تاریخ انتشار: ۲۰:۱۴ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
رئیس پلیس پایتخت:
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه پلیس مطابق قانون موظف است با هر اقدام غیرقانونی برخورد کند گفت: ماموران پلیس در سطح شهر خودرو‌هایی که در آن‌ها کشف حجاب میشود شناسایی و با آنان برخورد می‌کند.

 رویداد۲۴  رئیس پلیس پایتخت با تایید ارسال پیامک از سوی پلیس امنیت اخلاقی برای عده‌ای از رانندگان از تداوم برخورد این پلیس با بدحجابی و بی حجابی در خودرو‌های شخصی خبر داد.

سردار حسین رحیمی با بیان اینکه پلیس مطابق قانون موظف است با هر اقدام غیرقانونی برخورد کند افزود: ماموران پلیس در سطح شهر خودرو‌هایی که در آن‌ها کشف حجاب میشود شناسایی و با آنان برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه رصد خودرو‌های حامل افراد هنجارشکن با چشمان غیرمسلح انجام می‌شود افزود: پلیس البته اظهارات کسانی را که نسبت به این اتهام اعتراضی داشته باشند شنیده و در صورت اثبات بی گناهی آنان مشکلی نیست.

رحیمی با بیان اینکه این پیامک‌ها فارغ از اینکه اقدام به کشف حجاب از سوی چه کسی در خودرو انجام شده باشد برای مالک خودرو ارسال شده است افزود: ممکن است کسانی که کشف حجاب کرده اند مسافر باشند، اما پلیس امنیت اخلاقی در این زمینه راننده خودرو را می‌شناسد.

وی گفت: کسانی که پیامک را دریافت کرده اند پس از مراجعه به پلیس امنیت با اخذ یک تعهد کتبی مرخص می‌شوند و در صورتیکه برای بار‌های بعدی این اقدام در خودروی آنان مشاهده شود نسبت به تشکیل پرونده و ارسال آن به مراجع قضایی اقدام می‌شود.

رحیمی با بیان اینکه ازدحام مراجعه کنندگان به پلیس امنیت اخلاقی مورد خاصی نبود گفت: این مراجعه بخوبی مدیریت شد و هم اکنون مشکلی وجود ندارد.

وی بر تداوم سیاست پلیس برای برخورد با کشف حجاب در خودرو‌ها تاکید کرد و ادامه داد: این اقدام پلیس قانونی است و پلیس تردیدی در تداوم اجرای آن ندارد.

تعدادی از شهروندان پایتخت ظرف یک ماه اخیر، پیامک‌هایی را مبنی بر 'کشف حجاب' در خودرو از سوی پلیس امنیت اخلاقی دریافت کردند.

ارسال پیامکی از جانب پلیس امنیت اخلاقی برای تعدادی از آنان در ارتباط با کشف حجاب در داخل خودرو و احضار آن‌ها به ساختمان پلیس امنیت اخلاقی در خیابان وزرا (خیابان خالد اسلامبولی)، باعث ترافیک در این منطقه شد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
2
4
در حالی که مملکت از چپاول ها و دزدی های یک سری به فنا میره و سر دمداران مملکت سکوت کردن، اینها با اینکارها ملت و خودشون رو سره کار می گذارند.
واقعاًٌ جای تاسف داره
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: