تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
از طرف مجمع نمایندگان استان مرکزی؛
دکتر سید مهدی مقدسی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی از عملکرد مطلوب شرکت مخابرات ایران در استان مرکزی در یک سال اخیر تقدیر و تشکر کرد.
از عملکرد یک‌ساله شرکت مخابرات ایران تقدیر شد
رویداد۲۴ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به همراه اعضای هیئت‌مدیره و مدیران ارشد شرکت در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان محترم استان مرکزی مجلس شورای اسلامی برگزار شد با اشاره به روند اجرای برنامه‌ها در بخش‌های مختلف شرکت مخابرات به ارائه گزارش عملکرد شرکت مخابرات ایران در این استان پرداخت.

با توجه به بیان گزارش عملکرد شرکت مخابرات ایران در استان مرکزی طی یک سال اخیر که توسط سید مجید صدری به اطلاع نمایندگان محترم مجلس رسید، دکتر مقدسی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس عملکرد مطلوب و شایسته شرکت مخابرات ایران و به‌خصوص مدیرعامل این شرکت را شایسته تقدیر و تشکر دانست.

وی با ابراز خرسندی از اقدامات انجام‌شده یک‌ساله شرکت مخابرات ایران در استان مرکزی که باهدف توسعه خدمات، مشتری مداری و ارتباطی فراگیر انجام‌گرفته است، این اقدامات را بسیار مهم ارزیابی کرد و حمایت همه‌جانبه مجمع نمایندگان استان مرکزی از فعالیت‌های انجام‌گرفته در شرکت مخابرات ایران را اعلام کرد.

سایر نمایندگان استان مرکزی نیز در این نشست با توجه به مسائل و موضوعات مخابراتی و ارتباطی حوزه انتخابی خود به بحث و تبادل نظر و ایجاد هماهنگی بیشتر با مدیران شرکت مخابرات پرداختند.

در پایان مهندس سید مجید صدری نیز بر تعامل هر چه بیشتر و قوی‌تر با ارگان‌های قانون‌گذار به‌منظور تحقق ارتباطی فراگیر در حوزه ICT تأکید کرد و افزود: تلاش همه‌جانبه شرکت مخابرات ایران با حداکثر ظرفیت بر این است تا شاخص‌های کیفی و کمی در تمام زمینه‌های ارتباطی نسبت به گذشته ارتقا و بهبود محسوسی داشته باشد.
 
 
منبع: پرتال مخابرات
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: