تاریخ انتشار: ۱۹:۱۲ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
سرخپوشان پایتخت از حواشی عجیبی که روز یکشنبه رقم خورد، همچنان شاکی و عصبانی هستند.

استقلالی‌ها ادامه دهند پرسپولیس شکایت می‌کند!

رویداد۲۴ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، مصاحبه تندی انجام داد و این بازی را، فوتبال کثیف خواند. بعد از آن نیز، با انتشار پست های اعتراض آمیز، نه تنها نسبت به اشتباهات تیم داوری و کارشناسان صدا و سیما معترض بود بلکه به عباس

عراقچی معاون وزیر امور خارجه نیز خرده گرفت که وقتی برای قهرمانی پرسپولیس ابراز امیدواری می‌کند، داوران را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
برانکو ایوانکویچ، پندار خمارلو و حسین ماهینی نسبت به این اتفاقات، واکنش نشان دادند، اما درگیری در فضای مجازی بین هواداران دو تیم به اوج خود رسید. استقلالی‌ها از «مهندسی قهرمانی» حرف به میان می‌آوردند و پرسپولیسی‌ها معتقد بودند «تیم شان ۴ بازی نتیجه نگرفته، اما تیم‌های دیگر نتوانستند آن‌ها را از صدر جدول به زیر بکشند».

از سوی دیگر، شنیدیم پرسپولیسی‌ها قصد دارند در صورت ادامه یافتن این مسائل، از استقلال شکایت کنند، زیرا دیگر طاقت تحمل جو سنگین در آستانه قهرمانی را ندارند. یکی از نزدیکان به این باشگاه، در این خصوص گفت: «استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین باشگاه‌های ایران هستند و زیر نظر دولت فعالیت می‌کنند، اما نباید تا این حد علیه یکدیگر تنش تولید شود. واقعا شرایط سختی برای هر دو باشگاه شاهدیم. نمی‌دانیم دفعه بعد قرار است چه اتفاقاتی رخ بدهد. فقط امیدواریم کار به جایی نکشد که مجبور به شکایت شویم.»

منبع: خبر ورزشی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: