تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸
شایعات پیرامون انتخاب سرمربی تیم‌ملی فوتبال با تایید و تکذیب‌های ساعتی ادامه دارد.

رویداد۲۴ فدراسیون فوتبال ایران این روزها آخرین مراحل انتخاب سرمربی جدید تیم ملی و جانشین کارلوس کی‌روش کلمبیایی را پشت سر می گذارد.

پس از جلسه ۲ روز پیش هیئت رئیسه فدراسیون که طی آن مهدی تاج گزارشی از فرآیند انتخاب این سرمربی را در اختیار اعضای هیئت رئیسه قرارداد مسئولان و مدیران فدراسیون هیچ اظهارنظری درباره این موضوع نداشته اند که به نظر می رسد این امر به دلیل درخواست مهدی تاج برای سکوت آن‌ها و پنهانی پیش بردن روند مذاکرات با گزینه های مدنظر باشد.

صبح امروز (چهارشنبه) ابراهیم شکوری، سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال با انتشار پستی در فضای مجازی اعلام کرد: خبرهای خوبی در راه است. که البته با توجه به اینکه شکوری توضیح دیگری در این پست نداده ابهام ها درباره وضعیت سرمربیگری تیم ملی افزایش یافته است.

از طرفی یکی از رسانه ها هم از سفر مهدی تاج همراه با عباس ترابیان (یکی از عوامل تاثیرگذار در ورود کارلوس کی روش به ایران) به امارات و ترکیه برای قطعی کردن بندهای قرارداد سرمربی جدید مانند نحوه انتقال پول خبر داده که ترابیان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن رد این موضوع اظهار داشت: مهدی تاج اکنون برای حضور در جلسات مربوط به منطقه آسیای میانه کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نایب رئیس AFC در تاجیکستان حضور دارد و من هم در تهران هستم. از این مذاکرات هم بی خبر هستم. 

با این وجود به نظر می رسد مدیران فدراسیون در حال حاضر آخرین مذاکرات خود را با گزینه هایی چون خولن لوپتگی، اروه رنار و حتی یک مربی مطرح برزیلی انجام می دهند و به احتمال فراوان به زودی نام جانشین کارلوس کی روش به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

آیا سرمربی تیم ملی فوتبال انتخاب شده است؟/ تاج در تاجیکستان، خبر‌های خوب در ترکیه و امارات!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: