تاریخ انتشار: ۱۹:۱۱ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر

دستور داده‌اند پرسپولیس را نابود کنند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به آقایان دستور دادند که پرسپولیس را نابود کنند.

دستور داده‌اند پرسپولیس را نابود کنند

رویداد۲۴ سیدجلال حسینی در خصوص اتفاقاتی که در ورزشگاه غدیر اهواز رخ داد، گفت: متأسفانه به آقایان دستور دادند تا پرسپولیس را نابود کنند و ما به همین دلیل منتظر عکس‌العمل باشگاه هستیم. صحبت‌هایی در زمان جام ملت‌های آسیا مطرح شد و حامیان کسانی که آن حرف‌ها را مطرح کردند حالا دستور گرفتند تا ما را نابود کنند. 

وی ادامه داد: امروز همه دیدند که اتفاقات از زمین فوتبال خارج شده بود و به جایی رسیده بود که دیگر کاری هم از دست ما بر نمی‌آمد. ما منتظر ورود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به این موضوع هستیم و باید مسئولان سازمان لیگ و سعید فتاحی پاسخگو باشند و بیایند توضیح دهند که چرا این اتفاقات رخ داده است. منتظر مناظره مسئولان باشگاه با سعید فتاحی هستیم.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ميترا امامي
|
France
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
0
0
بابا اراذل اوباش بازي و ننه من غريبم در نياريد هميشه طبل تو خالي بوديد وحمايت همه جانبه حكومتي مافيايي وداورو غيره ورسانه را داشتين واكر با اونهمه حمايت تا نيمه نهاىى رفتيد اكر به هر تيمي انونهمه كمك ميشد قهرمان اسيا ميشد كار مهمي نكرديد.. كل اول فولاد هم كاملا سالم بود وتو وبيرانوند هم اكر كميته انظباطي درستي داشته باشيم بايد جند جلسه محروم بشيد كولي بازي در نيار كه بدتر ابروتون ميره
نظرات شما