تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
سرمربی پرسپولیس در گفتگو با یک رسانه کروات از دریافت طلبش از این تیم صحبت کرد.
برانکو: نگران دریافت طلبم از پرسپولیس نیستم
رویداد۲۴ برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه با سایت ۱۰۰posto کرواسی درباره حضورش در آلمان که آیا ارتباطی با آینده شغلی اش دارد، گفت: من در اینجا کاری ندارم و تنها برای تعطیلات به همراه خانواده ام به اینجا آمدم.

وی درباره مشکلات مالی که در ایران دامن گیرش است و تحریم‌ها باعث شده تا نتواند پولش را بگیرد، گفت: بله درست است من ۶۰۰ هزار یورو از پرسپولیس طلب دارم. من می‌دانم که کشور ایران در شرایط کنونی برای انتقال پول مشکل دارد، اما به صورت کلی راه حلی برای این مشکل وجود دارد. اما این یک شوخی است که من برای گرفتن پولم از ایران باید نگران باشم. من فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم.

وی درباره ۴ سال حضورش در پرسپولیس گفت: من ۴ سال اخیر را در تهران زندگی کردم. من و خانواده ام احساس بسیار خوبی در تهران داشتیم. با کسب نتایج عالی احساس خوبی را تجربه کردیم. فوتبال در ایران دوستداران زیادی دارد. ما در هر بازی میانگین ۵۵ هزار هوادار را در ورزشگاه داشتیم. شما می‌توانید صفحه اینستاگرامم را ببنید که بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد و این نشان می‌دهد که بازیکنان ما عالی بودند و من هیچ مشکلی با آن‌ها ندارم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه وقتی مهر ایران در پاسپورتش می‌خورد برای ورود به کشور‌های اروپا دچار مشکل نمی‌شود، گفت: وقتی من برای اولین بار در ایران بودم و وقتی می‌خواستم به آمریکا بروم، کنسولگری آمریکا از من سوال کرد که در ایران چه کار می‌کردم؟ من به آن‌ها به وضوح گفتم که من یک مربی حرفه‌ای هستم و در ایران شاغل هستم و با مسائل سیاسی ارتباطی ندارم. به آن‌ها گفتم که اگر ویزا به من دادید که هیچ در غیر این صورت مهم نیست. در نهایت به من ویزا دادند تا بازی مکزیک با پاراگوئه را در شیکاگو دیدم.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: