تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۸
سپاهان با ۳ بازیکن در تیم منتخب هفته بیست و ششم بهترین سهمیه را دارد.
تیم منتخب هفته بیست و ششم؛ سپاهان بیشترین سهمیه را دارد
رویداد۲۴ هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر هم به پایان رسید و در این هفته از رقابت‌ها شاهد عملکرد خیره کننده برخی از تیم‌ها و بازیکنان بودیم و نتایج جالب توجهی هم رقم خورد. ترکیبی منتخب از بهترین نفرات این هفته تشکیل داده‌ایم.

علیرضا بیرانوند درون دروازه تیم منتخب قرار می‌گیرد چرا که با عملکرد درخشان خود بار‌ها مانع فروپاشی دروازه پرسپولیس شد و به خوبی برار مهاجمان ذوب آهن ایستادگی کرد.

روزبه چشمی در روزی که استقلال به گفته هوادارانش خیلی خوب بازی نکرد عملکرد مناسبی در خط دفاع داشت و کم اشتباه ظاهر شد. در کنار او مهران موسوی از پیکان قرار می‌گیرد که روز خوب و درخشانی مقابل مهاجمان تراکتورسازی داشت.

در سمت راست خط دفاع فرشاد فرجی از نساجی انتخاب شده که از خوب‌های تیمش در برتری مقابل پدیده در خانه بود و مصطفی کیانی از استقلال خوزستان هم در سمت چپ به واسطه عملکرد خوبش مقابل نفت مسجد سلیمان حضور دارد.

هافبک دفاعی‌های این ترکیب مهرداد عبدی از نساجی و امیرحسین کریمی از پیکان هستند که عملکرد خوبی در برتری یک بر صفر تیم‌شان مقابل تیم‌های بالانشین جدول داشتند.

محمد کریمی از سپاهان با ۲ پاس گلی که در دیدار با سایپا داد و به صدر جدول پاسور‌ها برگشت و هافکب هجومی این ترکیب است.

در خط حمله هم کی‌روش استنلی و سجاد شهباززاده از سپاهان حضور دارند. شهباززاده یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرده و استنلی هم با ۲ گل و یک پاس گل و گرفتن یک پنالتی بهترین بازیکن هفته است. در کنار آن‌ها جاناتان بالوتلی از صنعت نفت با هتریک مقابل فولاد و عملکرد درخشانش دیگر مهاجم ترکیب ماست.
تیم منتخب هفته بیست و ششم؛ سپاهان بیشترین سهمیه را دارد
منبع: ایلنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: