تاریخ انتشار: ۲۱:۵۸ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۷
محمدرضا باهنر:
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه جنگ سنگین رسانه‌ای روحیه مردم و مسئولین را بمباران می‌کند، گفت: یکی از وظایف ما این است که روحیه ناامیدی را به هیچ وجه دنبال نکنیم و روحیه امید را با اعداد و ارقام و شاخص ها به جامعه منتقل کنیم.

جنگ سنگین رسانه‌ای روحیه مردم و مسئولین را بمباران می‌کند/ گام دوم را با چشم خریدار بخوانید

رویداد۲۴ محمد رضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ضمن مرور وقایع ماه گذشته گفت: یکی از موضوعات ماه گذشته ۲۲ بهمن بود که در کمال ناباوری دشمنان انقلاب، مردم حضور با شکوهی در راهپیمایی داشتند و این مهم باعث شد تا بسیاری از رسانه‌های ناهمسو به این حضور پررنگ اقرار کردند.

وی افزود: البته نباید این را به پای خودمان و کارگزاران نظام بنویسیم و بگوییم که عملکرد ما خوب است. مردم به گونه دیگر به نظام نگاه می‌کنند و در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، پای انقلاب خود می‌ایستند و با تمام توان به میدان می‌آیند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خاطرنشان کرد: همان‌طور که در نشست قبل گفتم، امروز جمعیت جوان کشور بسیار هستند که انقلاب را ندیده‌اند و امروز از ما مطالبه دارند و البته در مورد دستاوردها و کم و کاستی ها از ما سوال می‌کنند، البته امسال رسانه‌ها و مسئولان به این بلوغ رسیده بودند و این دستاوردها را به خوبی تبیین کردند.

باهنر به بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و اظهارداشت: موضوع مهم ماه گذشته، بیانیه «گام دوم رهبری» بود که بسیار جامع و کامل است؛ باید به این بیانیه به چشم خریدار بنگریم.

وی بابیان اینکه توصیه می‌کنم این بیانیه را چندین بار به صورت کامل مطالعه کنید، افزود: ما در جلسه شورای مرکزی جامعه مهندسین هم بر روی این بیاینه بحث می‌کنیم.

باهنر با بیان اینکه امروز عملکرد و کار ویژه جامعه مهندسین را تبیین کرده ایم، گفت: باید سعی کنیم که در برخورد با بیانیه رهبری روحیه پاسخ به مطالبات را در پیش گیریم.

وی افزود: یکی از وظایف ما در این روزها این است که باید روحیه امید را در جامعه رشد دهیم زیرا امروز چیزی که مردم و مسئولان را آزار می‌دهد، همین ناامیدی در جامعه است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: