تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

بازدید مدیرعامل بانک ملت از مناطق سیل زده استان گلستان +تصاویر

مدیرعامل بانک ملت از مناطق سیل زده استان گلستان بازدید کرد و دستورات لازم برای تداوم کمک رسانی به سیل زدگان صادر کرد.
رویداد۲۴ دکتر محمد بیگدلی در این سفر که دکتر حمید تاجیک عضو هیات مدیره، محمدعلی خادمی و محسن خوارزمی معاونان مدیرعامل، امیررضا شیخ مدیر امور حراست، مسعود اصلان آبادی مدیر امور ناحیه سه، علی اکبر صابریان مدیر امور روابط عمومی و مهرداد آخوندی مدیر شعب استان گلستان، وی را همراهی می‌کردند، از مناطق سیل زده گمیشان، بندرترکمن و آق قلا در استان گلستان دیدن کرد و از نزدیک در جریان رسیدگی به سیل زدگان این مناطق قرار گرفت.

مدیرعامل بانک ملت در این سفر بر لزوم تلاش هرچه بیشتر برای کمک به سیل زدگان و رفع نیاز‌های معیشتی آنان همچنین استمهال بدهی تسهیلاتی سیل زدگان و خودداری از اعمال فشار بر آنان در این زمینه، تاکید کرد.

دکتر بیگدلی همچنین با حضور در منزل کارمند شرکتی بانک ملت در شهر گمیشان، دستورات لازم را برای کمک به بازسازی منزل وی صادر کرد.

مدیرعامل بانک ملت در سفر به استان گلستان از شعب بانک در بندر ترکمن و آق قلا نیز بازدید کرد و با کارکنان این شعب به دیدار و گفتگو نشست.

وی در این دیدار‌ها خواستار رعایت هرچه بیشتر حال سیل زدگان تسهیلات گیرنده و مدارا در وصول اقساط از آنان شد و از کارکنان این شعب به دلیل همکاری با سیل زدگان در روز‌های اخیر قدردانی کرد.

دکتر بیگدلی با بررسی صورت سود و زیان، هزینه‌های عملیاتی و درآمد‌ها و سایر شاخص‌های برنامه عملیاتی شعب، از زحمات کارکنان در سال گذشته که باعث کسب افتخارات و موفقیت‌هایی کم نظیر برای بانک ملت شده است، تشکر کرد.
 
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان