تاریخ انتشار: ۱۸:۴۵ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
پخش با کیفیت مسابقات ورزشی و بازی‌های فوتبال از اولویت‌های مرکز تولید و فنی سیما است و همکاران خدوم این مرکز تمام تلاش خود را برای انعکاس هر چه مطلوب‌تر مسابقات به کار می‌گیرند.

توضیح و عذرخواهی صداوسیما از هواداران استقلال

رویداد۲۴ ابوالفضل قربانعلی مدیر واحد رپرتاژ مرکز تولید و فنی سیما، علت عدم پخش با کیفیت HD بازی تیم‌های استقلال و نفت مسجد سلیمان در هفته ۲۱ لیگ برتر فوتبال ایران را مربوط مشکل فنی پیش‌بینی نشده واحد سیار عنوان کرد و در ادامه توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.

پخش با کیفیت مسابقات ورزشی و بازی‌های فوتبال از اولویت‌های مرکز تولید و فنی سیما است و همکاران خدوم این مرکز تمام تلاش خود را برای انعکاس هر چه مطلوب‌تر مسابقات ورزشی و تیم‌های محبوب به کار می‌گیرند.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی قبلی بازی تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان قرار بود با کیفیت HD روی آنتن برود اما در آخرین لحظات پیش از آغاز بازی به دلیل مشکل فنی پیش آمده واحد سیار HD از مدار خارج و به دلیل نبود فرصت زمانی کافی برای جابجایی با واحد سیار دیگری، به ناچار از واحد سیار SD برای پوشش بازی استفاده شد و به همین خاطر از مخاطبان پوزش می‌طلبیم.

لازم به ذکر است در این هفته بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا که بین تیم‌های استقلال ایران و العین امارات این بازی را با پوشش تصویری HD پخش خواهد شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: