تاریخ انتشار: ۱۸:۳۱ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

انتقاد وزیر اطلاعات از مخالفان دولت

سید محمود علوی به برخی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و سنگ اندازی دشمنان علیه ایران اشاره کرد و گفت: برخی این گونه القاء می‌کنند که تحریم‌ها اثر زیادی نداشته بلکه عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده است در حالی که هدف دشمنان ایجاد فضای ناامیدی و رویگردانی مردم از مسئولان کشور است.

انتقاد وزیر اطلاعات از مخالفان دولت

رویداد۲۴ وزیر اطلاعات امروز سه شنبه مورخ 9 بهمن 1397 در جلسه شورای اداری استان فارس با تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری (س) و مبارزه آن حضرت با ایجاد انحراف در جامعه اسلامی اشاره کرد و توفیق کسب توشه در مکتب ولایتمدار آن حضرت و دفاع از ولایت را از خداوند خواستار شد . 

علوی همچنین در آستانه دهه فجر یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب را گرامی داشت وگفت: به لطف خدا همه استانداران فارس منشأ خیر و برکت بوده اند و امیدواریم در این دوره مدیریتی کارنامه درخشنده تری بدست آید.

وزیر اطلاعات با بیان این که امروز مسئولیت خدمت و گره گشایی از مشکلات مردم بر دوش مسئولان نهاده شده است، افزود: بر اساس آموزه های دینی، مسئولیت ،امانت ،عبادت و آزمون مسئولان است و باید با قدردانی از این تفضل الهی ،شکر نعمت را با خوشرویی و خدمت رسانی بی منت به مردم بجای آورد.

علوی گفت : اسلام بر خلاف دموکراسی غرب ،حکومت را برای مردم می خواهد و بنابراین کارگزاران حکومت اسلامی باید در این مسیر حق الناس را رعایت کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به این که در حکومت اسلامی امنیت ، معیشت ،عدالت و امنیت باید برای آحاد مردم جامعه برقرار شود، از تلاش و همکاری های شورای تأمین در جهت ارتقاء سطح امنیت و آرامش کشور به ویژه این استان قدردانی کرد و بیان داشت: به لطف خدا اکنون همدلی و هم افزایی موثری در میان دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی وجود دارد که ثمره آن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران است .

علوی بر ارتقاء سطح امنیت در عرصه های مختلف تأکید کرد و با ابراز تأسف از این که در برخی مواقع در جامعه شاهد بدگویی و هتاکی هستیم ،گفت: باید با رعایت اخلاق و اصول شرع این گونه مسائل از جامعه رخت بربندد.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش به برخی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و سنگ اندازی دشمنان علیه کشور مان اشاره کرد و افزود: برخی این گونه القاء می کنند که تحریم ها اثر زیادی نداشته بلکه عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده است در حالی که هدف دشمنان ایجاد فضای ناامیدی و رویگردانی مردم از مسئولان کشور است.

نظرات شما
پیشخوان