تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶ - ۰۴ فروردين ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
مردم کدام پول را باید به هدایتی برگردانند؟
حسین هدایتی در یکی از جلسات دادگاه خودش صحبت‌هایی انجام داد که در نوع خود خیلی عجیب بودند.

پول پورشه طارمی را مردم باید بپردازند؟

رویداد۲۴ حسین هدایتی در یکی از جلسات دادگاه خودش صحبت هایی به زبان آورد که در نوع خود بسیار عجیب بودند و واکنش اهالی رسانه و مردم را به همراه داشتند.

هدایتی از این می گفت که اگر پنج میلیون پرسپولیسی هر نفر یک میلیون تومان کمک کند، او بدهی خودش را صاف کرده و از این طریق یک گلریزان بسیار بزرگ راه خواهد انداخت.

اینکه هدایتی فکر می کند بین مردم و طرفداران فوتبال از همچین مقبولیت و محبوبیت زیادی برخوردار است که چنین کمکی به او داشته باشند یک بحث است و در طرف مقابل اینکه مردم چرا باید اصلا کمکی به هدایتی انجام بدهند بحث دیگر. داستان هدایتی از نگاه خیلی داستان یک شخص متمول است که برای بیشتر دیده شدن و پیش بردن اهداف خودش هر از چندگاهی به باشگاه های پرطرفدار مثل پرسپولیس و حتی تیم ملی کمک مالی انجام می داد.

در اینکه هدایتی با چنین حرف هایی سعی داشته مردم را در برابر عشق شان به تیم محبوب شان قرار دهد شکی نیست. اما واقعا اگر چنین چیزی واقعیت داشته باشد، مردم کدام پول را باید به هدایتی برگردانند و به او کمک کنند؟ پول هایی که برای کسب شهرت بوده و حالا تبدیل به دردسر شده یا آن یک میلیاری که برای خروج طارمی از ریزه اسپور خرج شد و این بازیکن خرج خرید پورشه کرد؟!

منبع: خبرآنلاین
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
0
2
شعری نوشته شده بر پشت یک کامیون:
نعمت روی زمین قسمت پررویان است
خون دل می خوردآن کس که حیایی دارد
هدایتی وافراد حرامخوری مانند او نهایت پررویی و وقاحت وبی حیایی هستند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: