تاریخ انتشار: ۲۲:۲۰ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
فدراسیون فوتبال:
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درخصوص انتخاب سرمربی تیم ملی تصریح کرد: «تمام اسامی که اعلام می‌شود هم درست و هم غلط است. در آخرین جلسه‌ای که داشتیم تاج گزارش کاملی درخصوص انتخاب سرمربی به اعضا داد.
 رویداد۲۴  مدیر عامل پیکان ضمن اعلام اینکه فرکی فصل آینده هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت گفت: سرمربی تیم ملی تا ۱۰ روز دیگر مشخص خواهد شد

 محمود شیعی پس از پیروزی ۳ بر ۲ پیکان برابر پارس‌جنوبی جم در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و اظهار داشت: «ما باید هفته به هفته بهتر شویم و خوشبختانه روند خوبی داریم.»

وی درمورد ادامه همکاری با فرکی برای فصل آینده خاطرنشان کرد: «قرارداد فرکی با پیکان یک سال و نیمه است و به این ترتیب وی فصل آینده هم در پیکان خواهد بود. با همان سیاستی که داشتیم و با جلالی رفتار کردیم با فرکی ادامه خواهیم داد.»

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درخصوص انتخاب سرمربی تیم ملی تصریح کرد: «تمام اسامی که اعلام می‌شود هم درست و هم غلط است. در آخرین جلسه‌ای که داشتیم تاج گزارش کاملی درخصوص انتخاب سرمربی به اعضا داد. وی نام کاندیدا را اعلام کرد و گزارشی از روند مذاکرات با آن‌ها مطرح کرد. فکر می‌کنم تا ۱۰ روز آینده سرمربی تیم ملی انتخاب و معرفی شود.»

وی درخصوص منابع مالی برای جذب سرمربی، گفت: «منابع مالی را نمی‌توانم بگویم، اما وزارت ورزش نمی‌تواند در این بخش کمکی به ما بکند.»

شیعی درمورد کاندیدای نشستن روی نیمکت تیم ملی فوتبال، گفت: «چند کاندیدا معرفی شده‌اند که برانکو در بین آن‌ها نیست. درمورد دایی هم نمی‌توانم توضیحی بدهم.»

وی درمورد بدهی فدراسیون به کی‌روش اظهار داشت: «این موضوع هم در حال حل شدن است. از طریق مالزی پیگیر هستیم و به زودی حل خواهد شد.»
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: