تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

ترامپ برای عکس یادگاری ۱۵ هزار دلار می‌گیرد!

'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا که همواره هر پدیده‌ای را از منظر سود مالی سبک و سنگین می‌کند، اکنون قصد دارد در ترفندی تبلیغاتی، با دریافت ۱۵ هزار دلار بابت گرفتن عکس با هواداران، هزینه سنگین رقابت‌های انتخاباتی ۲۰۲۰ خود را از جیب مردم آمریکا بردارد.
ترامپ برای عکس یادگاری ۱۵ هزار دلار می‌گیرد!
رویداد۲۴ به گزارش تارنمای نشریه 'نیوزویک' نوشت: رئیس جمهوری آمریکا در سفر روز دوشنبه خود به ایالت تگزاس، در تلاش برای تامین بودجه رقابت‌های انتخاباتی ۲۰۲۰، با دریافت ۱۵ هزار دلار به هواداران اجازه می‌داد تا با او عکس بگیرند.

ترامپ که برای تبلیغ درخواست خود برای تخصیص پنج میلیارد دلار بودجه به ساخت دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک به شهر ال پاسوی تگزاس سفر کرده بود، از این فرصت برای پول جمع کردن برای کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰ خود استفاده کرد.
 
در همین راستا بلیت‌هایی به فروش می‌رسید که به قیمت ۱۵ هزار دلار امکان عکس گرفتن با رئیس جمهوری آمریکا را به علاقه مندان می‌داد.
ترامپ برای عکس یادگاری ۱۵ هزار دلار می‌گیرد!
به نوشته نیوزویک، گرچه قیمت این عکس‌ها زیاد به نظر می‌رسد، اما این مبلغ در مقایسه با دیگر رویدادی که سپتامبر گذشته (شهریور - مهر ۹۷) برای تامین بودجه کارزار انتخابتی ترامپ برگزار شد، معقول است.
 
ورودی این میزگرد در واشنگتن دی سی، یکصد هزار دلار بود و هر زوج برای عکس گرفتن با رئیس جمهور و غذا خوردن باید به طور جداگانه به ترتیب ۷۰ هزار و ۳۵ هزار دلار پرداخت می‌کرد.

علاوه بر این، تیم انتخاباتی ترامپ در همین راستا روز دوشنبه با ارسال ایمیل‌هایی به هواداران رئیس جمهوری آمریکا از آن‌ها خواستند تا با اهدای «حداقل ۵ دلار» به «اعمال فشار بر دمکرات ها» در مورد ساخت دیوار مرزی، کمک کنند.
منبع: ایرنا
نظرات شما