.

رویداد۲۴ علی مطهری در اینستاگرام خود نوشت: هم در فوتبال و هم در اخلاق باختیم. باخت ما در مقابل ژاپن نشان داد که تیم ملی فوتبال کشور ما، هم از نظر روحی و روانی آماده برای مسابقات بزرگ نبوده و هم از نظر اخلاقی و فرهنگی. تیمی که با خوردن یک گل از هم می‌پاشد و نمی‌تواند داشته‌های خود را به نمایش بگذارد، از نظر روحی و روانی آماده نیست و معلوم می‌شود از این جهت روی آن کار نشده است. همچنین تیمی که پس از باخت در مقابل تیم مقابل، عنان از کف می‌دهد و به افراد تیم حریف حمله‌ور می‌شود، علاوه بر فوتبال در اخلاق هم باخته است وملت خود را هم در افکار عمومی جهان بازنده کرده است. وقتی ما در دنیا از سوی آمریکا و اسرائیل منافقانه متهم به حمایت از تروریسم و خشونت هستیم، رفتاری که آقایان آزمون و حاج‌صفی و رضائیان از خود نشان دادند و در مقابل چشم مردم جهان قرار گرفت ضربه‌ای مهلک به ملت ایران بود و این افراد باید تنبیه شوند. این‌ها بازی در تیم ملی را با بازی در کوچه و محله اشتباه گرفته‌اند و نمی‌فهمند که رفتار آن‌ها رفتار و اخلاق و فرهنگ ملت ایران را به دنیا منتقل می‌کند.

از سوی دیگر اعتراض بیش از حد به داور که در بازی‌های داخلی ما یک رسم و عادت شده است، خود را در بازی ملی نشان داد و شد آنچه که نباید می‌شد. باید از همه این‌ها برای آینده درس گرفت.

خلاصه، تیمی که می‌توانست قهرمان آسیا شود، به خاطر ضعف روحی و روانی و اخلاقی نتوانست به این مقام برسد و دل مردم را که در شرایط فعلی به شدت به آن نیاز داشتند شاد کند. این تیم همه شرایط قهرمانی را داشت، اما شخصیت قهرمانی را نداشت.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
1
1
اگه از اول بازی دیده باشید ژاپنی ها یارگیری محکمی انجام دادند و طبیعیه که بعد ازخوردن اون 2 گل مفت اعصابشون بهم بریزه
خود این آقای مطهری در پاسخ به شیطنت منتقد شیرازی در انتقاد از سخنرانی درباره غدیر، طرف رو نادان و ... خطاب کرد
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
0
2
فرق اخلاق و مرام در تیم ایران و چین همین است آنها بعد از3 گل خوردن با انسانیت و خوشرفتاری بازی کردند ولی تیم ایران با وحشی گری و عربده کشی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: