تاریخ انتشار: ۲۲:۳۵ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۷
بهمن فرمان آرا هم در مراسم نکوداشت گنجوی گفت: من در مدتی که در کار سینما بودم، شاید با هزاران نفر آشنا شدم، اما فقط یک دوست دارم و او عباس گنجوی است.
 رویداد۲۴ تفاوت آشنا و دوست را همه می‌دانید، ولی من می‌خواهم از ناصر تقوایی یاد کنم. زمانی که مستند «نوروز و خاویار» را ساخته بودم، از او پرسیدم مونتور چه کسی را پیشنهاد می‌کنی. ناصر گفت: بهتر از عباس پیدا نمی‌کنی. هر چه فیلم من ساختم عباس مونتاژ کرده، ولی سوای از این قضایا من شاهد عقدش هم بودم، بچه هایش را دیدم که بزرگ شدند.

او تاکید کرد: اگر تن صدای من زمانی که تلفنی صحبت می‌کنیم افسرده باشد هر جا باشد می‌آید. دوستی در ارتباط ما خیلی مهم است. عباس مشابه ندارد.

همه کسانی که امروز کار می‌کنند، شاگرد‌های عباس بودند، ولی عباس خودش یاد گرفته است. او از هیچی شروع کرد. از بابل آمد و خودش را به اینجا رساند.

فرمان آرا ادامه داد: هر چه درباره عباس بگویم کم گفته‌ام. برای اینکه این روز‌ها درباره کسانی که سنشان بالاست حرفی زده نمی‌شود. بعضی وقت‌ها هم که حرف زده می‌شود ناخوشایند است.

امروز فیلمی در اینستاگرام دیدم که عکس جوانی خانم شهلا ریاحی که آلزایمر دارد جلوی او آوردند و می‌گویند می‌شناسی؟ چقدر بی احترامی می‌کنید. این‌ها بزرگان سینما بودند.

خانم اولین کارگردان زن سینمای ایران بوده چرا سوء استفاده می‌کنید؟ مثل کسانی که کنار تخت بیمار عکس می‌گیرند. این چه عیادتی است و چرا باید این عکس در اینستاگرام گذاشته شود؟

خوشحالم تا عباس سرپا است این بزرگداشت گرفته شده و افتخار می‌کنم همه کارهایم مونتورش عباس گنجوی بوده است.

منبع:شرح آنلاین
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: