تاریخ انتشار: ۲۲:۵۵ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
امیر پوردستان:

ایران می‌داند که در پایگاه‌های آمریکا در منطقه چه می‌گذرد

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در همایش نظامیان، حافظان انقلاب اسلامی که در مسجد جامع امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا برگزار شد اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران، شوک بزرگ سیاسی برای آمریکا بود که منافع مادی آنان را در دست یابی به انرژی و موقعیت ژئوپلیتیکی ایران از بین برد.

ایران می‌داند که در پایگاه‌های آمریکا در منطقه چه می‌گذرد

رویداد۲۴ وی افزود: ارتش پیش از پیروزی انقلاب اسلامی به طور کامل در اختیار آمریکا قرار داشت و در جبهه اول ناتو قرار گرفته بود به طوری که ارتش حتی در خلیج فارس نیز اختیاری در دست نداشت.

اهم سخنان امیر پوردستان به شرح زیر است:
*مهمترین نگرانی غرب از پیروزی انقلاب اسلامی به این دلیل بود که جمهوری اسلامی ادبیاتی نظیر استقلال و استکبار ستیزی را وارد جهان کرد و موجب بیداری بسیاری از کشور‌های اسلامی و تحت سلطه استکبار شد.

*دشمنان نظام با اعمال تحریم، ترور شخصیت‌های تأثیرگذار نظام، حمایت از تجزیه طلبان و تحمیل هشت سال جنگ تلاش کردند که انقلاب نوپای ملت ایران را با شکست مواجه کند، ولی هر بار ملت ولایت مدار ایران اسلامی، با هدایت‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب، توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

* ایجاد تفرقه بین شیعیان و اهل تسنن توطئه‌ای دیگر از سوی دشمنان اسلام در ایجاد نفاق در صفوف در هم فشرده مسلمانان بود و در اصل حمله آمریکا به عراق، به بهانه تحت فشار قرار دادن ایران صورت گرفت.

*پرورش گروه‌های تروریستی داعشی تکفیری به عنوان حربه آمریکا در فشار به ایران یاد بود، ارتش و نیرو‌های مسلح به محض نزدیکی گروه‌های تکفیری به مرز‌های کشور، به سرعت وارد میدان شده و با نابودی ادوات آن ها، باعث عقب نشینی گروه‌های داعشی از مرز‌های ایران شدند.

*امروز آمریکا عملیات جنگ نرم پیچیده‌ای را علیه ایران اسلامی آغاز کرده که مقابله با این توطئه به هوشیاری و حضور پررنگ آحاد جامعه در صحنه نیاز دارد.

* امروز ایران اسلامی از فناوری‌های به روز جهان دست پیدا کرده و به خوبی می‌داند که در پایگاه‌های آمریکا در منطقه چه می‌گذرد لذا اگر آمریکا مرتکب هر حرکت نادرستی شود، با تجهیزاتی که تمامی آن توسط جوانان ایرانی تولید شده، جواب قاطع و کوبنده‌ای دریافت می‌کند.

نظرات شما